home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.05.2019. 20:04
82.230 Posts in 6.103 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

trebate astralnu zaštitu? ORGONIT

Pages: 1 [2] 3 4
x-rayz

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

da king

Pa normalno da nisam nikad cuo, who the fuck bi izmislio tako glupi naziv..
evo procitaj si opet sta je svemir reko
"Drevni narodi dalekog Istoka (Indija, Kina, Mezopotamija itd.) od davnina su poznavali postojanje univerzalne energije koja prožima sve u svemiru i nazivali su je prana"

I ako je tisucama godina prana onda odkud sad nekom znanstveniku pravo da izmislja i kaci joj neko novo ime wtf?
Orgonska energija je izmisljotina i kao takva ne postoji, postoji jedino prana i zna se jako dobro sta ona je..

I btw kanaliziranje, generiranje prane pomocu fiberglasa i baterije od 9 volti je najveca glupost koju sam ikad cuo.. Tresu te strujom a ne pranom, al evo citam pa ak nadem nesto razumno i korisno javim..
Zasad je digitalni multimetar jedino korisno sta dobijes uz to..

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
03.04.2009. 09:29
View Profile WWW
psychedelickid

Rank: Tribe Member

dark psy trance

eto vidis ti nisi nikad cuo za ovo a nisam ni ja za onaj program cubens ili kako god vise
03.04.2009. 09:37
View Profile
deimos

Rank: Tribe Spammer

ahhahaha, svaka sličnost sa stvarnim osobama ili njihovim utjelovljenjima je...samo sličnost  Laughing

damn Very Happy

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
03.04.2009. 09:51
View Profile WWW
x-rayz

da king

eto vidis ti nisi nikad cuo za ovo a nisam ni ja za onaj program cubens ili kako god vise
nobodys perfect..
al to ne znaci da te ne mogu zezat kad kazes da ces napravit savrsenu stvar i naucit cubase do kraja godine..
meni nije problem natrpat fiberglasa u kanticu i spojit na bateriju pa imam generator prane al s cubaseom je druga prica..

nego ajde daj jos neke likove za tu organsku energiju sta vec..

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

Karahana
03.04.2009. 10:01
View Profile WWW
vulefu

a ono xrejz de pusti vise ljude na miru, jel se nisi dosta napapao ?
orgon je energija kao sto je i struja energija nema se tu o cemu pricati previse, struju koristits podugo vremena u jednom danu na sve i svasta pa ti onda nebi bilo tesko skontati sto orgon kao energija ustvari radi, ni struju ne vidis a ustvari se sve krece uspomoc nje, to je jedna od energija nama poznata a ko zna koliko ih josh ima ..

thinking about muuuuu ..
03.04.2009. 10:15
View Profile
x-rayz

da king

e pa tako isto i prana..

evo imaju i forum svoj neki..
http://www.ethericwarriors.com/ip/forum.php
navodno su u sloveniji postavili te generatore.. imaju fotke, postave generator tog orgona pored repetitora za tv i kao za par sati se nebo rascisti i pocne kisa padat  Laughing
ja kolko sam skuzio nabacaju metala, stave jedan kristal unutra i zaliju sve fiberglasom, spoje na bateriju i to ostave negdje u prirodi da "orgonizira" atmosferu..
Ja jedino sto vidim je ogromno zagadenje okolisa, i to onoga u kojem ima najvise prane..
Kazu kad su rekli nekoj gospodi sta rade pocela im se smijat.. Ja bi ih poterao kad bi vidio da bacaju otpad u sumu.. Mislim billa bi to super fora da radi i da nije necija izmisljotina..
evo upravo sad procitao da oce bombardirat gou u indiji s tim orgonom..

Draco

Karahana
03.04.2009. 10:28
View Profile WWW
sy

(. Y .)

s obzirom da nisam imao pojma sta je orgon sam malo proucio i zakljucio da je to fakat jedan veliki BS...
prana je prana, NE postoji negativna prana, ono wtf. taj kao orgonski prociscivac uzima tu "negativnu" pranu i pretvara je u "pozitivnu".. pod "negativna" prana oni iznose zracenje mobitela, elektricne vodove, kompove, uglavnom, sve blagodati moderne civilizacije koje pruza struja... za takve stvari imamo nazive poput elektromagnetsko zracenje, elektrostatsko zracenje itd. a ne "negativan orgon" ili pak elektrosmog (doubleWTF) kako ga oni nazivaju..
takodjer, vece koncentracije prane se nalaze u prirodi, dok u civilizaciji nema tolko.... sad neznam dal oni nedostatak prane nazivaju "negativna" prana, neznam...ne bi bilo prvi put (prana-orgon).

isto tako "uredjaj" ima kristale u sebi koje ne treba prociscavat.... ?? ako uredjaj uzima "negativnu" pranu i pretvara je u "pozitivnu", nesto od toga treba proc kroz kristal, ili su oni napravili prvi perpetuum mobile, na sto im skidam kapu.

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
03.04.2009. 10:45
View Profile
x-rayz

da king

pod "negativna" prana oni iznose zracenje mobitela
evo sy, stize spas.. napravi si mali orgonizator Shocked koji priljepis za mobitel i odma pretvara negativnu energiju iz mobitela u pozitivnu..
http://baligifter.org/CellphoneButtonTutorial.htm
brzo, brzo, negativna prana je posvuda..
e daj odi molim te na onaj forum, poludili su totalno e, ludi, ludi sto gradi.. briju si na urote, vremeplove pod zemljom, bore se protiv sonicnih oruzja, protiv repetitora za EM signal.. ma ono zvjezdani ratovi, spasavaju svijet i te fore..
damn, nije ni cudo da kisa pada zadnjih dana i da mi se gubi signal na mobitelu.. nista morat cemo smislit nesto protiv tih orgonizator.. mozda bi jedan kamion za glomazni otpad bio dobra ideja da ukloni to smece iz sume.. ko da nije dovoljno smeca od tih repetitora jos i oni zeljezo i fiberglas moraju bacat..
e ja ne kuzim do kud ta ljudska glupost seze fakat..

evo jos neki njihov forum, oce cijelu afriku orgonizirat
http://www.orgoniseafrica.com/
e al pazi spiku, taj Don Croft je izmislio pranu.. druga stvar, te orgonizatore mozes doma napravit od otpadnog zeljeza i fiberglasa a ovi mi tu oce zavaljat za masne pare..
dode mi da nekog 

Draco

Karahana
03.04.2009. 10:57
View Profile WWW
psychedelickid

Rank: Tribe Member

dark psy trance

nobodys perfect..
al to ne znaci da te ne mogu zezat kad kazes da ces napravit savrsenu stvar i naucit cubase do kraja godine..
meni nije problem natrpat fiberglasa u kanticu i spojit na bateriju pa imam generator prane al s cubaseom je druga prica..

nego ajde daj jos neke likove za tu organsku energiju sta vec..

nisam ja rekao da cu cubase nacuti nego FL 8
03.04.2009. 11:12
View Profile
x-rayz

da king

nisam ja rekao da cu cubase nacuti nego FL 8
ma bitno da ucis, evo deimos ce ti radit tutorijale ima da budes glavna faca u pjescaniku kad uletis klincima sa novim dark trance albumom..
al ono kad vec ucis, nauci se i kulturno izrazavat prije svega..

Draco

Karahana
03.04.2009. 12:04
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

al ono kad vec ucis, nauci se i kulturno izrazavat prije svega..
ja cu poludit

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.04.2009. 12:06
View Profile WWW
deimos

"Warning - another post..." damn, preduhitrio me dovla Very Happy

dajte nemojte mjesat spike iz drugog topica u ovom :-/
xrayz shvati da ako na tvoje jadne pokusaje provokacije necu odgovarat u tribe expressionsu, necu ni ovdje lol..

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
03.04.2009. 12:08
View Profile WWW
x-rayz

da king

ti deimos get the fuck out of my topic.. i povedi svog klinca u parkic slobodno..
ako nemas sta pametno rec o prani nemoj se ni mijesat..
ovdje raspravljamo o ozbiljnim stvarima, planeta je ugrozena.. masoni se urotili.. sotonjare na sve strane i mi se borimo da tome stanemo na kraj.. koga briga za klince sta gutaju frutek za dorucak..

nego di smo stali.. a da..
evo kako izgleda metalni otpad pomijesan sa fiberglasom i jeftinim kristalom izliven u posudicu kao kalup

takozvani orgonizator

sotonjare bjeze samo pri pogledu na ovo..

Draco

Karahana
03.04.2009. 12:19
View Profile WWW
SVE-MIR

Rank: Tribe Initiate

ASATO MA SAT GAMAYA
TAMASO MA ĐOTIR GAMAYA
MRYTIOR MA AMRITAM GAMAYA
03.04.2009. 23:29
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ASATO MA SAT GAMAYA
TAMASO MA ĐOTIR GAMAYA
MRYTIOR MA AMRITAM GAMAYA
gle lik...ak vec oces nesto prodat onda daj ljudima malo vise konkretnih informacija

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.04.2009. 23:36
View Profile WWW
Pages: 1 [2] 3 4
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

trebate astralnu zaštitu? ORGONIT

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk