home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
21.11.2019. 09:48
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Festival: Transylvania Calling; 18-25 August 2009

Pages: 1 [2] 3 4 5
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Ma pizde su totalne...
Mi smo nešto pregovarali s njima da bi došli svirat tamo na chill stage s obzirom da smo na turneji tih dana, da bi mi frajer rekao da je ok, super mjuza sve 5 ali nam nedaju niš para  Applause
Yeah right!
Idem vam svirat na vlastiti trošak....Kaže: Imate klopu cugu smještaj i besplatan ulaz na sve dane festa...ma da još da mi i upad naplatiš za vlastiti koncert!!!! boing.gif
ti ispadas jos veca pizda zato jer privatni dogovor sa organizatorom iznosis tu javno...totalno neprofesionalno...

covjek ti je dao ponudu, na tebi je da prihvatis ili odbijes, ocito je da te ne smatra dovoljno vrijednim da ti plati...i sta sad je zato pizda?

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
18.04.2009. 17:44
View Profile WWW
Haemus Dhei

Rank: Tribe Initiate

ti ispadas jos veca pizda zato jer privatni dogovor sa organizatorom iznosis tu javno...totalno neprofesionalno...

covjek ti je dao ponudu, na tebi je da prihvatis ili odbijes, ocito je da te ne smatra dovoljno vrijednim da ti plati...i sta sad je zato pizda?
Da nas nesmatra dovoljno vrijednim nebi nas ni zvao, a neznam ko tu postupa neprofesionalno .... mislim da kad nekog zoveš negdje je uredu da mu bar, ako ništa drugo platiš troškove puta ili mu se uopće ne javljaš, zar ne!?

History is his story, mystery is my story; what your story is!
18.04.2009. 17:53
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Da nas nesmatra dovoljno vrijednim nebi nas ni zvao, a neznam ko tu postupa neprofesionalno .... mislim da kad nekog zoveš negdje je uredu da mu bar, ako ništa drugo platiš troškove puta ili mu se uopće ne javljaš, zar ne!?
uopce nije bitno sta ti je covjek ponudio, bitno je da to ne pripada na javnom forumu jer je to izmedu vas dvoje...slao sam masu puta mailove za svirku negdje pa dobio isti takav odgovor i sta sad...koga briga...on ti je dao ponudu ti je ili prihvati ili odbij, nas se to ne tice...

sumnjam da se lik tebi prvi javio, pozvao te da sviras da bi ti onda poslje rekao da nema para za tebe...a i da je sta sad, mozda je mislio da ce dobit 404394039 eura od nekog sponzora pa mu je u meduvremenu to palo u vodu zbog krize ili belog ili whatnot

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
18.04.2009. 17:58
View Profile WWW
Haemus Dhei

uopce nije bitno sta ti je covjek ponudio, bitno je da to ne pripada na javnom forumu jer je to izmedu vas dvoje

Tu si apsolutno u pravu, no samo sam se nadovezao na priču oko organizacije festa i najavljenog lineupa

18.04.2009. 18:05
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

gle steraj lika u 3pm i cao, to bi ja napravio Wink

al nebi to napiso javno...kao sto sam sad napravio

18.04.2009. 18:11
View Profile WWW
Haemus Dhei

gle steraj lika u 3pm i cao, to bi ja napravio Wink

al nebi to napiso javno...kao sto sam sad napravio
Wink

18.04.2009. 19:26
View Profile WWW
SamoanaC

Rank: Tribe Member

jebote svirka za koju trazish lovu..odesh u best i dobijesh lovu..trance je malo drugachija spika,ali nema smisla sada to objasnjavati..peace

Kako god okreneš..
21.04.2009. 18:08
View Profile
stallone

Rank: Tribe Warrior

da drito e.trens je drukcija spika upad na bum je samo hiljadu kuna

not our thoughts
21.04.2009. 19:31
View Profile
deimos

jebote svirka za koju trazish lovu..odesh u best i dobijesh lovu..trance je malo drugachija spika,ali nema smisla sada to objasnjavati..peace

Pa nije sve ni tako jednostavno lol...

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
21.04.2009. 19:34
View Profile WWW
massive

pasitimisli.

Ma pizde su totalne...

haemus, janje bakino...

nije ništa novo da se traži lova za svirku, ali je čudno da se nisi raspitao ranije. ja niti sam producent, niti sam dj, pa znam da transylvania trenutno nije u mogućnosti platiti svirku i prijevoz, ali ti zato izlaze u susret s nekim drugim stvarima.

neki ljudi koje ja znam bi išli u rumunjsku na romobilu i odvrtili set bez kukanja o lovi i bilo čemu. a ti još naglašavaš kako ste na turneji u to vrijeme, a možda vam je čak i usput. i puno veća imena se javljaju okolo i nude svirke jer su u određeno vrijeme na određenom kontinentu, tako da ljudi ne troše nepotrebnu lovu na avionske karte i slično.

čovjek ti je rekao kakva je situacija i bok. mislim da bi i on najradije svima platio sve i mirna bosna. ali eto, stanje je takvo i čovjek ti je sve rekao i pojasnio. ne vidim u čemu je problem.

trens je drukcija spika upad na bum je samo hiljadu kuna

da ideš svirati na boom koji je totalno masovni plejs i gdje je upad soma kuna, naravno da bi ti platili svirku i sve. ne budi bedast i ne uspoređuj dvije totalno drukčije stvari.

mislim da je samoanac htio reći da, naravno, ne briju svi na istu spiku. nekima je 'trens' besplatna svirka i zajebancija u šumama transilvanije, a nekima je tech-house i maslinovo ulje na talijanskim obroncima. i kaj sad?

svakome njegovo. samo pustite ljude da briju i da se vesele ljetu i festivalima i svemu...

kürűza.
21.04.2009. 19:54
View Profile
deimos

ali ti zato izlaze u susret s nekim drugim stvarima

hippy grouppies i party zezalice

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
21.04.2009. 19:56
View Profile WWW
stallone

Rank: Tribe Warrior

kzuim ja to sve al sam  htio rec samoancu da djed bozicanjk ne postoji
i naravno nie isto besplod svirat set na odri,i ic u rumunjsku nosti brdo opreme na romobilu? za tapsaj po ramenu i los skeni
party zezalice  Very Happy

edit
np septicke jame,smrljdljive sise i muve-43zla

not our thoughts
21.04.2009. 20:52
View Profile
x-rayz

Rank: Tribe Shaman

da king

nekima je tech-house i maslinovo ulje na talijanskim obroncima.
mmm kako to dobro zvuci.. i jos ti plate.. aaa, di ces bolje..
ma mislim ono, ja znam dj-e koji su isli u njemacku i placali 200 maraka klubu da bi uopce mogli svirat tak da ono..
ja ga nebi tero u 3 neg bi lijepo objasnio da nemam prijevoz a on kako hoce.. mislim za te pare sta bi lik potrosio na alkohol bolje bi mu bilo da ti plati prijevoz..

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
21.04.2009. 20:53
View Profile WWW
massive

pasitimisli.

ma, kužim i ja tebe, stallone - samo malo banaliziram...

stvar je u tome da su jako mali festival koji jedva da opstaje i jednostavno si ne mogu to priuštiti. ja bih radije odvrtio besplatan set i dobro se proveo s ekipicom u šumi, nego da tog festivala uopće nema i da čamim doma cijelo ljeto...

a pernicu uvijek možeš strpati u ruksak - nije da moraš furati sound sa sobom. jedino ak baš imaš divovski sound viška i još ogromniji romobil...  Wink

kürűza.
21.04.2009. 21:02
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

lol, da trens je spika da mozes 5 puta za redom doc i napravit fejk live act sa istim stvarima i istim redosljedom i opet trazit i dobit soma eura za to...gle ono nije nis drugacije nego na nekoj drugoj sceni, na vecim festivalima tipa ozora/boom svi vise manje dobiju kintu za svirku...al massive je fakat super objasnio dosta stvari...ja koji niti organiziram nista niti planiram ista organizirati u doba ljetnih festivala uvijek dobijem po par mailova od nekih artista koji imaju rupu izmedu dve svirke i traze me da ih bookiram za festival...

22.04.2009. 00:53
View Profile WWW
Pages: 1 [2] 3 4 5
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Festival: Transylvania Calling; 18-25 August 2009

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk