home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.07.2019. 16:22
82.241 Posts in 6.109 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: ili M:Alesis SYNTH + Bitstream MIDI, Full synthesis and live control setup

Pages: 1 ... 5 6 [7]
x-rayz

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

da king

naslo se nas par pa idemo autom na predavanja tak da sam tam sam dva puta godisnje.
Pa sta nisi prije reko jao e.. A cek kak financiras? Jer nije mala lova u igri.. Daj kad ima upis.. Jel ima kakva napredna grupa di sam rijesis test i dobijes diplomu  Mr. Green
Daj disre nesto e..

ja bi poludio od svih tih informacija... Smile
Ti Psy ne prigovaraj jer cemo te strpat u ljubljanu, bit ce ti gore neg u vrapchu..
Kad ti tam pocnu prat mozak sa fazama, nyquistovim teoremom, fletcher-munsonovim sindromom i furierovom analizom ni vlastiti roditelji te nece prepoznat doma Razz Neuroznanost i kvantna fizika ce ti bit pljuga naspram ovog..

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
25.02.2009. 09:12
View Profile WWW
PSYLLUMINATION

Rank: Tribe Member

Ja na svojim zvucnicima mogu staviti prst u jedan od bass zvucnika... Mali stane skoro do pola...

Skužio sam, nakon što sam mali prst stavio u bass zvučnik, da su me odma svi počeli zvati da im dajem pjesme, dubove itd...

Predlažem vam da i vi stavite svoje male prstiće u vaše bass zvučnike. Jamčim vam uspjeh!

Dr. Džirlo

25.02.2009. 17:09
View Profile
x-rayz

da king

A guras ti tam di ne treba a?
U ove moje bi i cijela ruka stala al me sve strah gurat unutra, tko zna sta se unutra skriva

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

Karahana
25.02.2009. 17:47
View Profile WWW
vulefu

Rank: Tribe Spammer

gurni gustera unutra ako ti ga nesto odgrize narast che ti novi..

thinking about muuuuu ..
25.02.2009. 18:09
View Profile
t0c

gurni gustera unutra ako ti ga nesto odgrize narast che ti novi..
lolčuga

sve bu fajn nakraju
26.02.2009. 01:15
View Profile
odium

Rank: Tribe Member

Ja na svojim zvucnicima mogu staviti prst u jedan od bass zvucnika... Mali stane skoro do pola...

Skužio sam, nakon što sam mali prst stavio u bass zvučnik, da su me odma svi počeli zvati da im dajem pjesme, dubove itd...

Predlažem vam da i vi stavite svoje male prstiće u vaše bass zvučnike. Jamčim vam uspjeh!

Dr. Džirlo

ehehe,ja slicnu stvar radim Cool samo prst na membranu i da osjetim kak se cima. ili ruku na rupe od zvucnika pa fino osjetit zrak. ili pofenirat fudbalerku.

kuis malo ono nabrij bajs e!!
25.03.2009. 15:36
View Profile
t0c

probajte JEBAT zvučnik?!

sve bu fajn nakraju
25.03.2009. 19:27
View Profile
x-rayz

da king

Joj nemojte mi dizat ovu temu, sad ce me opet pocet zvat ko ludi za ovaj synth a odlucio sam ga zadrzat..

Draco

Karahana
25.03.2009. 19:45
View Profile WWW
t0c

ZNAM DA ŽELITE OVAJ SINT AL NEMOJTE GA ZVAT - PRODANO !!!

sve bu fajn nakraju
25.03.2009. 23:32
View Profile
x-rayz

da king

hehe, ma nije nist prodano.. al vise ga nemam potrebu prodavat, kupio sam druga dva sintha i bez te sice sta bi dobio za ovaj, tak da sad imam 3 komada doma.. kaj da velim, kad nesto stvarno zelis i znas koliko vrijedi onda nije bed iskesirat za to.. sad ako bi ga prodavao nebi ga dao ispod 3000.. tak da ak neko hoce morat ce vise iskesirat jer je prilika prosla..

Draco

Karahana
26.03.2009. 09:59
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

gle onak....lokot

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
26.03.2009. 10:55
View Profile WWW
Pages: 1 ... 5 6 [7]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: ili M:Alesis SYNTH + Bitstream MIDI, Full synthesis and live control setup

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk