home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.08.2019. 01:30
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Festival: Transylvania Calling; 18-25 August 2009

Pages: 1 2 [3] 4 5
gstarcev

Rank: Tribe Leader

ja koji niti organiziram nista niti planiram ista organizirati u doba ljetnih festivala uvijek dobijem po par mailova od nekih artista koji imaju rupu izmedu dve svirke i traze me da ih bookiram za festival...

Ove godine samo FW: --> DeeTee   Mr. Green

22.04.2009. 02:28
View Profile
dmt+

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Initiate

C12H16N2

daj se vrnite na najavu.... jel ima iko da bi isho?

Nije beg cicija.
22.04.2009. 10:06
View Profile
doubleclick

ima naravno.. Wink

"The Monkeys Are Going To The Stars!"
22.04.2009. 10:46
View Profile WWW
massive

Rank: Tribe Spammer

pasitimisli.

ima ljudi koji bi išli, naravno. i to više nego očekivano...

kürűza.
22.04.2009. 12:02
View Profile
SamoanaC

Rank: Tribe Member

Odgovor za Dovlu,Stallonea i ostale slichih razmisljanja i poimanja stvari-

Citat iz chlanka koji se nalazi na tranceplemenu:

Ritam je sila koja iz nas izbija najdublje vibracije dok nogama tapkamo po flooru, sila koja spaja srca svih trancera koji ne vjeruju u zakone koje je čovjek stvorio, već u zakon ritma i energije božanskog entiteta koji nas dotiče onda kada to najviše trebamo i zaslužujemo, a nismo toga možda ni svjesni. Vjerojatno je ritam razlog muke koju svaki organizator prolazi u dok krpa kraj s krajem u organizaciji psyeventa, ali je trancer toliko istinski osjeća da nema straha pred neuspjehom i autoritetom koji mu se suprotstavlja zakonima i maskama moćnih i utjecajnih bića.

Glazba nije za čovjeka tek neka nepoznata, anulirana pojava, koja se bez ikakvih posljedica može iživljavati... Možda zvuči utopistički, no je li ritam božanska ljubav koju ne treba uzimati materijalistički i stvarati od nje predmet industrijalizacije...?

Gadi li se i vama, kao i meni, pomisao da netko tko stvara ovakvo predivnu, «slučajno» stvorenu glazbu zauzvrat uzima samo novac... Traži papir (često deblje svote), a nudi mu se toliko više... Nudi mu se spirala energije koja kruži podijem, energetski kodirani val koji je glazba izvukla iz nas i koji nas sve obuhvaća...

Glazbom se društvo može i treba oplemenjivati duhom, duhovno izgraditi. Glazba je ona koja ima čarobni štapić, ona koja odražava kulturno i duhovno stanje jednog društva, jedne scene...

Tolko od mene o ovoj temi..Peace!

Kako god okreneš..
22.04.2009. 15:43
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

jos kad bi taj tekst koji si citirao imao ikakve veze s onim o cemu ja pricam bilo bi super

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
22.04.2009. 16:10
View Profile WWW
PsiloCybian

-__-

Gadi li se i vama, kao i meni, pomisao da netko tko stvara ovakvo predivnu, «slučajno» stvorenu glazbu zauzvrat uzima samo novac... Traži papir (često deblje svote), a nudi mu se toliko više... Nudi mu se spirala energije koja kruži podijem, energetski kodirani val koji je glazba izvukla iz nas i koji nas sve obuhvaća...

neki ljudi žive samo od glazbe (jedini izvor primanja) a ne od energetskih spirala. energetska spirala nema škroba u sebi Very Happy  neki imaju day time job ali to je dovoljno samo za prezivljavanje a to znaci dai nemaju para da kupe opremu sa kojom stvaraju glazbu pa naplacuju svoje gigove da otplate opremu.

uglavnom to su samo dva primjera Smile ali ima ih jos, nije sve samo crno i bjelo Wink

22.04.2009. 16:20
View Profile WWW
SamoanaC

neki ljudi žive samo od glazbe (jedini izvor primanja) a ne od energetskih spirala. energetska spirala nema škroba u sebi Very Happy  neki imaju day time job ali to je dovoljno samo za prezivljavanje a to znaci dai nemaju para da kupe opremu sa kojom stvaraju glazbu pa naplacuju svoje gigove da otplate opremu.

uglavnom to su samo dva primjera Smile ali ima ih jos, nije sve samo crno i bjelo Wink

a pa mi ne prichamo o nekim ljudima nego o ljudima koji odbiju klopu,cugu,smjeshtaj i dobru ekipu i zabavu zato jer tu nema love...sorry ali kaj che ti lova nego da kupish klopu,cugu i platish smjeshtaj?? a poshto cugu,smjeshtaj,klopu dobijesh,kako sad opet tu novac ulazi u igru?

Kako god okreneš..
22.04.2009. 17:15
View Profile
deimos

Wow nevjerojatno kako si u stanju oversimplificirat stvari Mr. Green

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
22.04.2009. 17:20
View Profile WWW
x-rayz

Rank: Tribe Shaman

da king

Ritam je sila koja iz nas izbija najdublje vibracije dok nogama tapkamo po flooru, sila koja spaja srca svih trancera koji ne vjeruju u zakone koje je čovjek stvorio, već u zakon ritma i energije božanskog entiteta koji nas dotiče onda kada to najviše trebamo i zaslužujemo, a nismo toga možda ni svjesni. Vjerojatno je ritam razlog muke koju svaki organizator prolazi u dok krpa kraj s krajem u organizaciji psyeventa, ali je trancer toliko istinski osjeća da nema straha pred neuspjehom i autoritetom koji mu se suprotstavlja zakonima i maskama moćnih i utjecajnih bića.

Glazba nije za čovjeka tek neka nepoznata, anulirana pojava, koja se bez ikakvih posljedica može iživljavati... Možda zvuči utopistički, no je li ritam božanska ljubav koju ne treba uzimati materijalistički i stvarati od nje predmet industrijalizacije...?

Glazbom se društvo može i treba oplemenjivati duhom, duhovno izgraditi. Glazba je ona koja ima čarobni štapić, ona koja odražava kulturno i duhovno stanje jednog društva, jedne scene...

Joj sto volim ovo pleme

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
22.04.2009. 17:49
View Profile WWW
SamoanaC

neki ljudi žive samo od glazbe (jedini izvor primanja) 

Glazba nije za čovjeka tek neka nepoznata, anulirana pojava, koja se bez ikakvih posljedica može iživljavati... Možda zvuči utopistički, no je li ritam božanska ljubav koju ne treba uzimati materijalistički i stvarati od nje predmet industrijalizacije...

Kako god okreneš..
22.04.2009. 18:45
View Profile
psysky

Offline Offline | Gender: Female

mozda postoje festivali kojima je za cilj zaraditi novac, pa onda plate artistima da dodju svirat i svi su happy... obostrano su se materijalno podrzali... takodjer, mislim da postoje festivali kojima je cilj okupljanje i mali odmak od ovog zivota u kojem zivimo... tu se ljudi ne trebaju materijalno podrzavati i jedni drugima novcem naplacivati usluge...
to je isto i kula.... htjeli bismo i mi da nam dodju artisti svirat..oni traze novac, mi nemamo novaca da ih platimo..... pa ipak neki od njih bi dosli i za putne troshkove...
ljudi koji rade partyje a nemaju para da plate artiste, organiziraju sve iz vlastitog zadovoljstva.. ljudi koji to prepoznaju doci ce podrzat takve evente...

neki rade i kupuju opremu i ne otplacuju to na festivalima... neki da... isto je i s drugim stvarima... neki stede pa putuju.. neki se zaduze pa to sve kasnije otplacuju... zavisi u kojem si lokusu kontrole... volis li zato sto volis,, ili volis jer ocekujes da te vole?  s koje strane ti dolazi ljubav? valjda je to to....

a sto se tice usporedbe  energetskih spirala i materijanlih naplata... hehe...

22.04.2009. 20:22
View Profile
x-rayz

da king

tu se ljudi ne trebaju materijalno podrzavati i jedni drugima novcem naplacivati usluge...
to je isto i kula.... pa ipak neki od njih bi dosli i za putne troshkove...
nije to naplacivanje usluga nego upravo to da treba doci nekako do tamo..
bolje da su mu platili putne troskove a cugu i klopu lako..
a sto se tice naplate dj-a, ja bi to slozio ko u second lif-u, da imas svoj tipjar, iliti kasicu prasicu ispred pulta i ekipa ti placa onoliko koliko moze i koliko misle da si zasluzio.. ono ko u crkvi, skupljas milodare i to, ulicni pjevaci i te sheme Mr. Green

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
22.04.2009. 22:53
View Profile WWW
Acidofil

18db low pass resonant filter, non self oscillatin

A i organizator je isto brijac i zove na talibanski festival ne taliban artiste!

nekak vidim da doticni artist  brije po festivalima 
vjerojatno bi i o vlastitom trosku sebi za gust htio otici tamo brijati

meni poziv zvuci kao  free energy
osim plati naftu i drogu ipak je to jos valjda nekih par godina pokretac tog nekog kotacica u sadasnjem sistemu
sasvim posteno za takav tip festa
tj tak to i ide nekako  FYI
ljudima svira i aes dana ako je blizu i plate mu prijevoz et tek tolko da ne visi u zraku nagadanja kibi dabi
nego ...
vidim finska nesto zakazala ove godine  !?

haruko google ne zna ... znas ti mozda nesto
-------------------------------------------------------------------------------
hm otkud mi 5000 kuna do ljeta za taj fest ...
mozda da poslusam frenda smanjim komformizam i uzmem onaj stan za 150ojra umjesto sadasnji za 300 

''Around emittent imagination''
24.04.2009. 21:03
View Profile WWW
Cije

o da... Dancing ide se....
a taj shpongle, respect, ali vec mi ih je dosta. ja zelim nesto nooovooo....nesto divlje!!
malo adrenalina u krvi, svi smo se zabili na tu ozoru. osobno, meni su bolji party na koji nisu tolko natrpani ljudima.
I idem zbog onog osjecaja kad dodjes negdje gdje nikad nisi bio. ides u nepoznato...ono kao, misticna transilvanija Very Happy
Novi ljudi, novi miris! ja brijem da svaki festival mirise drugacije! Very Happy

I mozda je losiji line up al tak i tak je i na ozori svake godine bio tolko los da su se ljudi tolko svadjali oko toga...

Meni je bitno da upoznam nekog novog, da osjetim taj neki osjecaj koji nemogu opisat a vezan je s onom kad odes 1500 km od svog doma u neku Shumu (josh transilvanisku Shumu). Neznas nkog i neznas nista. A ono sve novo i nevidjeno! zakon! to je zivot! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee weeeeeeeeeeeee

pa eto, kao sto rekoh, mislim da je ozora postala komercijala, ono hit main stream hippy djeca cvjeca...
A posto dolazim iz kanalizacije, previse sunca mi smeta! voluharice

Evo, vidite kako iz iste posude jedu! tako bi i mi trebali! Very Happy

mmmmmmm...finog li mljeka!!

tRANCE tEROrIZM
21.05.2009. 14:15
View Profile
Pages: 1 2 [3] 4 5
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Festival: Transylvania Calling; 18-25 August 2009

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk