home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.05.2019. 20:56
82.230 Posts in 6.103 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: ili M:Alesis SYNTH + Bitstream MIDI, Full synthesis and live control setup

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7
psihodelikk
Guest
BronZe

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

Da, stvarno me zanima, al' doista nebi dao vise od soma kuna za taj synth
Gle dodi slobodno pogledat pa se mozda predomislis, dao bi na rate ak je bas kriza.. Ja uzimam synth sta dode 2500 dolara, makar ne imao sta za jest, tebi je 2500 kuna puno..
Samo program za njega sta ti dam gratis kosta 200 kuna.. Upalis ga ko VST u sekvenceru i ko da imas Ion doma na ekranu.. A Ion dode 7000.. Gle dodi, vidi, mozda spustim jos nesto sitno..

Gdje si situiran ? Mozda naletim..

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
23.02.2009. 14:42
View Profile WWW
x-rayz

Rank: Tribe Shaman

da king

Eeee Astere đabe ti sva te tehnologija i teorija i pusta naklapanja kad na kraju ispadne kurac od ovce
A djabe ocito i uz najjace monitore, al zato spuzve dolaze pa cemo i to rijesit da ne kenjas vise za bass i visoke.. A na radiodj-u su mi one "budale" pomogle oko akustike..

Bronze, navrati, ja sam na istocnoj strani Zagreba.. Bliski istok i te fore.. Sam krenes ujutro i ides tam di sunce izlazi..
Detalji na PM..

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
23.02.2009. 14:44
View Profile WWW
deimos

A djabe ocito i uz najjace monitore, al zato spuzve dolaze pa cemo i to rijesit da ne kenjas vise za bass i visoke.. A na radiodj-u su mi one "budale" pomogle oko akustike..

Ako mislis na Popu lik je jedan od jedinih normalnih tamo. Ili cuicha.
Lik ne trebaju ti nikakve spuzve (znas ti kolko to kosta opce?!), trebaju ti samo usi

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
23.02.2009. 14:59
View Profile WWW
x-rayz

da king

Ako mislis na Popu lik je jedan od jedinih normalnih tamo. Ili cuicha.
Lik ne trebaju ti nikakve spuzve (znas ti kolko to kosta opce?!), trebaju ti samo usi
Popa, Popa..  Da ocito da je jedan od normalnijih, bas jucer prodajem ovaj MIDI, i upoznajem se s ljudima, ja mu kazem ime a on meni veli nick sa foruma, ono WTF, kaj te i mama zove nickom doma.. Al dobro, kak tko hoce..
Ma pusti naso neke jeftine spuzve, reko Popa di ima, al to cisto radi izgleda stavljam, prave su po 5 somova  Wink
Mislim da me zeznuo lik od kojeg sam uzeo monitore, reko mi je da pojacam visoke a ocito da ne valja, mozda je i bilo dobro ali u njegovoj sobi.. Sad sam smanjio za 3 dB pa cemo vidjet ubuduce.. Dok mi se usi malo naviknu.. Postat cu tehno kad zavrsim pa cemo vidjet jel kaj pomoglo..

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

Karahana
23.02.2009. 15:23
View Profile WWW
deimos

dijete a koje ti monitore to imas? behringer za 300kn?

23.02.2009. 15:28
View Profile WWW
x-rayz

da king

dijete a koje ti monitore to imas? behringer za 300kn?
KRK Rokit RP 08 za 4500..

Draco

Karahana
23.02.2009. 15:32
View Profile WWW
deimos

Onda trabunjas ciste gluposti, slusao sam ih u audiopro-u i to sto ti pricas opce ne drzi vodu.
Jedino su dosta veliki, meni bi recimo bili prveliki za moju sobu.. Al ostalo sto pricas su budalastine.

23.02.2009. 15:35
View Profile WWW
x-rayz

da king

A sta ti imas?
Gle radije sam uzeo njih zbog dobrog bass responsa nego Adame jer mi se ne svida ona truba njihova.. Bas mi ti Adami zvuce ko da su za rock radeni a to su mi rekli i u studiu..
Razmatrao sam i Fostexe, meni su i oni dobri al na kraju sam ipak odlucio za ove.. Najbitnija stvar je da su ovi moji tvornicki upareni, a to ces tesko nac..
Ne znam koliko si gledao slike profi studija ali najvise su ti zastupljeni KRK Expose i Geneleci..

Draco

Karahana
23.02.2009. 16:06
View Profile WWW
deimos

Alesis M1 mk2, sad mi (omg ubit cu te seljake u audiopro) trebaju stic KRK RP6 G2...

Meni Adami zvuce puno bolje jer i jesu bolji, samo su i skuplji jedno 30% Wink

23.02.2009. 16:08
View Profile WWW
vulefu

adami imaju one bolesne visokotonce koji navodno ne trgaju usi ..
a ono bass response jebiga to je zajebano, ak nemas sobu odnosno uber studio za par milja kuna onda ti nece bas spuzva pomoci oko suba i bassa a bass se obicno vozi na subu.. cak stovise sluske ti imaju uber odziv do dolje i imas plug onaj ludi pa isprobaj koji emulira stolivec http://www.112db.com/redline/monitor/ odnosn osluske pretvori u monitore kao da su u prostoru il tak nesh, uglavnom super stvar koliko sam uspio probati sa preporuke od kolege..

i sto koji kurac prodjaes iona sigurno je dobar.. a ak mislis kupovati nes novo i ak imas para onda ubadaj analogno ili waldorfe.. virusi nisu oke bash sa bass lajne ali iznad rokaju nema sta.. znaci moras kombinirati, svak isynth je dobar u necem drugom il tak nesh..

thinking about muuuuu ..
23.02.2009. 16:29
View Profile
x-rayz

da king

@ D, welcome to the club Very Happy Sam meni su ti G2 ruzni jer su zaobljeni, znam da je to bolje zbog zvuka ali ono.. Cak sam i razmisljao o tim Expose koji kostaju puno vise od Adama al me odbio look.. Jednostavno mi je ljepsi standardni look.. Dobri su i Alesisi za prvu ruku, pasu uz moj synth Smile

@ V, ma znam za 112 dB, cekam da pocnu radit novu verziju pa ce mi se javit da im budem beta tester, sve mi je proizvodac objasnio i po svemu sudeci trebala bi bit opasna stvar..Al ne koristim sluske jer mi se neda prespajat na zvucnoj a nemam nikakav interface da sam kilknem pa prebacim na sluje, ide mi direkt u monitore iz zvucne.. Checkiram jedino kad je stvar gotova na sluskama.. A i taj 112 dB, jel ti ima kolega to crackano? Da nemoram cekat na beta test Smile

A ovo za Iona, ma ne pitaj, jeben je totalno i nebi ga se rijesio najradije, al nasao sam si nesto puno starije al isto virtualno analogno.. Alesis je iz 2007 a ovaj je iz 2003.. I razlika je u tome sta ce ovaj novi imat 1 knob vise  Embarassed
Al ne znam, jednostavno sam se zapalio za njega, evo pogledaj cudo pa reci kaj mislis..

http://www.soundonsound.com/sos/jul03/articles/creamwarenoah.asp
BTW ja bi uzeo jacu verziju EX koja i bolje izgleda..
Mislim imam i Minimogue i Profita 5 i ARP Odysey i sve u VSTima al nekako mi se cini da bi ovo trebalo zvucati puno realnije i blize analogiji..

A analogiju mi se ne uzima jer sam imao Juno 106 i vidio u kakvom su stanju Profiti, MS-20ice i takve stvari i mogu ti rec da to mozes samo gledat ili spojit preko midija ak oces radit s tim jos neko vrijeme jer se lako trga a dijelove proizvodi samo jedan frajer u kini.. I sto je najgore tesko je nac dobrog junca a da nije out of tune, gotovo svaki mora ic na tuning s osciloskopom.. A i cijene tih muzejskih primjeraka su urnebesne, ne daje mi se soma eura za TB-303..

Draco

Karahana
23.02.2009. 17:11
View Profile WWW
PSYLLUMINATION

Rank: Tribe Member

Micron je skroz ok synth... vidio sam na youtube-u predobrih demostracija ljudi koji znaju svirat kljave... pa kad ga dohvate... ludilo.. I za razliku od mikrokorga kojeg uspoređuju s micronom (cjenovni rang, veličina i to...) , ovaj ima velike tipke... to je ok isto...

23.02.2009. 17:19
View Profile
x-rayz

da king

Ma joj, pusti, da znas kolke sam fighteve imao oko toga koji je bolji MicroKorg ili moj.. I nemres dokazat ljudima..
A sta je najbolje tek sam nedavno skuzio da MicroKorg ima one mini tipkice, umro sam od smijeha.. Al sam vidio i tipove da razvaljuju na tim tipkicama..
Jedino sta nema je Aftertouch, zato mijenjam konfiguraciju, sad nakon par godina sam se i naucio s tim koristiti pa mi zafalilo..

Draco

Karahana
23.02.2009. 17:22
View Profile WWW
PSYLLUMINATION

Rank: Tribe Member

Ma joj, pusti, da znas kolke sam fighteve imao oko toga koji je bolji MicroKorg ili moj.. I nemres dokazat ljudima..
A sta je najbolje tek sam nedavno skuzio da MicroKorg ima one mini tipkice, umro sam od smijeha.. Al sam vidio i tipove da razvaljuju na tim tipkicama..
Jedino sta nema je Aftertouch, zato mijenjam konfiguraciju, sad nakon par godina sam se i naucio s tim koristiti pa mi zafalilo..

nisu male tipkice problem... lako se naviknes na njih osim ako nemaš ogromne papke na rukama Very Happy

Meni su i micron i microkorg jebeni i oba bi ih htjeo Very Happy

23.02.2009. 17:42
View Profile
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: ili M:Alesis SYNTH + Bitstream MIDI, Full synthesis and live control setup

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk