home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.05.2019. 20:56
82.230 Posts in 6.103 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

K: Benjamin Perasović - "Urbana Plemena"

Pages: 1 2 3 [4]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Tenks. Potrazi ABBY finereader u buduce.
ZLO sa spywareom...zajebi to...nabavi Omnipage Professional

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
14.01.2009. 18:44
View Profile WWW
massive

pasitimisli.

svaka čast na trudu, ali fakat je malo tlaka čitati... iovak stalno buljim u neke prijevode, skripte i sranja, tak da me ovo samo još više umori...

misija antikvarijat...

kürűza.
14.01.2009. 18:55
View Profile
Karahana

SY.... Ma jebanje u oko!!!

ZLO sa spywareom...zajebi to...nabavi Omnipage Professional

Daj nebudi njub kakvim spywearom?! Shocked Mislim ako skines sa i-love-cracks-and-warez.com ili npr isohunta Razz i pokrenes rar koji je zapakiran u exe onda vjerojatno ima spyware lol. Omnipage je malo vise fensi ali su u biti isti kurac sto se tice preciznosti i brzine. Very Happy

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
14.01.2009. 18:59
View Profile
psihodelikk
Guest
Dovla
Administrator

NyanNyan

Daj nebudi njub kakvim spywearom?! Shocked Mislim ako skines sa i-love-cracks-and-warez.com ili npr isohunta Razz i pokrenes rar koji je zapakiran u exe onda vjerojatno ima spyware lol.
pogledaj si aktivne procese ak ga imas instalirano...ima neko sranje koje mora bit pokrenuto cjelo vrijeme ak oces da ti radi i jos ktome odrzava vezu sa nekim njihovim serverom...barem je tako bilo kad sam ga ja imao instalirano, sad neznam kakvo je stanje sa novijim verzijama jerbo kod mene nema tog programa vise, ne vjerujem im...omnipage radi cist uredu i cak bi rekao da ima bolji recognition

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
14.01.2009. 20:21
View Profile WWW
t0c

ajde ti nadji danasnje programe koji se ne spajaju sa nekim serverom.... SVI al doslovno 98% programa to radi. neki kad ih upalis a neki tak sa nekim konstantnim vidljivim ili prikrivenim procesom...

sve bu fajn nakraju
15.01.2009. 11:19
View Profile
Karahana

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Hm... Nemam ga instlairano ali siguran sam da ga jednostavno blokiras firewallom?  Btw, to nije nikakav spyware WTF?! Onak spaja se na server za apdejte uuuu neeee sranje moram formatirat komp sad. Very Happy I jos k tome SVE se spaja na clr.microsoft.com... Smile

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
15.01.2009. 11:26
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ajde ti nadji danasnje programe koji se ne spajaju sa nekim serverom.... SVI al doslovno 98% programa to radi. neki kad ih upalis a neki tak sa nekim konstantnim vidljivim ili prikrivenim procesom...
zanimljivo...kak to da onda 98% programa koje ja imam instalirano to NE radi...jedino kaj sam apsolutno morao pristat da se spaja na net je 3d studio max...sve ostalo kaj imam sam ili bez beda blokirao s firewallom ili mu jednostavno rekao da se ne spaja...

abbyy fine reader naravno nije htio radit drugacije...stoga omnipage professional i STFU

13.02.2009. 17:25
View Profile WWW
kaizen yin

Rank: Tribe Initiate

svaka čast krushko za link na stranicu sa knjigama ima puno dobrih:)
a knjiga se može posuditi i u Karlovcu u gradskoj knjižnici ( ima ih oko 5 ak se na varam) pa ko voli neka izvoli

Neka ne molim da budem zaštićen od opasnosti već da se bez straha suočim s njom.
Neka ne molim za smirenje moga bola već za jako srce da ga savladam.
Neka ne tražim saveznike u životnoj borbi već da se oslonim na vlastite snage.
Neka ne preklinjem za spas od straha već za nadu da osvojim svoju slobod
26.04.2009. 18:50
View Profile
Pages: 1 2 3 [4]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

K: Benjamin Perasović - "Urbana Plemena"

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk