home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
20.01.2020. 17:56
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Slom Živaca Part 1658423

Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
N.

Rank: Tribe Warrior

Donesi disk do Darca u petak popodne ako mozes i usput dobijes ovaj zadnji dvd Boom 2008/2009, pa ga ja uzmem doma i sredim( imam par ideja kako ga slozit).

VESLAJ! GONJAJ!!
18.03.2009. 18:32
View Profile
Haruko

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

1. Da li Win vidi sam uredjaj (da li ti se napise model/nesto smisleno kad ga ustekas ili vidi u device manageru) ?
2. Pokreni disk management (Start, Run, diskmgmt.msc) i pogledaj da li ga tamo vidis
3. Pogledaj da li vidis neke particije, kojeg su tipa (unknown, fat itd...) ili pak windowsi uopce ne prepoznaju sadrzaj na disku (uninitialized)
4. Ako je potrebno inicijaliziraj disk i/ili skrsi i napravi nove particije
5. Formatiraj particije

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
18.03.2009. 18:43
View Profile
massive

Rank: Tribe Spammer

pasitimisli.

super - čujemo se onda za petak, pa se i vidimo tamo... Wink

ali čisto da izvijestim o proceduri, budući da sam probao još par puta srediti ono što se dalo...

dakle:
- kad upalim hard, pojavi mi se ikonica da je nešto uštekano, ali ga ne pokazuje u mycomputeru
- probao sam razne kombinacije uključivanja i isključivanja, pa mi se nakon par puta što sam otvorio disk management otvorio wizard
- wizard mi je ponudio formatiranje harda, ali je imao neki failure
- onda mi se na kraju ipak pojavio u disk manageru, ali kad empty space, pa sam ga morao inicirati i tek je nakon toga postao plav
- po ovome što vidim, nema particija, a uostalom, nemam pojma kako bih ih skužio, jer je sve jedan veliki plavi lajn
- anyway, kliknem na to i krene formatirati, ali ne uspije do kraja, nego mi javi da je bio error
- probao sam i s acronisom i testdiskom i svime mogućim, ali uvijek ga prekine na pola
- da ga ne izbaci tijekom procedure, vjerojatno bi to prošlo ok, ali čim krene raditi nešto po njemu, izbaci ga iz sistema, tako da nestane i ikonice sa dodatni hardware i cijeli hard s mycomputera

nemam pojma.

edit: sad ga opet pokušavam formatirati i na 13% je, pa ćemo vidjeti...
edit: fail (tri sekunde nakon što sam ovo postao).

kürűza.
18.03.2009. 19:02
View Profile
Haruko

Hm, nemam pojma onda...uslo neko zlo (Apple Smile ) u njega...koji je to uopce hard ? Ak imas priliku probaj na nekom Linuxu, jer je manje retardiran za ovakve stvari od Windowsa.

- anyway, kliknem na to i krene formatirati, ali ne uspije do kraja, nego mi javi da je bio error
Nema mi milije nego kad netko kaze da mu je javio gresku, al ne kaze koju.. Twisted Evil

If there isn't room here for people who stand against everything you believe in, then what sort of a hippie free-for-all is this?
18.03.2009. 19:24
View Profile
massive

pasitimisli.

ma hard je neka srednja žalost - canyon. ali opet, ne da mi se davati sto eura za novi, koji će (ne bi me uopće čudilo) opet kenjati...

ajde, valjda će mu N. uspjeti utrti strah u kosti...

kürűza.
18.03.2009. 19:34
View Profile
t0c

MBR

sve bu fajn nakraju
19.03.2009. 01:12
View Profile
massive

pasitimisli.

MBR

e, to! morat ću si napisati šalabahter na ruku...

edit: ukoliko ne proradi, ove godine ćemo na festivalu ministarstva psihodelije imati radionicu prenamjenjivanja hardova u držače za papir...

kürűza.
19.03.2009. 01:54
View Profile
sy

(. Y .)

ili jos bolje, rastavimo disk i dobijemo hi-tech podloske za case  Shocked

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
19.03.2009. 02:41
View Profile
KingDIamond

Rank: Tribe Member

ubuntu

hehe dobro kaze haruko! kad imas neki error prepises doslovno koji je, i sta kaze od a do z:)
mozes i s linux live cd-om probat.. formatirati ga i mountati:) ako to ne radi umro je:))

you took too much man...
19.03.2009. 08:55
View Profile
massive

pasitimisli.

ne piše error, u tom je problem. nisam toliki nub da ne bih znao to zguglati i probati riješiti... Razz
piše samo nešto a la 'unable to format dick, ovaj disk' i to je to...
bumo vidli kaj bu od tok... Razz

kürűza.
19.03.2009. 15:10
View Profile
deimos

Jedno mozda glupo pitanje.. Jel mu jos vrijedi garancija? Ak da probaj ga tutnut pod to..

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
19.03.2009. 15:35
View Profile WWW
massive

pasitimisli.

hm, nekako sumnjam... brijem da sam ga ubo prije preko dvije godine...

kürűza.
19.03.2009. 15:59
View Profile
vulefu

zajebana situacia ..
a sta si ziher probao sa norton petrišn međikom ?

thinking about muuuuu ..
19.03.2009. 16:03
View Profile
massive

pasitimisli.

probao sam acronis disk director i još par programića koji navodno ne javljaju nikakvu grešku, osim što je nemoguće formatirati disk... budemo vidjeli sutra...

kürűza.
19.03.2009. 16:15
View Profile
Haruko

MBR
Inicijaliziranje = stvaranje novog MBRa, a to mu nije pomoglo.

btw. sad ga vise nemres ni na Macu ozivit ili ? Jer ak tamo radi - onda je mozda do nekih sitnih razlika u hardveraju (tj. USB portovima i sl.)
Jer ne znam koliko si okolo nosio taj hard i koliko si tudjih hardova donio kod sebe doma i da li je u tim kombinacijama radilo, al neke (jeftine) stvari jednostavno jedva rade i nema tu neke logike. Jer cak bi se i Windows morali snaci i pobrisati disk bez obzira na bilo kakvo smece koje je gore.

19.03.2009. 18:58
View Profile
Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Slom Živaca Part 1658423

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk