home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.07.2019. 09:31
82.238 Posts in 6.108 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Party: Start The Trance @ Dom Željezničara (24.01.09)..

Pages: [1] 2 3 4
KingDIamond

Rank: Tribe Member

ubuntu

Neznam sta je tocno na kraju bilo, mi smo otisli doma kad je murija dosla:) zbilja smo se lose osjecali.. bilo je super cak i u zeljeznicaru:)  htio bi zahvaliti organizatorima na svemu.. znam da je sjeban posao.. neznam kako vam ide ova fora s kasicom ali trebali bi organizirati neko sakupljanje financija u obliku ulaznica za ovakve partije da mozemo uzivat bez mogucnosti prekida sad dok je zima:DD nudim svoj duh i tijelo sto se tice organizacija goa partija:D ako ce uopce biti takvih u okolici i buducnosti:D

you took too much man...
25.01.2009. 13:46
View Profile
stevo

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

Neznam sta je tocno na kraju bilo, mi smo otisli doma kad je murija dosla:) zbilja smo se lose osjecali.. bilo je super cak i u zeljeznicaru:)  htio bi zahvaliti organizatorima na svemu.. znam da je sjeban posao.. neznam kako vam ide ova fora s kasicom ali trebali bi organizirati neko sakupljanje financija u obliku ulaznica za ovakve partije da mozemo uzivat bez mogucnosti prekida sad dok je zima:DD nudim svoj duh i tijelo sto se tice organizacija goa partija:D ako ce uopce biti takvih u okolici i buducnosti:D

daj me nemoj hebat da su dosli opet ..... oko kolko je to bilo ?
25.01.2009. 13:50
View Profile
Nizidramanii_yt

Rank: Tribe Warrior

oko 1

jb ga,baš kad je počeli biti fino, dođu idioti Mr. Green

Quote from: Limeni Nos
u biti valjda zato  isluže hiden trakovi
da cimaju drogirane ljude Very Happy
25.01.2009. 13:54
View Profile
deimos

Rank: Tribe Spammer

uff..

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
25.01.2009. 13:58
View Profile WWW
stevo

oko 1

jb ga,baš kad je počeli biti fino, dođu idioti Mr. Green

uzas .... mislim da bi dobio slom zivaca da sam bio ..... jel se nastavilo kasnije dalje il je to bio kraj ? dajte ljudi malo vise informacija .....
25.01.2009. 13:58
View Profile
dcmc

Rank: Tribe Initiate

Svaka čast organizatorima na inicijativi i volji ali party je bio, bar IMO, loš.

Prostor, 2sa2, ne stane apsolutno nitko i ništa unutra, oni separeići zauzimaju 90% prostora. Svi stalno prolaze i nije bilo trenutka (osim fulful naprijed di je bilo puno) da te neko ne šutne laktom u bulju svakih recimo 7 do 7.5 sekundi, što meni inače nije problem ali ovo je bilo ekstremno iritantno. A dim u nevjerojatnim količinama, mene ko aktivnog pušača i iskusnog gutača dima su oči počele peć istog trena kad bi ušao unutra. Muzika neloša, ali zvuk... Jel.

I pokupili smo se mi ispred, stali pored onog odškrinutog prozorčića i paaaarty, tam se ful dobro čulo, nema ljudi i ima zaliha O2. Sve dok nam neka seljačina nije bacila petardu pod noge, nakon čeg smo se pokupili i otišli jer mi se frendica usrala ko luda. Pretpostavljam onaj ćelavi peško koji nam je prije srao da ce nam zvat murju.

Eto, tolko od mene...
25.01.2009. 13:59
View Profile
twisted_medicine

PsYhIjAtRiJa

dodoh, vidjeh, otidoh...
da steta sto su uletili, no ono malo sto je i trajalo bilo je sasvim solidno, doduse mjesto je malo, da nema onih separea bilo bi dobro, jer ovak svi nadimljeni, zguzvani i izgazeni...

moram reci da me pelks iznenadio, prvi put sam ga cuo i jako dobro je to odradio iako kratko, ostalo kak je bilo bilo je, tko je bio, zna, tko nije cut ce kroz pricu...

pozdrav svima!

peace.gif

|    -|-    |
25.01.2009. 14:02
View Profile
Kljaja

Totalno nenadaren talent

Dođoh oko 11  na lokaciju. Do tad se ekipe okupilo izpred ulaza, sto je najavljivalo guzvu, koje je naravno i bilo.

Prostor, jako maenl, separei smetaju, ali onaj slobodni dio je bilo jako dobro iskorišten Mr. Green (bilo je izgaženih palčeva, sudara i lomova, ali... )

Mjuza mi je bila super, jbg., meni to nemoze biti loše Laughing

Onaj "mali" sto je oko 1 pola 2 svirao je odličan, i svaka mu dala. Cool Mr. Green

( luftam obleku Laughing)

EDIT: Da, i faking murjaci...

...
25.01.2009. 14:18
View Profile
psihodelikk
Guest
vulefu

Rank: Tribe Spammer

onu zensku sto je zvala treba iduci put potplatit lol

thinking about muuuuu ..
25.01.2009. 14:53
View Profile
zla_žena

nemrem vjerovat...šteta  tuzan.gif
25.01.2009. 15:25
View Profile
Nizidramanii_yt

Rank: Tribe Warrior

onu zensku sto je zvala treba iduci put potplatit lol
kaj nije to spika od prošlog puta? Mr. Green Laughing

ja sam se pokupio doma nakon kaj je murija došla pa neznam što je dalje bilo Mr. Green

Quote from: Limeni Nos
u biti valjda zato  isluže hiden trakovi
da cimaju drogirane ljude Very Happy
25.01.2009. 15:29
View Profile
fade2grey

Offline Offline | Gender: Female

da ja ne vjerujem kako ljudi mogu bit tako zatucani kao umrjet ce ak ce joj jednu noc buka bit..no dobro...

haha drugi put sam sad bila u zeljeznicaru i oba put je dosla murija wot da fak Very Happy

zao mi je samo onih koji su dosli a da nisu iz zagreba

srela puno ljudi, muzika mie bila okej...na onaj drugi plejs nisam isla jer neznam di je =(

nadam se uskoro nekom partiju na vecem prostoru da se moze normalno stompat da se ne zaljevamo sa cugom heheheheh

pozdraw sfima

it s all about trance

http://myspace.com/2weird2die

Goa frik
25.01.2009. 15:48
View Profile
zla_žena

Sve dok nam neka seljačina nije bacila petardu pod noge, nakon čeg smo se pokupili i otišli jer mi se frendica usrala ko luda.

LoL 
25.01.2009. 16:07
View Profile
Peptido

sranja se dogadjaju...

ma,jedva chekam lijepo vrijeme i Gou pod suncem...

GoAnaC
25.01.2009. 16:30
View Profile
Pages: [1] 2 3 4
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Party: Start The Trance @ Dom Željezničara (24.01.09)..

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk