home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
26.05.2020. 20:52
82.249 Posts in 6.116 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Izasao Zeitgeist II: Addendum

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7
oFcAsHeEp

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

.\^/./**\_/'-'\_/**\.\^/.

nisam se nagutao nicega osim razgovora sa par osoba koje se bave astrologijom.

kopam ja i pre duboko zato svaki put dodjem skroz do Kine...a tam je situacija ista ko i na zapadu samo drugacije upakirana.
Jos nisam cuo pobijanje astroloskog djela... Pocni tipkat Smile
Cuo sam masu budalastina temeljenih na tome da nitko nije uspio potvrditi pretpostavke iz prvog dijela... A to je upravo zbog tisucljeca crkvine cenzure, jer su ti tekstovi pisani u svahiliju, sanskrtu i mnogim drugim mrtvim jezicima... A Wikipedija je cenzurirana od svog takvog sadrzaja...
Uglavnom, vecina ljudi misli da ono sto ne moze naci na internetu, niti ne postoji...sto je krajnja debilana od pretpostavke... Imas filmic gdje zena na temelju cije knjige je osmisljen part 1 zeitgeista 1 (o religiji) gdje navodi odakle joj te informacije...i zasto ih se ne moze naci na internetu...
SPLIT!

Idem praznih ruku, no lopata mi je u rukama. Pješačim, jašući na govedu. Kad prelazim most, gle most teče, a ne rijeka.
06.10.2008. 15:23
View Profile
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Nadam se boljem nastavku sa puno opipljivijim temama...
evo upravo sam ga pogledao i mogu rec da sam bas zadovoljan, dosta se koncentrira na monetarni sustav, na mmf i wto, na venus project koji je projekt nekog utopista o drustvu baziranom na resursima a ne na profitu a i na kraju daju par nekih konkretnih prijedloga sto je potrebno napraviti...sve u svemu rekao bi da je puno ozbiljniji od prvog dijela, smetalo mi je sto se neke stvari opet ponavljaju iz prvog dijela a i ono dosta toga sigurno vecina vas vec zna...ono kad su krenuli pucat prijedloge "sta treba napravit" odma sam znao i sam o cemu ce biti rijec...jednostavno neke stvari do kojih sam covjek moze doc, ali eto za amere ce vjerojatno dusu dat...

sve u svemu skroz ok film

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
06.10.2008. 15:40
View Profile WWW
oFcAsHeEp

vezano za otvori oci... prvi dio je pun bull shita koji uopce ne stoji ( prvi dio prvog djela)

I blame Vivec Mr. Green
On je prvi poceo Mr. Green
Ja sam se samo nastavio na temu, kad je vec tu... I onda je t0c dosao trazit pravdu i pokusat se svadjat s nekim, ko i uvijek 
Koliko drame...a tek sam se probudil

A ljudi koji bolje bolji sistem, diskreditiraju na temelju ustaljenog, losijeg...samo zato jer onaj bolji sistem nije 100% tocan, ocito nemaju pojma o stvarnoj agnosticnoj prirodi "istine" i nepostojanju iste...
Isto ko i znanost...teorija stoji, dokle god ne otkriju nove faktore koji ulaze u tu teoriju... I onda se teorija prosiruje... A ne odbacuje se cijeli sistem, jer je prosla teorija bila u "krivu"...samo nije bila savrsena...
Isto tako, glupo je odbaciti masu informacija, samo zato jer ti se jedna od njih nije svidjela... I onda pocne paranoja, nevjerica, novi conspiracy theory...I tako mozes u beskraj...

Idem praznih ruku, no lopata mi je u rukama. Pješačim, jašući na govedu. Kad prelazim most, gle most teče, a ne rijeka.
06.10.2008. 15:42
View Profile
psihodelikk
Guest
oFcAsHeEp

klasican mamac Smile

daj odredjenoj grupi ljudi ono sto zele cuti i veliki dio ce ti slijepo povjerovati Smile
Dakle, ne postoji nista slicno "istini", niti "informaciji", postoji samo PROPAGANDA?

06.10.2008. 15:48
View Profile
t0c

kaj sam se došao svadjat, koj ti je qrac, znam kak je geminiju jer je i meni tak bilo kad me se napadalo i blatilo i kenjalo. uostalom, samo ga branim, di ja tu trazim svadju?? i napisao sam(c/p) post od 45 centimetara o tome otkud sadrzaj 1. dijela prvog cajtgajsta....

imas i tu: http://pastebin.com/f4da571e7

sve bu fajn nakraju
06.10.2008. 15:52
View Profile
psihodelikk
Guest
oFcAsHeEp

Lik je radio prvi dio prvog dijela (o religiji) na temelju knjige autorice Acharye S., The Christ Conspiracy
Pa u krajnjem slucaju, mozes ga optuziti da je lik prebrzo prihvatio njezina istrazivanja, na kojima je ona godinama radila... A da su oni kojima je smrt religije bila previse za podnjeti, krenuli hvatat se za svaku najmanju slamku netocnosti, da bi diskreditirali cijelu teoriju... A najvise sto su napravili je da su pokusali izgooglati dokaze za prvi dio zeitgeista...i nisu nasli nista... ZAMISLI!

Imas filmic s njene strane, baci oko Smile
http://www.youtube.com/watch?v=F_9ZyddjaM4

06.10.2008. 16:02
View Profile
psihodelikk
Guest
gstarcev

@psihodelikk: Ti si tamo još u izvornom Zeitgeist threadu na ovom forumu rekao nešto u stilu kako si uzimaš quest detaljno pročešljati Zeitgeist nakon što su te na nekom budističkom forumu ismijali zbog prvog djela prvog Zeitgeista (Z1P01 Smile ). Si iskopao što pametno do sad ili?

06.10.2008. 18:25
View Profile
psihodelikk
Guest
sy

(. Y .)

.. ali eto za amere ce vjerojatno dusu dat...

osim ako to pogledaju, kazu "zanimljivo" i prebace na breaking news....

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
06.10.2008. 19:31
View Profile
t0c

preporučam Z II

sad je nas troje pogledalo... malo nas je prva polovica mučila bez titlova jer nismo ekonomisti, pa ima tehnikalija koja bi nam na hrv. vjerovatno bila jasnija, al većinu smo skužili. druga polovica je predobra, iznenadili smo se svim objašnjenim USA egzekucijama predsjednika u Panami, Boliviji ... itd itd... Sad totalno shvaćam Fidel Castra! lol

a pravi šok (oduševljenje) mi je project Venus..... predobra vizija!!!

sve bu fajn nakraju
06.10.2008. 21:35
View Profile
oknarbo

yup

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
06.10.2008. 21:43
View Profile
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Izasao Zeitgeist II: Addendum

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk