home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.12.2019. 05:21
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

orgonit

Pages: [1] 2
SVE-MIR

Rank: Tribe Initiate

Orgon, prana, životna sila ime je za istu energiju od koje je sve stvoreno, koja se nalazi svugdje i u svakome. Postoji negativni i pozitivni orgon (kao i sve drugo u prirodi ima 2 pola + i -). Negativni orgon emitiraju svi elektronički uređaji, današnje instalacije, bića kada su negativnog raspoloženja. Mašinerija zvana Sistem nas bombardira negativnim orgonom od hrane do informacija koje svakodnevno gutamo, stvari koje koristimo. Jednostavno smo okruženi lošom vibracijom. Sistem nas drži u neznanju o čarobnosti naše Zemlje i stvarima koje su moguće, te u nas trpaju svakakvo smeće da stvore dojam da bez njih ne možemo ništa, i da radimo za njih razne budalaštine koje truju našu Zemlju i nas. Kako možemo raditi razne uređaje pokretane neobnovljivim energijama, možemo iste pokretati orgonom, no to za sistem znači pad, zato se to znanje već jako dugo nastoji uništiti.
Tko se čistio kristalima može naslutiti način na koji orgonit radi. Orgonitu nije potrebno čišćenje i punjenje kao kristalima, i negativna se energija na njih ne nakuplja. Oni su takav alkemijski spoj da - pretvaraju u + i konstantno ga emitiraju čime čiste prostor i bića u blizini. Sastavljeni su od organske smole, otpadnih komadića metala, bakrenih spirala i kristala koji se mogu programirati za određeno djelovanje.
Usklađuju čakre i čiste auru. Mogu se koristiti kao velika pomoć pri liječenju i meditaciji.

Izrađujemo osobne medaljone raznih oblika, boja i ukrasa promjera 4cm (mogu se nositi oko vrata) za 75kn. Piramide i stošce, raznih dimenzija i oblika. Srednja piramida visine 12cm je 150kn. Čarobna stabla visoka 15cm na orgonitnom stožcu promjera 6cm dođe 150kn.
Ima raznih varijanti, boja, svjetleće u mraku, sa raznim kristalima po naruđbi.

detaljnije o načinu rada orgonita možete između ostalog pročitati na:
http://www.lifeforcegenerators.com/doncarolcroft.html

slike su na     http://s686.photobucket.com/albums/vv221/lada777/
04.04.2009. 17:26
View Profile
BronZe

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

iako ne vjerujem bas u pricu vezanu uz orgon... jabisi ovu jednu svjetlecu piramidu za studio ubo Smile could be kinda kewl. aj shibni neki kontakt na pm.

tenks.

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
04.04.2009. 17:34
View Profile WWW
vulefu

Sistem nas drži u neznanju o čarobnosti naše Zemlje i stvarima koje su moguće, te u nas trpaju svakakvo smeće da stvore dojam da bez njih ne možemo ništa, i da radimo za njih razne budalaštine koje truju našu Zemlju i nas.

a ono kroz duga razmisljanja skontao sam da je jedna od opcija moguceg rjesenja ustvari da smo to nesto mi sami Very Happy

sad zamisli cijelo ljudsko stanovnistvo a svatko misli sam za sebe, hrpa informacija koje postaju realnost, mislim to jesmo mi ali nekako to odlazi malo dalje i ispada da mi nismo samo mi nego nesto veoma komplicirano..

da li ce ta sprava pomoci da se to shvati cist sumnjam ali ljepa je utjeha sto nije lose Wink

thinking about muuuuu ..
04.04.2009. 18:32
View Profile
SVE-MIR

Ja vjerujem da je svatko od nas cijeli svemir u malome, kada smo u svjesnosti toga zdravi smo i sve što radimo i mislimo je u korist univerzuma, naš ego postaje univerzum...lijepo je i samo razmišljati o beskonačnosti... Shocked
Teško je toga postati potpuno svjestan u današnje vrijeme, potrebno je puno vježbe i odricanja. Postoje razne metode, ima za svakoga ponešto Very Happy
04.04.2009. 18:52
View Profile
vulefu

a ustvari to nesto ljepo je ustvari osjecaj koji zelimo sto vise, imati taj osjecaj konstantno je malo previse i bas ne pale tehnike mogucih opcija jer uniste fizikalni dio covjeka, ustvari osjecaj koji nas tjera prema otkrivanju toga necega i pokrece nas trenutacni Svijet Very Happy

istrazivanje nikada ne prestaje, to je zasluzno za postojanje ovog Svijeta Very Happy
to je zamka da nikada ne prestane postojati a opet to ga pogoni, kraj ne postoji Very Happy

ja trenutno neznam sto meni konkretno treba, ali posto sam skontao da se mice onda mi ni ne treba neka specijalana pomoc, uostalome hvala na ponudi .

p.s.
kako kristalima brisete memoriju, jer cuo sam spiku da se mogu sa zvukom pa ono, ako znate nesto o tome i imate nekake informacije dobro bi mi dosle da ih proucim ..

thinking about muuuuu ..
04.04.2009. 19:05
View Profile
stevo

Rank: Tribe Leader

a ono ... na kakva sve govna spickamo i po 500 kn ovih 75/150 za nekaj kaj ti najmanje moze neki placebo efekt stvorit a cool izgleda (nebi jedino te ogrlice ) nebi trebala bit neka frka ....  Very Happy

np Power Source - Skywalker  Wink
04.04.2009. 19:20
View Profile
deimos

p.s.
kako kristalima brisete memoriju, jer cuo sam spiku da se mogu sa zvukom pa ono, ako znate nesto o tome i imate nekake informacije dobro bi mi dosle da ih proucim ..

vecinom ih se ostavi na suncu, bar ovi moji koje imam...

nego, jbt sad ima 2 topica za istu stvar lol, ja ovak nesto ne bi nikad kupovao naslijepo, jel se moze doc negdje to pogledat, uzet u ruku, itd? Smile

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
04.04.2009. 19:55
View Profile WWW
BronZe

٩(-̮̮̃-̃)۶ PICEK!

eo ja narucio pa ti javim kad dodje Smile

internet marketing
atom based and amphetax
do drugs. meet new friends. do your friends. meet new drugs.
04.04.2009. 19:58
View Profile WWW
SVE-MIR

Dolazim u zg 18.04. pa se možemo naći taj vikend ili ponedjeljak. Biti će izloženi i u nekim dućanima u zg pa ću još javiti gdje. Detalje oko programiranja i deprogramiranja kristala možete naći i na www.nebeski-dar.hr
04.04.2009. 22:11
View Profile
x-rayz

Rank: Tribe Shaman

da king

moze moze, javite kad dodete.. hvala na linku i malo dodatnih informacija..
ponesite neke recepte da si mozemo sami slozit aparate.. pobacat cemo ih na sljeme pored TV tornja

ali ovo da elektronicki uredaji salju lose vibracije, jel vi to nesto protiv sintisajzera ili?

@deimos e tako sam se odvalio od smijeha, furas kristale ja cu poludit 

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
04.04.2009. 22:28
View Profile WWW
vulefu

ha ha ha, pa jebote tvoji synthevi su puni kristala ono sto si mislio svojim postom reci ono .. ?
kristali su i ova slova koja svjetle u koja gledas sad trenutno pa sta onda ono koji ti je kurac ?
to ce ti i malo djete od pet godina reci ono di ti zivis ?

thinking about muuuuu ..
04.04.2009. 23:22
View Profile
x-rayz

da king

dobro i lcd i synth salju negativnu energiju, recimo to tako, isad stavim taj orgonizator sta salje pozitivnu energiju i sve mi elektronicke uredaje unisti..
osim toga, izvor prane je sunce, e sad ti organizatori bi trebali biti mala sunca ako generiraju pranu..
ne znam jos sam skeptican i ne vjerujem da posudica s fiberglasom i otpadnim metalima moze zamijeniti pranayamu

esho anur atma cetasa veditavya yasmin pranah pancadha samvivesha
pranais cittamsattvam otam prajanam yasmin vishuddhe vibhavatyesha atma

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

Karahana
05.04.2009. 11:17
View Profile WWW
SVE-MIR

Nitko nije rekao da orgonit može zamjeniti išta. Svaka je zaštita dobro došla kao što rekoh. Vjerujem da malo ljudi na zapadu uz sve što mora činiti ima vremena stalno duboko disati, raditi asane i mantre i da je toliko čisih misli rječi i djela da može reći da mu pomoć ne treba. Ne mora to biti orgonit, ima raznih stvari.
05.04.2009. 12:05
View Profile
x-rayz

da king

Ma ne samo na zapadu nego i kod nas.. Takav je tempo zivota..
Ponesite vi recepte kako napraviti orgonizatore u kucnoj radinosti kad dodete pa cemo istestirati s digitalnim multimetrom efikasnost Very Happy

Draco

Karahana
05.04.2009. 12:10
View Profile WWW
t0c

Ma ne samo na zapadu nego i kod nas.. Takav je tempo zivota..
Ponesite vi recepte kako napraviti orgonizatore u kucnoj radinosti kad dodete pa cemo istestirati s digitalnim multimetrom efikasnost Very Happy

istestiram ti ja mamu sa multimetrom... kaj imas mjerit multimetrom? ampere, volte, ohme, farade i kod nekih propusnost diode i/ili tranzistora... ne kenjaj gluposti ideš mi na qrac sa svojim poklapanjem svakog jebenog lonca... daj odi van, napij se, odi se na party isplesat, pojebi neš.... kajaznam odi u teretanu lol
sam se malo smiri...

sve bu fajn nakraju
05.04.2009. 12:58
View Profile
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

orgonit

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk