home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
10.12.2019. 20:40
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

cimeri wanted, dead or alive

Pages: 1 ... 4 5 [6]
ROX

Rank: Tribe Warrior

Goa <3

samo drzi to fakin mjesto do....neznamkad, ak upisem dalje fax sigurno cu trazit stan i gdje bolje nego s trenserima uselit Very Happy
i fakin VRT ono, vrt ima svrhu, a svrha mu je da ga skrivas od policije. oh the excitement!

tribe of šejvers

http://www.rox-unreal.net/ ~
01.08.2009. 17:41
View Profile WWW
graag

Rank: Tribe Member

et da si mene primila, sad bi zajedno crtkarale he he he,, ako naletim na neku dobru dusu koja trazi stancic, javim ti se Wink

za ovo zadnje hvala, a za ono prvo - poziv na radnu kavicu još stoji Wink samo vreeemenaaa  Confused

samo drzi to fakin mjesto do....neznamkad, ak upisem dalje fax sigurno cu trazit stan i gdje bolje nego s trenserima uselit

amm, da ne bi bilo nesporazuma, u kući je jedini pravi trenser preminuo. ubojstvo sirovim povrćem.  Mr. Green
a mjesto, hmm, cilj je što prije ga popunit, zbog gazdarice koja gubi dio stanarine odgađanjem, paa... što se mene tiče, mjesto može čekat do kadgod, al računi neće... Confused

Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.
02.08.2009. 10:29
View Profile
twisted_medicine

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

PsYhIjAtRiJa

amm, da ne bi bilo nesporazuma, u kući je jedini pravi trenser preminuo. ubojstvo sirovim povrćem.  Mr. Green

stoga buduci cimeri pazite sto jedete, ma koliko god gladni bili

|    -|-    |
02.08.2009. 13:48
View Profile
graag

mali apdejt: gazdarica je dala rok za pronalazak novog cimera, do 15. 8. ćemo morati srediti račune za dugu ljubav.

ugl, oglas uskoro ide i u oglasnik, još malo pa nestaloooo...  Mr. Green

p.s. tko dođe 15.og, ima fer popust pa plaća samo pola stanarine za 8. mjesec, ergo, 5oo kn  Wink

Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.
07.08.2009. 12:33
View Profile
graag

novi nastavak vaše omiljene sapunice!!!
cimeri se razbježali a ja opeth ostadoh sama zdvajat...

ugl, ajmo skratit priču pa ako ima netko zainteresiran nek prolista topic.. jedini uvjet je da nemate skorih planova za odlazak u afganistan. ili afriku. eto, toliko s moje strane. za sve ostalo tu je PM  Wink

13.09.2009. 20:20
View Profile
Pages: 1 ... 4 5 [6]
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

cimeri wanted, dead or alive

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk