home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
23.07.2019. 16:44
82.241 Posts in 6.109 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: Mpx-2006 Rack mixer

Pages: 1 2 [3]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

kaj brijes, fora je mixer sam ga ljudi ne znaju iskoristit.. al kaj ce mi kad imam numark koji je 10 puta bolji.. ionak mixeta ide karahani danas tak da nist od berindjera..
numark i bolji su dvije rijeci koje ne mogu zamislit u istoj recenici...ne kuzim kak nekome takve djecje igracke mogu bit dobra oprema

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
24.04.2009. 13:03
View Profile WWW
CybeRho

svi behrigeri koje sam ja imao priliku probati ili koristiti su fkt presmijesni. stickeri na kojima pise da ima 99 efekata pa onda kad krenes saltat po njima idu otprilike ovim redoslijedom: 2,3,5,11,28,46,78... meni je to vise neozbiljno nego smijesno... ono sto je smijesno je da im potenciometri i faderi pocinju hvatat na 8/10 pa to treaba jebeni mikroskop da napravis prijelaz. nedaj boze da ti se zatrese ruka jer sve ode u peak iste sekunde. da ne govorim da se ne zna nositi sa peakom i da mu izlazi krepaju u roku pola godine. ako su probao uzeti u ruku behringer 700 i pioneer djm600 skuzio si razliku u tezini, a na izgled 2 ista mixera... preloshe. sluske su im katastrofa, rastegnu se nakon mjesec dana koristenja, zvuk je ocajan, izolacija smijesna... imali smo i mixer sa pojacalom u sebi za sound.. isto behringer... krepao nakon pola godine i vise dodju zamjenski dijelovi nego sto mixeta vrijedi onog trenutka kad je izneses iz ducana...

nemoj Smile

24.04.2009. 13:21
View Profile
x-rayz

Rank: Tribe Shaman

da king

ono sto je smijesno je da im potenciometri i faderi pocinju hvatat na 8/10 pa to treaba jebeni mikroskop da napravis prijelaz. nedaj boze da ti se zatrese ruka jer sve ode u peak iste sekunde.
sluske su im katastrofa, rastegnu se nakon mjesec dana koristenja, zvuk je ocajan, izolacija smijesna...
evo iz ovoga mogu zakljuciti da nemas pojma o cemu pricas..

1. efekti na 700tki se nikako ne mogu usporedivati sa efektima na djm 600.. ne zato sto su nekvalitetni nego zato sto je 700tka 6 puta jeftinija.. sta bi ti za te pare da bude ko djm 600, nemoguce.. osim toga vmx 300 o cemu pricamo nema nikakve efekte osim onog surrounda koji ionako nikad neces koristiti..
2. meni je smijesno kad stavim na djm 600 na 2/10 i vec mi smiksa pola stvari.. ne znam od cega se tebi tresu ruke al to nema nikakve veze s mikserom.. 300tka je battle mixer, ona mora imati fadere na 8/10 da bi mogao normalno raditi transformere, cuteve i ostale.. moj numark isto ima na 8/10 jer je battle mikser al ja svejedno mogu napraviti lagani prijelaz, miksam progressivu, znaci tu je sam stil miksanja polagani i moze se normalno iako je battle mikser..
3. slusalice njihove imam 3 godine, jedino sta je otislo je kabel koji sam iscupao, zalemio ga i rade normalno jos uvijek.. jest da su frendu puknule al on ima preveliku glavu za njih.. ovo sta pricas da se na njih sve cuje izvana nema smisla, to su poluotvorene slusalice, mora se cut izvana.. imas otvorene, poluotvorene i zatvorene slusalice..
4. za pojacalo ne znam ali je logicno da za profesionalnu upotrebu neces upotrebljavat takvo pojacalo u najnizem cjenovnom rangu.. frend ima njihov 24 kanalni mixer sa pojacalom i ima ga vec 3 godine..

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
24.04.2009. 14:58
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

svi behrigeri koje sam ja imao priliku probati ili koristiti su fkt presmijesni. stickeri na kojima pise da ima 99 efekata pa onda kad krenes saltat po njima idu otprilike ovim redoslijedom: 2,3,5,11,28,46,78... meni je to vise neozbiljno nego smijesno... ono sto je smijesno je da im potenciometri i faderi pocinju hvatat na 8/10 pa to treaba jebeni mikroskop da napravis prijelaz. nedaj boze da ti se zatrese ruka jer sve ode u peak iste sekunde. da ne govorim da se ne zna nositi sa peakom i da mu izlazi krepaju u roku pola godine. ako su probao uzeti u ruku behringer 700 i pioneer djm600 skuzio si razliku u tezini, a na izgled 2 ista mixera... preloshe. sluske su im katastrofa, rastegnu se nakon mjesec dana koristenja, zvuk je ocajan, izolacija smijesna... imali smo i mixer sa pojacalom u sebi za sound.. isto behringer... krepao nakon pola godine i vise dodju zamjenski dijelovi nego sto mixeta vrijedi onog trenutka kad je izneses iz ducana...

nemoj Smile

Potpis na ovo. Ona Staniceva mikseta je za kurac bila.

24.04.2009. 16:37
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

kaj brijes, fora je mixer sam ga ljudi ne znaju iskoristit.. al kaj ce mi kad imam numark koji je 10 puta bolji.. ionak mixeta ide karahani danas tak da nist od berindjera..
numark i bolji su dvije rijeci koje ne mogu zamislit u istoj recenici...
ok mogu... ovo http://www.ape2zebra.ca/images/thumbs/estia/wooden-mixer-500.jpg je bolji mixer od numarka

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
24.04.2009. 17:10
View Profile WWW
x-rayz

da king

ja ne kuzim kaj vi brijete? oces rec da digitalni numark nije bolji od VMX 300 i da je VMX 300 smece.. ma joj e.. numark je jedini zbrijo shemu mixer i korgovi efekti u jednom..
al ono, nevermind..
mixer prodan, moze lock

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

Karahana
24.04.2009. 18:11
View Profile WWW
Hikaru

Rank: Tribe Member

eurodesk mikseri im nisu tako losi...
a od jako pouzdanog izvora sam saznao da su im monitori jako neopravdano underrated i da su full dobri u stvari...
a BCD serija kontrolera je dojaja skroz.

ali dj mixeru su shroth zesci...

25.04.2009. 09:45
View Profile
deimos

a od jako pouzdanog izvora sam saznao da su im monitori jako neopravdano underrated i da su full dobri u

Um, meni nis ne valjaju Very Happy
Za Euromixere kazu da su PRIJE bili dobri,da su sad cisti crap... Al ko zna.. Very Happy

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
25.04.2009. 09:56
View Profile WWW
x-rayz

da king

ja sam i govorio za 24 kanalni eurodesk star 3 godine, ne znam kakvi su ovi novi..
bcd je opasan da, a monitore sam nedavno vidio one neke MS, bas su mi fora, uzeo bi ozda za djing al me strah kvalitete..
imaju i one neke kopije Adama, koji smijeh..
Nemres tu ocekivat nesto posebno kod behringera al za tu lovu kolko kostaju vrijede svake lipe..

Sta deimos prodajes monitore?

Draco

Karahana
25.04.2009. 10:28
View Profile WWW
deimos

Sta deimos prodajes monitore?

Kako si dosao na tu ideju is beyond me Confused

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
25.04.2009. 14:20
View Profile WWW
CybeRho

ma sve na cemu pise behriger sto sam ja vidio je ftl. ne ulazim u bcd seriju kontrolera jer nisam nikad probao al vjerovatno fail naspram ostatka konkurencije. barem je tako u svim ostalim segmentima ponude.

again, nemoj

25.04.2009. 16:47
View Profile
DraCo

Rank: Tribe Leader

imas srece kaj nema nisam naso nijedan bolji video al i ovo je dovoljan dokaz da se moze

Imam sreće, da.

hardcore life.means.hardcore tools.means.hardcore rules

Diggarama // personal // Soundcloud
25.04.2009. 18:09
View Profile WWW
x-rayz

da king

again, nemoj
sve ti je to relativno, netko moze reci za technics da su smece jer je bas potrefio losu seriju gramofona a od technicsa nema bolje.. tak da ti je to sve kolko srece imas i kak odrzavas opremu..
al u svakom slucaju necu, mixer je vec kod karahane tak da stevo, sorry, nist od zamjene..

Draco

Karahana
25.04.2009. 19:16
View Profile WWW
stevo

Rank: Tribe Leader

again, nemoj
sve ti je to relativno, netko moze reci za technics da su smece jer je bas potrefio losu seriju gramofona a od technicsa nema bolje.. tak da ti je to sve kolko srece imas i kak odrzavas opremu..
al u svakom slucaju necu, mixer je vec kod karahane tak da stevo, sorry, nist od zamjene..

ma no frx svrsi sluzi behringer jos uvijek kolko tolko 
25.04.2009. 19:25
View Profile
Pages: 1 2 [3]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: Mpx-2006 Rack mixer

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk