home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.07.2019. 09:27
82.238 Posts in 6.108 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

JustFighters Party :) (06.06.09) @ Samoborsko gorje

Pages: [1] 2 3
Sykosonik

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

evo, da napisem koju o subotnjem partiju.

dosli smo oko 20.00 i prvo sto me iznenadilo je place koji je bio fantastican. bolje nego na slikama. Smile livada, suma, potok, kucica za DJ-a, klupice, cucavac Mr. Green.. ma zakon! Very Happy
naravno, tada jos nije bilo puno ljudi, pekao se neki rostilj, ekipica je cugala po klupicama, prodavala med Mr. Green , igrala badminton.. dosta onako, opusteno. vecina dekoracija se tek trebala postavit, trebale su se

namjestit uv lampe i sto je najvaznije namjestit sound. o tome cu jos poslije... Razz
sank na otocicu usred potoka Mr. Green zakon! pogotovo ako si popijes i fulas letve koje su sluzile kao mostic Razz

inace, kako je to privatni place, bila je jos neka ekipa koja je iznajmila preostali (tj. "prednji" dio), tako da je drustvo zaista bilo saroliko. brijem da su to neki navijaci bili jerbo su baklje bile u djiru (zbog utakmice, jel), a i kasnije se iza auta moglo cut thunderdome-hardcore divljanje od Rotterdam Terror Corpsa i njihove stvari "Rotterdam Hooligans" Mr. Green
mozda je to utjecalo na dio "trance" ekipe jer je (opet) izbila neka sora. tko, kako i zasto ne znam.  Rolling Eyes

lineup je bio malo promijenjen, neki nisu htjeli svirat, neki su se izrotirali, ali dobro.. nista novo i neobicno na nasim zabavama  Rolling Eyes  dakle, sada malo na muziku.

prvi je bio t-styler, kako je i trebalo. moram reci da je odvrtio dobar trosatni set.. puno progresive, zenon, crotus i sl. labelovi, kasnije malo ubrzao (Sunseek - Jet lag = stvarcina!  ). mixanje solidno, jebale ga slusalice  Razz, ali vise od toga i sound, koji je krepavao, tj, zvucnici su se "gasili" kako su htjeli i odbijali su suradnju Mr. Green  tako da je upravo zbog toga shivamoon (a.k.a. djuka/mitza-matza) pocela pola sata kasnije.

nisam je vidio dobrih 4-5 godina, a mislim da je upravo toliko i proslo od njenog zadnjeg pustanja (mozda grijesim, ne znam), pa se to malo odrazilo na mixanje.

pocela je sa foremost poets - moonraker (ali u nekom fullon remixu, ne znam cijem), nastavila u slicnom tonu Mr. Green Very Happy dosta remixeva i hitastih stvari, za skakutanje i veselicu, sto ljudi ocito nisu prepoznali jer je vecina samo stajala kao ukopana na mjestu (osim nas par extrema Mr. Green). valjda su tripovi poceli kasnije pucat Mr. Green pustila je par "mracnijih" stvari, tek toliko, kasnije nastavila sa hitovima.  Very Happy Mr. Green

meni osobno fora i zabavno, kako rekoh.

sebe necu komentirat, stavit cu playlistu, pa neka se karahana veseli  Mr. Green

poslije mene je pustao biffel. mocni, dark sound naravno. mixanje beskompromisno. nemam sta dodat. Mr. Green

umor nas je svladao i pokupili smo se doma, ne znam do kada su drugi ostali.

sve u svemu ok party. nadam se da su se decki pokrili i da ce se serijali nastaviti. doduse, bez "pomalo agresiva" vibre u zraku.  Rolling Eyes pozdrav ekipi iz osijeka, neke nisam pozdravio jer u prvi mah nisam skuzio da su oni (inace, ne prepoznajem ljude, lol), ali nadam se da nece zamjeriti, zatim onima za koje sam cuo da su bili,a nisam ih vidio i zapravo svima koji su dosli i podrzali (a skupilo ih se dosta, dapace) i nadam se da se opet vidimo. bez sore, naravno.

edit: prva djukina stvar je bila 1200 mics - salvia divinorum (veli t-styler), pa neka bude  Cool
08.06.2009. 13:47
View Profile WWW
mitza.matza

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Initiate

evo da se i ja ponovo regam na forum  Very Happy

wrong, wrong, wrong... prva stvar je bila talamasca & xsi feat. nomad - the frequency  Wink

prvo kad sam "putovala" do mjesta dogadjaja sam brijala da sam se zgubila i sva srecha da se nisam nigdje imala okrenut nego nastavila putem ravno i nashla lokaciju  Very Happy

odlichan pogled s ceste... vatra, dekoracije, muzika koje je malo shtekala na pochetku al sve je to normalno  Very Happy

nazhalost na partyu nisam dugo poslje svog seta ostala jer ovi moji pajdashi su se napili i dalje od sv. nedelje se nisu usudili ichi pa sam morala otich doma i naravno ugostit ih   Wink

uglavnom koliko sam bila tamo, meni je bilo supeeer  Smile
ma fuchkash svirku... meni je bilo lijepo to shto sam vidila ljude koje nisam vidila godinama... respect svima  i veliki pozdrav Wink

nadam se da se ekipa pokrila shta se para tiche Smile

imam neshto slikica pa kad ulovim vremena budem ih uplodala Smile

skoro zaboravih, plejs je odlichan i fkt bi trebalo cheshche tam partye radit... naravano ak je to moguche  Very Happy

tulike od mene 4 now  Smile
08.06.2009. 18:05
View Profile WWW
Sykosonik

wrong, wrong, wrong... prva stvar je bila talamasca & xsi feat. nomad - the frequency  Wink

pa to je ta sa vokalom iz moonrakera Wink
dakle - bio sam u pravu Razz Mr. Green
08.06.2009. 18:08
View Profile WWW
KingDIamond

Rank: Tribe Member

ubuntu

tjekom dana bio je to pravi raj na zemlji:) miris trave:D zuborenje potoka u kojem se hladi piva, brdo veselih mladih ljudi .. igra se.. plese se .. smije se:)  i nakon tog finog odmora smo otisli natrag u zagreb po frenda.. Kad smo se vratili bio je vec mrkli mrak i poceo je pakao na zemlji:) vrlo lijepo i psihodelicno ste ukrasili put do sanka:) covjek bi se mogao tamo cuditi bojama i oblicima u nedogled:) Most do sanka je bio uzak a time i pravi test dali zasluzujete jos jedno pice:) ili vam treba malo hladne vode:D Jako dobar izbor pjesama sa strane svih dj-a ! plesno, veselo a bilo je i mracne strane u valovima koja je takodjer vrlo prijala. oko 5 ujutro smo otpali i lagano se izgubili natrag u stvarnost:D Hvala na lijepom provodu! nadam se da ce se ponoviti.. uskoro.. 

Jedino nismo uspjeli snimit taj cuveni cucavac!

you took too much man...
08.06.2009. 18:58
View Profile
charlie

Jedino nismo uspjeli snimit taj cuveni cucavac!

i bolje Razz

when choosing between two evils i like to try the one i had never tried before.
08.06.2009. 19:15
View Profile WWW
val vashar

Rank: Tribe Spammer

evo da se i ja ponovo regam na forum  Very Happy

e pa dobrodosla kolegice Smile

Sodom Like There's No Gomorrah!
08.06.2009. 20:33
View Profile WWW
Electrica

Rank: Tribe Spammer

Sloboda narodu

Ovo je bio totalni gorski raspašoj.
Hvala ekipici iz mraka i ekipici sa sunca.Smjeh i veselje  Mr. Green
Stvarno super druženje Zakon
Potok i Pastrve  Twisted Evil To je to

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
08.06.2009. 21:48
View Profile WWW
*fraulein daisy*

bilo je i boljih partija ali svaka čast samoborcima na trudu
naravno i inneru koji nas je nahranio mesinom i punxu

la la la la la la
09.06.2009. 10:52
View Profile
Liza

bilo je i boljih partija
word.gif

09.06.2009. 13:33
View Profile
vrtlarGljiva

Šta?

I shta onda? Uvijek postoji "bolje", no shta chemo sad svaki party ovak rezimirat??  Confused
Mislim, daj rivju il' mojne spemat bezveze.  Razz

I mrak takodjer putuje brzinom svjetlosti...
09.06.2009. 14:29
View Profile
*fraulein daisy*

I shta onda? Uvijek postoji "bolje", no shta chemo sad svaki party ovak rezimirat??  Confused
Mislim, daj rivju il' mojne spemat bezveze.  Razz

Š    Razz

la la la la la la
09.06.2009. 20:00
View Profile
Dr. Damjan

Možže odmah?

voluharice al najbolji komentar cijetov poslije partija kao e lik tu s voki tokijem pored ja mu dobacujem on kao da da ne jebe me pol posto prica na voki toki koja spika. a i inace pol ekipe je dobilo nekakav ššit od trovanja ili ččega večččč. proljev povracanje bolovi. brjem da je voda iz potoka il tak nešš. prava epidemija. 

možže, možže...
09.06.2009. 21:22
View Profile
Goastix

Why would God think in binary?.....unless...

a i inace pol ekipe je dobilo nekakav ššit od trovanja ili ččega večččč. proljev povracanje bolovi. brjem da je voda iz potoka il tak nešš. prava epidemija.

Meni je neki lokalac brutalac rekel da u taj potok ide šitara iz kanalizacije....možda je to to a i koji ludjak je pil tu vodu???

Tiocfaidh ár la
09.06.2009. 23:05
View Profile
Dr. Damjan

Možže odmah?

ah da jebiga cijeli zivot briies kak treba bit cist i sve to i onda se tak popnes na 80m visine pod nagibom od 45 stupnjeva i kad sides drago ti je da si ziv pa te malo i pivica jace zaroka i to sve Fly i onda zagrabis u preljepi ššumski potok i tek poslije svatis da je fekalan fuj mater im. bila je amirova ideja a neznam kak to da mu nisam ko inace reko da je glup i to nego sam halapljivo pio... inace to nije bio onaj potok di je bio sank nego uz cestu gore jedno petsto metara. isli smo se penjat na brdo i ozednili. ali recimo miki koji je to isto pio nije dobio nis. uglavnom bio amir na zaraznoj, uzeli mu bris zivota i kao cist je pa onda...
nikad vise pit iz lijepog kristalnog potoka koji se u rAno jutro tako presijava a u biti đđubre trpa govna fuj fuj fuj.

možže, možže...
09.06.2009. 23:18
View Profile
Mucho

nalazi za shodno da je lud

bojzi nikakve fekalije-ribnjak je gore
10.06.2009. 08:50
View Profile
Pages: [1] 2 3
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

JustFighters Party :) (06.06.09) @ Samoborsko gorje

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk