home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
01.10.2020. 06:37
82.251 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Rostiljada @ Stara Drava 18.4.2009.

Pages: [1] 2
PsiloCybian

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

-__-

necu previse tipkati i reci cu ono bitno Very Happy

stara drava, lijepo vrijeme, prijatelji, milo, dvije velike vatre i hrpa podignutih čaša za Aleka

poz svim prijateljima iz zga koji su nas posjetili na "divan dan, rođendan"

19.04.2009. 11:30
View Profile WWW
SamoanaC

Rank: Tribe Member

Doshli smo u Osijek,stali smo sa strane,pitali nekog stranca kako dochi do Alekovog rodjendana.On kazhe:Imash jebote za vozit,pa vidish mrcinu od zgrade,odesh lijevo,prodjesh preko mosta,vidish tablu sa dva biciklicha,tu skrenesh desno i vozish se malo...Pokushao sam se sjetiti shta je dalje al...

P.S. Ocelot-Dream Selector..

Kako god okreneš..
20.04.2009. 08:00
View Profile
massive

pasitimisli.

np> noma - navigator... Dancing

kürűza.
20.04.2009. 11:08
View Profile
massive

pasitimisli.

ok, da i napišem kako je bilo...

uglavnom, užasnut činjenicom da radi ukliještenog leđnog živca možda ipak neću moći otići u osijek, odlučujem prosvjedovati, pa ipak sjedam u auto i krećemo prema istoku. uz kratke zavrzlame oko pronalaska plejsa dolazimo do znaka koji kaže 'beljski krokodil' i kužimo da smo ziher ublizini plejsa.

livadica između šumarka i rječice kao stvorena za plesnu noć i čhillanje na travi. nisam sjeo do jutra, što se iskazalo i činjenicom da sam u jednom trenutku ujutro na dekici mislio da je stvarno gotovo...

nešto sitno ljudi, pohvalan sound i odlični setovi garantiraju dobru zabavu. gljiva vrti fin progresivan set, taman za upoznavanje, koju pivicu, nazdravljanje i čagicu oko vatre. n2o i funky nastavljaju i ubrzo kreće totalno neočekivano roštanje, koje traje i traje. gonzo svira super set - sve neka novija, meni još nepoznata, produkcija, ali stvar za stvari super. alek nastavlja u svom stilu sve do jutarnjih sati... Dancing

jedna od prednosti ostajanja do fajrunta je sjedanje na dekicu i korištenje prazne livade da bi se u miru i na dobrom soundu preslušalo neke novije stvari. alek, drago mi je da si se i ti zakačio...

hvala ekipi na kušanju domaće rakije, na potkrijepljivanju vatre, nabavci pelina, odličnoj mjuzi, super provodu i ugodnom druženju. veliko hvala dini jer nas je udomila, nahranila i odmorila...

vidimo se idući put! Wink

np> hux flux - numbers... Dancing

kürűza.
20.04.2009. 12:10
View Profile
anxel

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Initiate

mislim da je massive sve detaljno opisao tako da nema smisla dodavati ishta osim leenka  da se i vidi neshto  Mr. Green

http://picasaweb.google.com/andrea.djumich/AlekSBDayStaraDrava02#

josh jednom  za aleka i ostatak ekipe ^^

Your denial is beneath you, and thanks to the use of hallucinogenic drugs, I see through you Very Happy
20.04.2009. 13:14
View Profile
gstarcev

Rank: Tribe Leader

http://picasaweb.google.com/andrea.djumich/AlekSBDayStaraDrava02#5326710995111465266
..koja anime scena, lol ^^

20.04.2009. 14:15
View Profile
vulefu

moraju izbrijat ko sto su izbrijali kao za one crvene oci foru i za orbove, heheheeh ...
e da epy brzdej 3TT Smile

thinking about muuuuu ..
20.04.2009. 14:25
View Profile
gstarcev

Brijem da to riješio jedan usmjereni ionizator čestica, nešto ala flash ali da umjesto flasha svjetlosti daje flash negativnih iona koji bi pomeli i oborili sve airborne čestice koje to uzrokuju.. ako teorija iza onih ionizatora zraka uopće drži vodu..

20.04.2009. 14:29
View Profile
vulefu

može bit ..

thinking about muuuuu ..
20.04.2009. 14:30
View Profile
gstarcev

Ma daj, brijem gluposti hehe.. nemam pojma o fotkanju al možda se to da lagano srediti s promjenom nekog settinga il nešto s fokusom možda, tak neš.. uglavnom totalni off topic

20.04.2009. 14:46
View Profile
massive

pasitimisli.

da se barem svaka roštiljada pretvori u ovakav anime... Dancing

kürűza.
20.04.2009. 19:07
View Profile
3TT

Rank: Tribe Warrior

ljudi nemam sta reci osim rispekt svima koji su dosli, prava trans trash zabava... uvjek mi najjaci budu oni pecarosi koji iduci dan ujutro prolaze i gledaju nas ko da smo vanzemaljci (sto za njih mozda i jesmo Mr. Green )

pohvalio bi sve koji su pustali (pogotovo funkyja i n20a koji su me sprzili do kraja) , za sebe mogu rec samo da pocinjem pustat drugaciju muziku Evil or Very Mad

hvala svima koji su pomogli i posebno Gonzu za playere, mixetu i ostalo... Very Happy

a najvece pohvale idu nasem zadnjem dj-u tj. live actu koji nije bio za pultom al me svejedno razorio (potaknuo je jedan iskonski psy feeleng u meni koji dugo nisam osjetio, i nemogu vjerovat da sam tako nesto preskocio)

!!!! OCELOT - DREAM SELECTOR !!!!

(----)
20.04.2009. 19:30
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

za sebe mogu rec samo da pocinjem pustat drugaciju muziku Evil or Very Mad
glitch minimal house? mozemo b2b koji put Wink Mr. Green

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
20.04.2009. 19:35
View Profile WWW
3TT

Rank: Tribe Warrior

naravno da mozemo, samo nemoj zaboravit kantu ulja, i moras mi rec kako da se obucem Very Happy Very Happy Very Happy

(----)
20.04.2009. 19:43
View Profile WWW
PsiloCybian

-__-

naravno da mozemo, samo nemoj zaboravit kantu ulja, i moras mi rec kako da se obucem Very Happy Very Happy Very Happy

maslinovo ulje Very Happy i vazelina na bradavice da se moze uvrtati do ujutro Very Happy

20.04.2009. 19:45
View Profile WWW
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Rostiljada @ Stara Drava 18.4.2009.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk