home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.09.2019. 13:45
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Underwater Overground @ Martinska 15-20/08/2003

Pages: 1 2 [3] 4
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

ja sam takoder za, pogotovo ako sljedece godine ocemo opet organizirat festival mislim da se o puno toga treba razgovarat...me is for it Smile

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
09.09.2003. 09:33
View Profile WWW
strui strua

Rank: Tribe Warrior

Quote from: "Dovla"
ja sam takoder za, pogotovo ako sljedece godine ocemo opet organizirat festival mislim da se o puno toga treba razgovarat...me is for it Smile

...ou,ou,o-dovla nam se vratio u graaaaaaad... Mr. Green
...jedva čekam opsežni i iscrpni rivju samothrakia-ken`t vejt... Smile
...kaj se tiče samog festivala,sve pet-jedino je te skupo plaćene live actove trebalo staviti u neko vrijeme kada bi ih više ljudi čulo...
...jer je gro ljudi prespavalo najbolje dijelove festivala...
...jedino kaj treba mijenjati je lokacija-jer ne želim već prve večeri pobrati 1000 boleščina,pa sad ti ostaj 5 dana...
...nevezano uz topic a ne da mi se zbog toga otvarati novi:jel tko bio na tip world records partyu u beogradu u subotu gdje je nastupao raja ram (tu prvenstveno mislim na ekipu iz srbije koja prati forum)...
...htio bi da ako je,da se nešto napiše o tome i naravno poželjeti jednog dana takvog artista u hrvatskoj...
...išao sam već na transmute ali oni su u fazi prebacivanja na novi server...

...dva floora,jedna fauna...
09.09.2003. 10:03
View Profile WWW
njax

Zdravo Vladek!

Jedan prijedlog. S obziromn da je sajt jos aktivan, otvori jednu rubriku za feedback. Ne znam, recimo your impresions, ili nesto slicno, pa da vidimo sto tocno ljudi misle o svemu ne bismo li izvukli pouke (a vec jesmo neki).

Vidimo se valjda skoro...

I love the smell of napalm in the morning.
Smells like... ...Victory
09.09.2003. 10:12
View Profile
hodac

Rank: Tribe Member

Zao mi je shto nisam dosao, na zalost zbog grcke vize koju sam bas u to vreme uzimao, nisam mogao da putujem zbog pasosa.No sledece godine cu sve bolje isplanirati, kao i josh enki ljudi iz srbije,

Taj party je bio krs, nisam bio ali su mi rekli ljudi, a i nisu morali kada znam ko ga je organizavao, ljudi ti party sa velikim imenima su uglavnom smor, opustite se i uzivajte u sceni kaka vam je sada, jer kada vidite na zurci 4000 hiljade debila od 4100 ljudi , pocecete da se pitati shta trazite u trance-u i na zurkama, inace tip kao etiketa mi je smesna, svi vole pare.

Heeee, nije trance techno,heee.Mada je ovde jos gore.
10.09.2003. 01:03
View Profile
vojoman

Rank: Tribe Initiate

Quote from: "D ben"
Quote from: "njanja99"
poseban pozdrav: Dinku, Darcu, vanjinom bratu, Maji, Sandri i Vojaku te Nevenu i Saricu, a i svima koje sam mozda zaboravio (maricu, nemoj da te trazim slijedeci puta...) koje nitko nije spomenuo a bez kojih Seki ne bi organizirao nista. Hebi ga slava svima ili nikome. Mr. Green

E pa fala, druze predradniche!
Posto su se sad vec svi ispovracali sa Jadrana i drugih mora, mogli bi se nac (ak vec niste prije), pa malo svi skupa sjest i iskomentirat podvodno nadzemni festival, popit koju pivu i tako to.

Ajde ako se niste sastali vec zovite i mene ja sam uvjek za casicu razgovora Twisted Evil  shocked
12.09.2003. 11:50
View Profile
val vashar

pa kad se svi nesto dogovarate oko tih sastanaka:
imam zelju i volju pomoci - pa ako ista treba oko organizacije, sviranja ili tih pizdarija bilo bi mi drago sudjelovati.
imam iskustva i veza - devedesetih smo radili koncerte u squatu u zadru (gdje su svirali od motusa, radikalne promjene do hladnog piva i stranih bendova)...
maximum respect, king regards Very Happy

p.s. oprostite sto sam skrenuo offtopic Neutral

Sodom Like There's No Gomorrah!
12.09.2003. 18:36
View Profile WWW
kejt

hellooouuu party people,evo mala molbica ukoliko posjedujete bilo koje foto ili video materijale s prvog UWOG-a posaljite mi  na mail k8.dubrovnik@gmail.com

radi se o tome da radim dokumentaeac o elektronskoj glazbi,unazad 17 godina ...i fali mi matreijala s ovog festivala(jer moja kamera se na putu do festa  se polomila )
zahvaljujem Smile
17.03.2012. 09:35
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Koji necro. Very Happy

Al ajde mi smo ipak najtolerantniji forum na internetu.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
17.03.2012. 14:09
View Profile
psihodelikk
Guest
kejt

suuuper.hvala ti  boom.gif
19.03.2012. 23:57
View Profile WWW
N.

hellooouuu party people,evo mala molbica ukoliko posjedujete bilo koje foto ili video materijale s prvog UWOG-a posaljite mi  na mail k8.dubrovnik@gmail.com

radi se o tome da radim dokumentaeac o elektronskoj glazbi,unazad 17 godina ...i fali mi matreijala s ovog festivala(jer moja kamera se na putu do festa  se polomila )
zahvaljujem Smile

Imam video u dvd formatu, no ima 4.5GB, tako da nista od slanja na mail.Mozda na neki drugi nacin, javi ako ti jos uvijek treba.

VESLAJ! GONJAJ!!
20.03.2012. 17:00
View Profile
oknarbo

Rank: Tribe Leader

hoću ja!!!! daj neki torent/rapidshare ili whatever napravi pa mi pošalji molim te!!!! ili se nađemo bilo di i bilo kad ako si u zagrebu

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
20.03.2012. 18:55
View Profile
deimos

mislim da je lakse poslat dvd postom za 10kn neg dic 4,5 gb na nasim turbomegajakim rvackim uploadima Very Happy

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
20.03.2012. 22:35
View Profile WWW
val vashar

PROBLEM : ŠTO SAD PUSTIT'?

21.03.2012. 08:00
View Profile WWW
val vashar

DANAS NOVI PROBLEMI : NARASLA NAM DJECA I ŠKEMBE ISTO!?!

21.03.2012. 08:07
View Profile WWW
Pages: 1 2 [3] 4
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Underwater Overground @ Martinska 15-20/08/2003

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk