home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.07.2019. 19:18
82.241 Posts in 6.109 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: ili M:Alesis SYNTH + Bitstream MIDI, Full synthesis and live control setup

Pages: [1] 2 3 ... 7
x-rayz

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

da king

Evo prodaje se analogni modeling synthisizer Alesis Micron sa doradenim Ion enginom te najnovijom verzijom firmwarea(svi preseti s Iona su kompatibilni s Micronom, jaci je od Iona, samo manji).
8 glasova, 3 oktave, 3 oscilatora, 2 odlicna multi mod filtera + drive effecti, 3 generatora AHDSR, programabilnim FX send i podesivom modulacijskom matricom.. Da ne zaboravim spomenuti ima odlican vocoder.
Poklon MIDICTRL software za VST kontroliranje synthisizera (poput Virusa, Norda)
Vise infa i slike na:
http://www.alesis.com/micron
referentna cijena u novim glazbalima 3.800,00
Zatim,
CME Waveidea Bitstream 3X MIDI kontroler, sa najnovijom verzijom firmwarea, za live nastupe i studio, sa jedinstvenim joystickom, ribonom i crossfaderom za dj-ing, 35 potova, 8 slidera, 16 tipaka, ugradeni LFO, motion sampler za snimanje pokreta na 8 traka, ugradeni napredni arrpegiator, veliki plavi pozadinski ekran, 13000 preseta, 100 snapshot scena.. Preporucen od strane DJ Tiesta :-P
Poklon - alumijski kofer za luksuzno prenosenje..
Vise infa i slike na:
http://www.waveidea.com/en/products/bitstream_3x/
referentna cijena u audio-pro 3.598,00

Dakle synth i midi za svega 5500 kn, nije fiksno, synth posebno 3200, midi 3000..
Moguca zamjena kompleta za Virus Ti Desktop, moguce i za Akai MPK 49
Napomena:
posto je synth jako portabilan, te na sebi ima samo 3 knoba prilicno je problematicno kreirati vlastite zvukove jer se radi po sistemu push and pull, no nedavno je izisao MIDICTRL VST kontroler za synth tako da je moguce kontrolirati sve funkcije syntha pomocu doticnog bitstream midija te za manje novce dobijete gust koji mozete imati na Ionu i jos k tome vrhunski MIDI kontroler i sve je lako prenosivo.. No posljedica toga je da mi je malo glupo rasparivati komplet sad kad sve funkcionira kako treba te bih najradije prodao sve u kompletu.. Oprema nije puno koristena, upravo zato sto nije postojao software te je sve u izvrsnom stanju..

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
10.02.2009. 21:15
View Profile WWW
x-rayz

da king

Ajmo ljudi MIDI je prodan, spustit cu vam synth na 2700, hitno je pa ak netko brzo nazove mozemo se dogovorit za cijenu, nije problem.. Ako se planirate baviti electro housom ili tranceom ovo je prava stvar..

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

Karahana
23.02.2009. 09:35
View Profile WWW
Karahana

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Svi su tolio zadivljeni cistim hardverskim zvukom tvog syntha da ga se nitko ne usudjuje kupit.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
23.02.2009. 10:57
View Profile
drashan

Rank: Tribe Warrior

Il se nema baruta??? Think
23.02.2009. 11:15
View Profile
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

Nudim 1000 kn za synth.

I put... II put... prodano ?

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
23.02.2009. 12:32
View Profile WWW
x-rayz

da king

Il se nema baruta??? Think
A brijem i ja da se nema baruta..

Daj ajde ljudi, culi ste samo jedan zvuk s njega..
To je virtualno analogni synth i naravno nije poput pravih analognih ali je precizniji, a moze biti i neprecizniji.. Podesite na njemu koliko analogni zelite da bude..
Ja vam kazem da je synth vrhunski, jedino sta je bolje od njega je Andromeda a ona znate i sami kolko kosta..
Preseti mu nisu nesto, kao na svakom synthu, ali kad se primite sinteze i pocnete radit svoje zvukove onda se tek otkrije pravi potencijal.. Ovi VST-i sta koristite nisu mu niti blizu, ima sekvencer u sebi, arrpegiator tak da mozete napraviti cijelu stvar na njemu, uopce ni ne treba komp.. A vokoder da ni ne spominjem.. Mozete ga koristiti kao efekt procesor.. Ma cuda.. A izgleda ko djecja igracka..
Mozda je to razlog sta me jos nitko nije zvao za njega, mozda ljudi sude prema izgledu i imaju predrasude, makar sumnjam jer sam ga ja osim zbog karakteristika uzeo i radi izgleda..

Zadnja cijena je 2500, mogli bi se dogovorit i na dvije rate ak vam je tak frka s parama al ispod dva i pol soma nejdem, pogotovo ne sad kad sam nakon godinu i pol dobio VST s kojim ga mogu kontrolirat direktno sa pc-a..

Draco

Karahana
23.02.2009. 13:21
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

1001 kn. zadnja ponuda.

internet marketing
atom based and amphetax
23.02.2009. 13:39
View Profile WWW
Karahana

1001,01 Razz

23.02.2009. 13:53
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

Kako onda mislis raditi hitove kad prodas taj hw Astere?

23.02.2009. 13:54
View Profile WWW
x-rayz

da king

uzimam rack synth, isto virtualno analogni, ima moog, prophet, ARPodisey i takve stvari u sebi.. Zato jer uzimam i novi midi sa klavijaturom pa mi ne trebaju dvije klavijature.. ali u ako ne prodam dobro ce mi doci alesis samo zbog synthesizera, jer sam vec navikao na njega.. BTW i moj synth ima Moog filtere, Oberheim, ima i TB-303 filtere, evo samo to vam je dovoljno da znate kolko vrijedi..

Uglavnom ovo cudoviste sta cu uzet je bolje od Norda i od Virusa.. Ima 6 DSP Sharc chipova..
Uzimam ga u svakom slucaju bez obzira na prodaju Alesisa..

Bronze ak te stvarno zanima iskemijat cemo nesto, sam nemoj podcjenjivat..

Draco

Karahana
23.02.2009. 14:03
View Profile WWW
Karahana

Nece to biti taj unikatni perfektni zvuk... Sad Prodo si se!

23.02.2009. 14:05
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

uzimam rack synth, isto virtualno analogni, ima moog, prophet, ARPodisey i takve stvari u sebi.. Zato jer uzimam i novi midi sa klavijaturom pa mi ne trebaju dvije klavijature.. ali u ako ne prodam dobro ce mi doci alesis samo zbog synthesizera, jer sam vec navikao na njega.. BTW i moj synth ima Moog filtere, Oberheim, ima i TB-303 filtere, evo samo to vam je dovoljno da znate kolko vrijedi..

Uglavnom ovo cudoviste sta cu uzet je bolje od Norda i od Virusa.. Ima 6 DSP Sharc chipova..
Uzimam ga u svakom slucaju bez obzira na prodaju Alesisa..

Bronze ak te stvarno zanima iskemijat cemo nesto, sam nemoj podcjenjivat..
A imas li komp i sve ostalo za to?

23.02.2009. 14:05
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

Bronze ak te stvarno zanima iskemijat cemo nesto..

Da, stvarno me zanima, al' doista nebi dao vise od soma kuna za taj synth

internet marketing
atom based and amphetax
23.02.2009. 14:08
View Profile WWW
x-rayz

da king

Da, stvarno me zanima, al' doista nebi dao vise od soma kuna za taj synth
Gle dodi slobodno pogledat pa se mozda predomislis, dao bi na rate ak je bas kriza.. Ja uzimam synth sta dode 2500 dolara, makar ne imao sta za jest, tebi je 2500 kuna puno..
Samo program za njega sta ti dam gratis kosta 200 kuna.. Upalis ga ko VST u sekvenceru i ko da imas Ion doma na ekranu.. A Ion dode 7000.. Gle dodi, vidi, mozda spustim jos nesto sitno..

Draco

Karahana
23.02.2009. 14:33
View Profile WWW
deimos

Eeee Astere đabe ti sva te tehnologija i teorija i pusta naklapanja kad na kraju ispadne kurac od ovce

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
23.02.2009. 14:39
View Profile WWW
Pages: [1] 2 3 ... 7
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: ili M:Alesis SYNTH + Bitstream MIDI, Full synthesis and live control setup

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk