home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.09.2019. 13:47
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

MP w/ Funky Dragon & Betty @ Skuc 18.10.08.

Pages: 1 2 [3] 4
Hapi

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Initiate

Cuj, ako nisi vidio zensku koja visi sa 3m nasred floora, onda ne znam Laughing

neznam ni ja  Mr. Green 
nego evo nekoliko (nesavršenih) slika

20.10.2008. 19:24
View Profile WWW
oknarbo

Rank: Tribe Leader

@karahana i ratko
brijem da je iscurilo lol

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
20.10.2008. 20:32
View Profile
t0c

Rank: Tribe Spammer

ako ta informacija iscuri ovdje na forumu, onda Karahana pusi kljuc. To je u redu, zar ne??

Frende dam ti kljuc sutra pa si ga solo popusi. Razz Dok zoves jedna prica a sad druga. Jej. Prije ce iscuriti tako da ti lajes okolo o tome da kljuc uopce postoji... Rolling Eyes

ima u utrinama na placu ključar (bar je bio prije 20 godina kad sam zadnji put bio tamo sa starom kad sam u 1. osnovne dobio vlastiti ključ od stana). pa napravite svakom jedan pa ćete vidjet ko će ga prije popušit... više me ni ne zanima di je bio... mislio sam da je bio organiziran.

sve bu fajn nakraju
20.10.2008. 22:24
View Profile
oknarbo

ako želiš odgovor na to pitanje - moraš biti dobar sa ključarom, a to znači da moraš znati koji je zaista pravi ključar a koji samo opsjenar

20.10.2008. 22:28
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

ima u utrinama na placu ključar (bar je bio prije 20 godina kad sam zadnji put bio tamo sa starom kad sam u 1. osnovne dobio vlastiti ključ od stana). pa napravite svakom jedan pa ćete vidjet ko će ga prije popušit... više me ni ne zanima di je bio... mislio sam da je bio organiziran.

Nije. Bio je u stanu mom i raletovom jer smo po novom cimeri pa se ovaj naljutio jer smo ostavili nered! Embarassed

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
20.10.2008. 22:29
View Profile
oknarbo

lol
za razliku od zadnjih 100 puta

20.10.2008. 22:30
View Profile
psihodelikk
Guest
t0c

Nije. Bio je u stanu mom i raletovom jer smo po novom cimeri pa se ovaj naljutio jer smo ostavili nered! Embarassed
aha

sve bu fajn nakraju
20.10.2008. 22:50
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

uf, stvarno prejeben party...tocno ono sto mi je trebalo i sto sam cekao vec ohoho...brijem da nisam plesao ovak kod nas na partyu od pixela na ponikvama...dusu dalo...

dosao sam negdje oko samog pocetka i prva stvar sto mi je odma upala u oko je bilo platno od betty kojega se sjecam jos iz attacka..u tom trenutku me sve vratilo nazad na taj party prije par godina sa njom u podrumu a i na toliko drugih razbacivanja i poganja s bifelom nasred attacka...ako necega nije falilo na ovom partyu onda su to bile dekoracije...fakat ih je bilo gro...nazalost nije bilo dovoljno UV lampi da osvjetli cjeli skuc pa je pola njih provela party u mraku..

sound je bio jeben, saric se ovaj puta fakat iskazao i sredio sve da bude pic pic, u jednom trenutku je malo utihnulo kad je doslo gro ljudi ali nista strasno, na pravom mjestu se culo kak spada...da stvar bude bolja vecinu partya sam bio relativno blizu zvucnika a ujutro mi nije nimalo zujalo u usima..

prije partya sam cjelo vrijeme imao feeling da ce mjuza ili bit totalna katastrofa ili prejebena...srecom je ispalo ovo drugo...pocevsi od samog branka koji je ugodno iznenadio sa setom bez tehnickih problema, bez sjebanih prijelaza i sa sasvim solidnom pricom, na momente je malo zakucao ali ukupni dojam itekako dobar, bas mi je drago sto nam je pokazao da moze to izvest

betty krece nakon branka i moram priznat da me iznenadilo relativno lose mixanje, prijelazi su joj bili kratki i nagli, bilo je nevjerojatno da netko tko je toliko dugo DJ radi takve greske, pogotovo zato jer je se sjecam po cjelonocnom setu iz attacka prije toliko godina gdje je mixanje bilo idealno...pretpostavljam da je problem bio ili do opreme ili monitora...no bez obzira na los beatmix mjuza i prica je bila idealna, u prvih par stvari se odma razbila sumnja da nece bit ok mjuza, cim sam cuo noviju progressive produkciju bez electro utjecaja znao sam da ide na dobro, tocno ono sto mi je trebalo, dosta iboge, pogotovo novog liquid soula koji mi se vrti na repeat u autu vec dobrih mjesec dana..a i nekih starijih hitova koji su pridonjeli osjecaju nostalgije...neki odredeni razlozi zbog kojih idem na party su u zadnjih godinu dve poceli bljediti iz mene a ovaj set me skupa s ovim partyem vratio na pravi put Smile

nakon betty funky dragon krece sa live actom i paralelno s njim krece i cirkorama, prvo malo loptice pa vjesanje po kolutu drito iznad stagea, vjesanje na tkanini nasred floora i za kraj simpaticni fire show opet na stageu...nesmijem ni zaboravit na akrobatski performans nasred floora...nekako sam bio skeptican da ljudi nece skuzit sta se dogada ili da ce ih jednostavno bolit dupe ali desilo se totalno suprotno, svi zivi su vadili foto aparate i mobitele. Sva paznja je bila usmjerena na performans i to mi je bilo totalno drago, cak je funky dragon malo pao u drugi plan i moram priznat da mu nisam mjuzu dozivio tolko dobro ko betty ali kvaliteta je bila na nivou u svakom slucaju.

za kraj betty i funky dragon rade mali back to back no betty ipak preuzima kormilo i za kraj malo ubrzava tempo i uspjeva napravit totalni dernek...bole me svi misici od malog prsta do dupeta...bilo je i par electro uleta koji su fakat sjeli jer party nije party ak barem jednom nema sprdnje s bradavicama i mrdanja guzom

i stvarno ne razumijem potrebu nekih da stoji cjele party sa strane i pametuju drugima koji uzivaju u mjuzi kak mjuza nevalja...ak se nemozete zabaviti i ako vam mjuza nevalja napravite sto ja napravim...odem doma..

ovo je bez ikakve sumnje bilo najbolje ministarstvo psihodelije do sada, savrsenstvo je nemoguce postici no ovaj party je dosao jako blizu...jedina stvarna zamjerka koja ima neku tezinu je po meni...hmm...zaboravio sam sta

anyway otisao sam doma sa bolom u obrazima od konstantnog osmjeha na licu, pozdrav svim dragim prijateljima koji su uz mene, bilo mi je super stipat vas za bradavice a jednu prebrutalnu situaciju koja mi se desila nasred floora rade necu iznosit u javnost, ko zna zna

vidimo se na chilli baru, odo slusat fegetnjavu(tm)

np Antix - Red Robin

ps bice galerija uskoro, ja sam jos uvijek njub sa svojim novim foticem pa bolje da pricekamo da nam borko posalje svoje

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
21.10.2008. 13:31
View Profile WWW
oknarbo

+1 stari

21.10.2008. 15:29
View Profile
zrinx

Offline Offline | Gender: Female

:8:

Rolling Eyes

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
22.10.2008. 08:47
View Profile WWW
deimos

2 puta quote cijelog rev-a od stranicu, zakon

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
22.10.2008. 09:04
View Profile WWW
Nelio

Rank: Tribe Initiate

Betty sladunjava  sa predugim pauzama i prijelazima, isto kao i mumificirana tjelessa na shanku, sve ostalo 5+, pogotovo Funky Dragon i ostali neglazbeni actovi ...

Kapa dolje organizatorima ...

23.10.2008. 09:34
View Profile
zrinx

:8:

Betty sladunjava  sa predugim pauzama i prijelazima, isto kao i mumificirana tjelessa na shanku, sve ostalo 5+, pogotovo Funky Dragon i ostali neglazbeni actovi ...

Kapa dolje organizatorima ...
word.gif

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
23.10.2008. 12:10
View Profile WWW
Brijana

Ovo mi je bilo najbolje MP do sada. Detalji kad bude vise vremena. Svaka cast organizatorima!
24.10.2008. 16:19
View Profile
Pages: 1 2 [3] 4
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

MP w/ Funky Dragon & Betty @ Skuc 18.10.08.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk