home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.12.2019. 05:22
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

trebate astralnu zaštitu? ORGONIT

Pages: [1] 2 3 4
SVE-MIR

Rank: Tribe Initiate

ORGONIT

Drevni narodi dalekog Istoka (Indija, Kina, Mezopotamija itd.) od davnina su poznavali postojanje univerzalne energije koja prožima sve u svemiru i nazivali su je prana, ki, chi i dr. Zapadna civilizacija do tog otkriča došla je tek uz pomoć dr.  Wilhelma Reicha koji je
sredinom 20. stoljeća utvrdio postojanje univerzalne energije koju je nazvao orgonskom energijom.
   Amerikanci Don Croft i supruga Carol su proizveli novi model uređaja koji, osim generiranja čiste orgonske energije, imaju i sposobnost automatske pretvorbe negativne energije koja nas okružuje (negativni orgon- DOR) u pozitivnu energiju (pozitivni orgon - POR), tzv., “Orgonit“.
    Orgonit je generator i pročišćivać orgonske energije sastavljen od mješavine metala, organske smole i kristala.
 Organska supstanca privlači orgonsku energiju i upija ju poput spužve, a metalne supstance odbijaju energiju. Organski i metalni dijelovi privlače i odbijaju energiju u svim smjerovima u isto vrijeme što stavlja energiju u kaotično stanje. Kao rezultat takvog pulsirajućeg ponašanja energije, ona se pročišćava.
  Pošto se čišćenje na taj način događa samostalno uređaju nije potrebno održavanje, kristali se ne trebaju čistiti kao inače.

Radi lošijeg zdravstvenog stanja počeli smo ih izrađivati, a sad uvjereni u njihovu moć i željni da se svjetlost na našoj planeti širi izrađujemo i za druge po ok cijeni.
DJELOVANJE:
                        -zaštita od elektromagnetskog zračenja (kompjuteri ,Tv, mobiteli i sva elektronička oprema), zaštita od zračenja podzemnih voda i  zračenja iz svemira
                        -dovode fizičko i energetsko tijelo u balans, čiste i pune auru te   balansiraju čakre (energetske centre uzduž kralježnice)
                        -smiruju emocije i djeluju antistresno, te pomažu nadvladati strah
                        -energetski obnavljaju organizam i omogućavaju bolji odmor 
                        -čiste prostor od negativne orgonske energije
                        -pomažu nam probuditi se iz stanja mržnje i negativnih emocija prema okolini u stanje više svijesti – ljubavi i prijateljstva prema svemu i svakome

UPUTSTVO ZA UPORABU
[/color]:Orgonit konstantno emitira pozitivan orgon, ako se jače opustimo otvaramo sebe za tu finu energiju i ona tada jače djeluje na nas. Potrebno je samo mirno promatrati senzacije koje se javljaju prilikom rada (držanje u rukama ili polaganje na bolno ili bolesno mjesto)  sa ovim uređajima, bez mentalnog naprezanja jer nas ona ponovno zatvaraju za orgon. Dakle, opustite se uz neku laganu glazbu (ili što vas opušta) i samo promatrajte. Iscjeljujući i energizirajući učinak će rasti i smanjivati se sukladno sa vašom opuštenošću. Dišite smireno i duboko,kako bi se cijelo tijelo orgoniziralo. Uređaji su pogodni za meditaciju.

Trenutno nudimo osobne medaljone, piramide, stošce, čudesna stabla, sa raznim kristalima u raznim bojama. izrađujemo i po naruđbi. na upit šaljemo slike i cijene čudesnih stvorenja e-mailom.

UDRUGA  SVE-MIR         KONTAKT: sve8mir@yahoo.com   099 755 6884

Ljubav s vama..... Lada Vlado i Indra
02.04.2009. 13:53
View Profile
Hikaru

Rank: Tribe Member

kolko sam ja skuzio orgonski generatori su poprilicno veliki....kaj se uspjelo sloziti nesto prihvatljive velicine i portable a da funkcionira?

ak da kapa dolje....

02.04.2009. 14:07
View Profile
x-rayz

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

da king

Cekaj, pokusavate mi reci da prodajete pranu?
Ajde stavite slike i cijenu uredaja da vidimo.
Svaka cast za prvi post, nasmijao sam se do suza..
Prodajem i ja flasiranu maglu pa ak nekog interesira..
Slike i cijena na upit..

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
02.04.2009. 14:34
View Profile WWW
psychedelickid

dark psy trance

x-rej  - pa ti si stvarno idiot
02.04.2009. 15:12
View Profile
gstarcev

Rank: Tribe Leader

@psycdedelickid: pa ne mogu vjerovat da si se i ti uhvatio hejtanja x-rayza, lol

Uopće mu nije loša fora, flaširana prana, haha

Inače, volio bi i ja znat specifikacije uređaja i pogotovo prane al ono znanstveno, ne neki bullshit Mr. Green

02.04.2009. 15:32
View Profile
drashan

Rank: Tribe Warrior

x-rej  - pa ti si stvarno idiot
  Ma nije..sam se tak pocesljo.. Very Happy
02.04.2009. 16:59
View Profile
deimos

Rank: Tribe Spammer

Heheh ja sam gledao one filmice di ekipa uspjesno ili manje uspjesno pokusava napravit orgonske baterije, najcesce za auto... Al da to je bilo poprilicno huge Smile
Vidio sam dosad komade stakla/kamenja tretirane nekim zracenjima pa su imale neke efekte, i ono znam da kristali sami po sebi imaju neka svojstva...

Tak da bi me stvarno zanimalo kako ovo djeluje Very Happy

Moze neka grupna prezentacija? Mr. Green

Cekaj, pokusavate mi reci da prodajete pranu?

Ne, nisu to rekli, probaj opet procitat Very Happy

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
02.04.2009. 17:07
View Profile WWW
Karahana

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Shiva u medici. Very Happy Predavanje za 100 kn. Nemam pojma - ja osobno to bas ne pusim al nije da sam probao tak da sam samo uobicajeno skeptican. Wink

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
02.04.2009. 17:10
View Profile
x-rayz

da king

Ne, nisu to rekli, probaj opet procitat Very Happy
Prodaju generator/pretvarac prane, same shit..
To ko da mi velis da prodajes bocu sa kisikom, lakse ces disat, disi duboko i bit ce ti bolje.. wtf?
Kakva orgonska energija, ak se prana vec tisucama godina zove prana kakav sad orgon? Neki mutavi znanstvenik izmislio ime i jos oces zaradivat na tome wtf? Ne vjerujem nista dok ne vidim i cijena je ziher paprena.. Mislim kad vec prodajemo zrak, onda cemo prodavat za masne pare, ne?
Ne mozes generirat nesto iz nicega nit pretvorit, ak nema prane u gradovima kak da je oni stvore.. Odes na sljeme pa ulovis nesto prane ak je i tamo uopce ima..
Uostalom od kud njima pravo da tu reklamiraju gluposti za badava, ovo je mali oglasnik ak oce reklamu nek plate dovli prvo..

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

Karahana
02.04.2009. 19:34
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

ovo je mali oglasnik ak oce reklamu nek plate dovli prvo..
reklamni prostor tranceplemena nije na prodaju...google adsi rade cist fajn

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
02.04.2009. 21:33
View Profile WWW
x-rayz

da king

Evo imaju tu neke fotke i cijene..
http://educate-yourself.org/dc/orgonegenindex.shtml
Mogo bi i ja tak uzet kanticu, izlit neku smjesu unutra koja lijepo zdagle pa prodavat pod kristale..
Ah ti znanstvenici..

Al nije ovo ni lose u principu, ima jedna dobra stvar.. Ak uzmes "malog srebrnog terminatora - buahhaha" dobijes s njim kao poklon digitalni multimetar Very Happy E to je vec fora, barem ti multimetar nest vrijedi a ove gluposti imas za ukras..

Evo citam dalje, educiram se, umirem od smijeha.. Ta cudnovata smjesa je fiberglas izliven u kanticu i prze te strujom iz baterije od 9 volti.. Ne vidim kakve to ima veze sa pranom..
No interesantno, orgonski generator rastjeruje, kako kazu, alienske reptilske portale, ritualna mjesta od sotonjara, masonske hramove i nuclearne reaktore..
Sta nisu onda to poslali u Irak kad su tak pametni ti ameri..
Joj e, kad si uzmem ovog terminatora sotonjare ce da bjeze samo tako..

E evo naso sam, mozete si napravit to doma..
http://educate-yourself.org/dc/howtomakeorgonegenerators.shtml
Idem sutra do frenda kaj radi s fiberglasom, uzet cu kantice i baterije pa kad si napravim jedan holy handgrenade  Mr. Green

Draco

Karahana
03.04.2009. 07:08
View Profile WWW
psychedelickid

dark psy trance

@psycdedelickid: pa ne mogu vjerovat da si se i ti uhvatio hejtanja x-rayza, lol

Uopće mu nije loša fora, flaširana prana, haha

Inače, volio bi i ja znat specifikacije uređaja i pogotovo prane al ono znanstveno, ne neki bullshit Mr. Green

lol nisam se uhvatio hejtanju njega.
dosta znam o orgonskoj energiji a kako bidim po njegovim odgovorima samo sere po tome
03.04.2009. 08:03
View Profile
Indra

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

Sound of Psylence

UDRUGA  SVE-MIR         KONTAKT: sve8mir@yahoo.com   099 755 6884

Ljubav s vama..... Lada Vlado i Indra

ahhahaha, svaka sličnost sa stvarnim osobama ili njihovim utjelovljenjima je...samo sličnost  Laughing

The powers that can be communicated to earth by means of music are as yet scarcely suspected by the average individual.But the time is fast approaching when people will select their music with the same intelligent care and knowledge that they use to select their food.When that times comes, music will become a principal source of healing for mankind
03.04.2009. 08:18
View Profile WWW
x-rayz

da king

dosta znam o orgonskoj energiji a kako bidim po njegovim odgovorima samo sere po tome
da zato sto nemam pojma o orgonskoj energiji, prvi put cujem za taj BS al zato znam dovoljno o prani da mi nitko ne moze mazat oci

Draco

Karahana
03.04.2009. 09:23
View Profile WWW
psychedelickid

dark psy trance

nisi nikad cuo za orgonsku energiju

pa nije vada da imas 15 godina  Cool
03.04.2009. 09:24
View Profile
Pages: [1] 2 3 4
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

trebate astralnu zaštitu? ORGONIT

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk