home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
12.08.2020. 22:30
82.251 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

X-Rayz - Timetrip

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 18
x-rayz

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

da king

Cool
a check brijes da se isplati jos malo poradit na stvari?
ja mislim da trebam skidat perfect strangera, onda ce svi bit sretni i zadovoljni  Mr. Green

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
17.02.2009. 11:57
View Profile WWW
deimos

Rank: Tribe Spammer

Bit ce svi sretni i zadovoljni kad pocnes radit mjuzu kaxpada, a do tada se ne uzdizat u nebesa...

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
17.02.2009. 11:58
View Profile WWW
vulefu

ajde otvori projekt i popravi to malo, imas tu dosta informacija u topicu da to malo sredis, mali korak ce biti sasvim dovoljan..

perfect strangera nebi iskopirao za godinu dana bez spavanja to je sigurno.. lol

thinking about muuuuu ..
17.02.2009. 12:00
View Profile
x-rayz

da king

Bit ce svi sretni i zadovoljni kad pocnes radit mjuzu kaxpada, a do tada se ne uzdizat u nebesa...
ne znam stvarno di sam ja to sebe uzdizao u nebesa nit mi je bilo na kraj pameti jer ovo je prva stvar koju sam napravio a da sam osobno zadovoljan..
a ovaj asterfield, mislim da sam to vec vidio negdje na forumu, koja je s tim spika?
da i to kaj skacem u usta, znam da tak zvuci al, kak da ti objasnim, htio sam old school zvuk ali u nekom novom stilu.. ovo mi je prva tak malo zesca stvar kaj sam radio.. inace preferiram 135 BPM..

vule, ajde sutra cu to malo sredit, imam sad i novi EQ i FFT pa je stavim opet rego..
hvala na savijetima, ja cu se potrudit da vam ubuduce vise pase..
stavit cu na box.net, kakvih iskustva imate s tim hostingom, meni se cini da je kvaliteta dobra, da ide do 320 kbps..

a ovo za perfecta, ma pusti vec sam tri godine bez spavanja, ak treba cekat jos godinu, to je najmanji bed

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

Karahana
17.02.2009. 12:04
View Profile WWW
vulefu

pravilo odnosno glazba nije u tome koliko znas pricati nego produkt koji napravis, tvoja prica se nepodudara sa tim tvojim uratkom sto znaci da to znanje koje smatras da imas i da si to isto prebacio u ovu traku koju si sklopio nije istina i to mi jako jako jako jako dobro znamo Smile Wink

thinking about muuuuu ..
17.02.2009. 12:09
View Profile
x-rayz

da king

ma lako za znanje, imam ja znanja i previse, no nije to ni upola prebaceno u ovu stvar, samo neke osnove..
taman se zagrijem i ideje mi pocnu navirati i onda fajrunt..
fali mi prakse.. nije znanje teorijsko nista bez prakse..

al evo kad smo vec kod perfecta, mislim da sam se zeznuo i uzeo krivu rutu.. dok su drugi kopirali ja sam impovizirao..Evo npr. psilocybian.. Prvi cd njegov sta sam cuo je bio totalna kopirka i uzas, evo sad kad slusam njegove stvari zvuce neusporedivo bolje nego moje.. Treba kopirat, nema druge.. Kopirat pa kombinirat.. A ne da izmisljam toplu vodu..

Draco

Karahana
17.02.2009. 12:15
View Profile WWW
deimos

Koji si to psilocybianov cd cuo i kad?

17.02.2009. 13:03
View Profile WWW
Electrica

Sloboda narodu

Dečki sve je u uhu i sluhu

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
17.02.2009. 13:10
View Profile WWW
vulefu

i hardweru Laughing

thinking about muuuuu ..
17.02.2009. 13:12
View Profile
x-rayz

da king

Koji si to psilocybianov cd cuo i kad?
A vjerojatno njegov prvi.. Dao mi je "promo" dok sam svirao u osijeku..
No sta je to bilo gore, strahota, iskopirano astral porjection, infected mushroom, muses rapt i california sunshine sve od reda.. I jos da je bar bilo dobro skopirano.. Cak mislim da jos imam taj cd jer je imao stvarno specijalni cover, autenticni..
Al zato danas decko radi bolju ziku od svih ovdje na forumu koliko sam cuo, jedino siddhartha i syntax su mu blizu..
Treba kopirat, tak se uci, tak se i gitara uci svirat.. Onda je lako razvit svoj stil kad znas skinut bilo koga..

Draco

Karahana
17.02.2009. 13:31
View Profile WWW
deimos

Ak je to ono iz 2002. sorry al meni to zvuci 3x bolje neg ovo tvoje Mr. Green

17.02.2009. 13:43
View Profile WWW
vulefu

taman kad covjek pomisli da se smirio on opet poludi, jebiga

thinking about muuuuu ..
17.02.2009. 13:45
View Profile
x-rayz

da king

hehe, ma nije neg jednostavno imamo razlicite stilove, isto kao sto su meni te vase stvari sta radite  monotona darkerija sa nabacanim semplicima iz nekog horora(ne kazem da dark ne moze biti dobar), tako nisam niti ja mislio da ce se traka svidati nekome na ovom forumu, stovise ocekivao sam samo kritike, al to je dobro za cuti, bar je iz neke druge perspektive..
a deimos ak ti se ona psilocybianova kopija svidjela(makar neznam dal mislimo na isti cd) onda me bas zanima sta ces rec kad ja skinem strangera, antixa i freqa sve u jednu stvar peace.gif

Draco

Karahana
17.02.2009. 13:58
View Profile WWW
deimos

Um... Tko ovdje tocno radi dark? Osim Phantasmagorie?

a deimos ak ti se ona psilocybianova kopija svidjela(makar neznam dal mislimo na isti cd) onda me bas zanima sta ces rec kad ja skinem strangera, antixa i freqa sve u jednu stvar peace.gif

ROFLMAO o tom uzdizanju sam pricao

btw. nisam rekao da mi se nesto SVIDJELA, rekao sam da je i to staro oho-ho bolje neg ova Timetrip Wink

edit: sto se tice monotonije... bolje da u to ne ulazimo jer..

17.02.2009. 14:02
View Profile WWW
vulefu

.. bi bilo jos +3 stranice u topicu

thinking about muuuuu ..
17.02.2009. 14:06
View Profile
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 18
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

X-Rayz - Timetrip

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk