home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.11.2019. 02:25
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

Kupnja UV lampi/neonki

Pages: 1 [2]
InNEr
Global Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

kupovali smo mi u Turbo X-u, imaju dugih (120cm) i kratkih (60cm) al je problem kaj su to kucista bez zashtite s prednje strane.. pa vam to nece dugo trajat.. ja sam npr. kupio bio prije jednog partija 2 kom i dok sam vezao jednu za tendu, cijev je ispala (full lagano ispadne, ako se samo malo okrene u kucistu) i razbila se.. Neutral

velike su oko 250 kn, male 160 brijem.. nisam siguran za cijenu malih.. mogu chekirat ak treba, al ne preporucam tamo kupovat.. imaju i neke jebacke sa zastitom, al te su po 500kn/kom brijem..

dalje, u Zaruljici se mogu nabost cijevi, al kao sto je receno, skupe su gro.. 180 kn cijev..

u H2 shopu vec godinama u ponudi u web shopu stoje duge cijevi (120 cm) po 50 kn/kom! jeftine su jer su žnj marka (US blaster), al ih nikad nemaju na lageru.. vec sam dvaput bio tamo, nisu imali, reko sam im da naruce, nikad nije stiglo.. tak da i tu shtanga.. iako, imaju tamo svakakvih, i kratkih i u boji, trebao bi se opet zaletit il nazvat pa provjerit.. will do

neznam, jos uvijek trazim gdje jeftino kupit te cijevi..

sto se kucista tice, njih ima posvuda, pevec, baumax, bauhaus itd i ne kostaju previse.. govorim napamet, al recimo 80ak kuna kom.. sa plasticnom zastitom preko, ne.. nama je Psiha za onaj Shumski Psi party kupio 4 komada u Pevecu kao nadoknadu za posudjenu opremu i pomoc u organizaciji..  Smile i to su bila nekakva iranska kuchista, oflo vodonepropusna.. nisu bila losha, al su imala neke kvachice koje su drzale tu zastitu, odnosno gornji dio kucista, a koje su lako odpadale i gubile se.. tak da i na to treba obratit pozornost..

ako mislite lampe za partije koristit, onda vam je dobra shema na svaku stavit duzhi kabel (mi smo stavili po 10 metara kabla na svaku) tak da vam ne treba dugi produzni za svaku (prema mom iskustvu, takvih produznih najcesce fali)..

eto, to su moja iskustva, također me zanima kupnja, pa nexe jave oni koji imaju dodatnih informacija..

eh i da, u tijeku je masovno skupljanje i popravljanje postojecih lampi, sto attackovih, sto sijevih, sto nashih, sto tudjih, pa se mole ljudi kod kojih je zastranilo nesto od toga, da budu ljubazni i donesu u skvot.. nebitno jel valja il ne valja, dal fali lampa, starter, kuciste il nesto trece, donesite.. to vam je ko akcija prikupljanja ilegalnog oruzja, bolje da sami donesete neg da vam mi nadjemo Very Happy

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
19.03.2009. 21:38
View Profile
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

Hvala na infou. Sto se kablova tice,mislim da je najmanji problem produziti. Jedan decko je imao odlicnu neonku, mislim cak 120 cm, nisam siguran s nekih 20ak metara kabla sto super dodje recimo na partijima na otvorenom kada nemas bas previse uticnica...

19.03.2009. 22:40
View Profile WWW
N.

Rank: Tribe Warrior

Za same lampe, mozes se raspitat i kod:

http://www.zaruljoteka.com

VESLAJ! GONJAJ!!
20.03.2009. 00:55
View Profile
Pages: 1 [2]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

Kupnja UV lampi/neonki

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk