home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
17.09.2019. 14:08
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

The Ruženje

Pages: 1 [2] 3 4 5
graag

Rank: Tribe Member

moram još dodat da nisam bila na puno partija do sada, al po količini primjećene negativne energije od strane hrpe sjebanih ljudi /slike iz glave ne mrdaju, traume se liječe ukupnim pozitivnim dojmom/.... strašno ak tog bude i ubuduće, mislim da će me.....

Ne znam di si ti vidla tolko sjebanih ljudi i negativne energije, pa plejs je bio prepun dobrih hepi piplova  Very Happy
Brijem da je ovo jedan od rijetkih partija na kojem nisam primjetio otiske raznih kretenizama.

E da sad sam se sjetio onog aj em sejtn,  zakon 

Jedino kaj mi je dizalo tlak su bili oni "motorna pila" prijelazi, al frajer cini se obozava mucit ljude takvim ispadima lol

paaa, kolko se želim i mogu prisjetit, znam da sam nabrojala makar 10 frikova koji su izgmizali tek na danjem svjetlu.
možda si otišao ranije doma? jer na onoj mjesečini stvarno je bilo super momenata...a da, bilo je smijehova s nixonom, i sam prizor njega pod crvenim svjetlom s pentagramom dok je ta stvar derala,  Mr. Green i ne mogu reć da nisam čagala nenormalno, al nekad je stvarno teško uhvatit trrrrrrrrwwwwwwrrrrrriuiwruuuuutuptuptupperemdjecuuvešmašini  ritam. 

Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.
16.06.2009. 17:59
View Profile
Balvan

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Warrior

moram još dodat da nisam bila na puno partija do sada, al po količini primjećene negativne energije od strane hrpe sjebanih ljudi /slike iz glave ne mrdaju, traume se liječe ukupnim pozitivnim dojmom/.... strašno ak tog bude i ubuduće, mislim da će me.....

Ne znam di si ti vidla tolko sjebanih ljudi i negativne energije, pa plejs je bio prepun dobrih hepi piplova  Very Happy
Brijem da je ovo jedan od rijetkih partija na kojem nisam primjetio otiske raznih kretenizama.

E da sad sam se sjetio onog aj em sejtn,  zakon 

Jedino kaj mi je dizalo tlak su bili oni "motorna pila" prijelazi, al frajer cini se obozava mucit ljude takvim ispadima lol

paaa, kolko se želim i mogu prisjetit, znam da sam nabrojala makar 10 frikova koji su izgmizali tek na danjem svjetlu.
možda si otišao ranije doma? jer na onoj mjesečini stvarno je bilo super momenata...

ne kuzim bas na kaj ciljas  Razz 
Osto sam do 7-8 negdje  neznam.gif

al nekad je stvarno teško uhvatit trrrrrrrrwwwwwwrrrrrriuiwruuuuu tup tup tup perem djecu u veš mašini  ritam. 

Mr. Green

No one bothers me here...not even Thulsa Doom.
16.06.2009. 18:22
View Profile
nixon

^-there-^ can be only trance

Puno se vama toga ćini..
U mom noćnom setu ste mogli čut po par stvari od yab yuma,ocelota,procsa,hutti heita,para halu,plasmoteka i za kraj seta je bio Cosmo-Different Komplex i prjelazi su koliko ja znam bili uredni,jedino je zadnja stvar bila sa par skrečeva namjerno jer je takva stvar i ja nisam puštao chill ujutro već progresiv uglavnom
a uostalom šta ste vi očekivali elektro haus, pa sve je lijepo pisalo u najavi.

16.06.2009. 19:14
View Profile WWW
Karahana
Moderator

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

hutti heita,para halu, Cosmo

Nije da sam bio tamo ali mogu predpostaviti da je to ono sto je ljude asociralo na sotonu, macice u mixeru, kobasice od konja u pokretu i ostalu ekipu.

Edit: a zna bome i Ocelot kojeg macica okrenut na raznju.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
16.06.2009. 19:22
View Profile
graag

evo da citiram sya:
tu perverziju se trebalo vidjet..

evo...opet vristim od smijeha

iako tu misli na najsmješnijeg čovjeka sa satarašom mjesto mozga ikad, kojem smo se smijali satima a idalje se smijemo    

al ono, bilo je tolko strašno-tužnih pojava da mi se smučilo sve šta sam pojela (Mr. Green) i pomislih da je u biti prizor koji vidim neki bed trip, tolko me užasnulo nekoliko cura, npr, koje su bespomoćno krepavale oko vatre ujutro, pitam se i dalje kako se takvi ikad vrate u normalu.... i vrate li se? i jesu li i prije 10kg droge tu večer bili isto tako sjebani ili mene puca na loše brije to sve skupa? mah, ugl, ne kužim baš forumaški bonton pa ne bih u oftopičarenje, al to mi je nažalost ostavilo veliku mrlju prek cijelog partija jer doasd nisam vidjela toliko ekstremne i toliko ekstremnih slučajeva ni na kojem partiju. nedo iss da to moram opet negdje gledat.... žalosno.  Rolling Eyes

eto na to sam ciljala a sad kontam da sam se više o tom lošem raspisala nego da pričamo o plejsu za joint tour 2009.  Mr. Green pre.je.be.no.

Puno se vama toga ćini..
U mom noćnom setu ste mogli čut po par stvari od yab yuma,ocelota,procsa,hutti heita,para halu,plasmoteka i za kraj seta je bio Cosmo-Different Komplex i prjelazi su koliko ja znam bili uredni,jedino je zadnja stvar bila sa par skrečeva namjerno jer je takva stvar i ja nisam puštao chill ujutro već progresiv uglavnom
a uostalom šta ste vi očekivali elektro haus, pa sve je lijepo pisalo u najavi.

a da, činilo mi se svašta nešta i zbog moje male brije i neiskustva kod definiranja podžanrova itd itd bojim se recenzirat ikoji party osim ovako kako sam navela dojmove. mislim, kužiš kolko kontam tu mjuzu općenito dok ju opisujem sa onomatopejama
ne žalim se previše, smijem, mogu i moram reći jedino što mi se sviđa a što ne,a kad malo dublje zaplivamo u trenserske vode, bit ću i ja kompetentna pričat vašim jezikom. do tad, molim subtitlove, hehe...

al ozbiljno sad, znam da nije bio čil, mislila sam na čil u mojoj glavi kad sam se makla od negative na sunčani dio flora i onda si pustio onmu jednu superpoznatu stvar, al ne mogu ju istrgnit nazad u sjećanje nikako. samo znam da ej osjećaj bio preeeeedobarrrr 

Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.
16.06.2009. 19:25
View Profile
nixon

take it easy..it is only a sound
 Rolling Eyes
ni najgori dark se nemože mjerit s ljudskom maštom
..stand by me

jel mislite na ovog lika

16.06.2009. 19:50
View Profile WWW
oFcAsHeEp

Rank: Tribe Leader

.\^/./**\_/'-'\_/**\.\^/.

Jao, vidim da sam propustil druzenje drito po mom ukusu... (O muzici bi se jos dalo raspraviti, ali nemam nista protiv onog sto druge asocira na sotonu, demone i raznorazne gadarije, sve je to zvuk Smile A vas perverzan um ga pretvara u doticne asocijacije Mr. Green)

Drugi put dolazim 100%
Makar mi se rame ne oporavi do onda Confused

Idem praznih ruku, no lopata mi je u rukama. Pješačim, jašući na govedu. Kad prelazim most, gle most teče, a ne rijeka.
16.06.2009. 20:10
View Profile
graag

jel mislite na ovog lika

hheheheheeessss,.... rigat ću od smijeha, drito taj lik!!!    čekaj,ili je ovaj: 
muahahahahahahahahaha, a sad sam među smajlićima naletjela i na ..../slika govori više od tisuću riječi/

crazy

16.06.2009. 20:35
View Profile
sy

(. Y .)

Puno se vama toga ćini..
U mom noćnom setu ste mogli čut....
LOL
al smo dosli taman na zadnju stvar di je sve skripalo

ma jutarnji set je ti je bio prva liga, taman kad smo bili na najplejsu ever, samo sam gledao u nebo i govorio "joj boze, mazi me, razmazi me"  Very Happy

take it easy..it is only a sound
 Rolling Eyes
ni najgori dark se nemože mjerit s ljudskom maštom
eh, kad bi kretali od filozofije da je muzika najjaca droga....

jel mislite na ovog lika

e taj, taj!
najsimpaticniji lik na partiju hahahhaha
jos kad mi je prodao "nes ti je tu zmazano na majici" foru, umro sam od smijeha hahahha

a sad neznam, nisam ni ja primjetio neku takvu negativu.... stovise, jutro mi se cinilo kao svaki drugi openair kad svane  Cool

LOL@ofca i perverzne umove hahahah
zato treba slusat http://www.youtube.com/watch?v=NcQ1uLA9doo&feature=related  Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
16.06.2009. 20:48
View Profile
Brijana

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

Umalo zaboravih besplatna voda na šanku - SVAKA ČAST

Nisam bila na ovom partiju, ali na besplatnoj vodi
Dozivila sam to ponekad (npr. pred godinu dana na Sljemenu, svaka cast SI-u i ekipi, pitam se kako je sad taj malac... Sad), sto je stvarno OK i humano (ljudi tegle vodu na brdu i daju ti besplatno pit) za razliku od nekih klubova gdje ti oduzimaju praznu plasticnu bocicu na ulazu da ne bi slucajno napunio vodu u WCu i uzdrmao temelje svetog kapitalizma oduzimanjem profita Coca-cola company koja nam prodaje prevarantski privatiziranu nasu vodu pod Bistru...
16.06.2009. 20:50
View Profile
Balvan

Rank: Tribe Warrior

e taj, taj!
najsimpaticniji lik na partiju hahahhaha
jos kad mi je prodao "nes ti je tu zmazano na majici" foru, umro sam od smijeha hahahha

meni je isto to prodo 

l ono, bilo je tolko strašno-tužnih pojava da mi se smučilo sve šta sam pojela (Mr. Green) i pomislih da je u biti prizor koji vidim neki bed trip, tolko me užasnulo nekoliko cura, npr, koje su bespomoćno krepavale oko vatre ujutro, pitam se i dalje kako se takvi ikad vrate u normalu.... i vrate li se? i jesu li i prije 10kg droge tu večer bili isto tako sjebani ili mene puca na loše brije to sve skupa

naviknut ces se      Laughing

No one bothers me here...not even Thulsa Doom.
16.06.2009. 20:54
View Profile
KingDIamond

ubuntu

l ono, bilo je tolko strašno-tužnih pojava da mi se smučilo sve šta sam pojela (Mr. Green) i pomislih da je u biti prizor koji vidim neki bed trip, tolko me užasnulo nekoliko cura, npr, koje su bespomoćno krepavale oko vatre ujutro, pitam se i dalje kako se takvi ikad vrate u normalu.... i vrate li se? i jesu li i prije 10kg droge tu večer bili isto tako sjebani ili mene puca na loše brije to sve skupa
upravo to:)

Desi se svakom da malo pretjera.. slucajno ili namjerno u ovom ili u onom:) svi smo bili mladi i(li) izgubljeni:) nemoj odmah crnjake:) mozda je trava bila spricana  gens.gif

you took too much man...
16.06.2009. 21:36
View Profile
deimos

Naviknut i ignorirat

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
16.06.2009. 21:43
View Profile WWW
nixon

Puno se vama toga ćini..
U mom noćnom setu ste mogli čut....
LOL
al smo dosli taman na zadnju stvar di je sve skripalo

drugi put ranije dođite pa vam neće škripat
upravo to:)

Desi se svakom da malo pretjera.. slucajno ili namjerno u ovom ili u onom:) svi smo bili mladi i(li) izgubljeni:) nemoj odmah crnjake:) mozda je trava bila spricana  gens.gif
ma ja mislim da su cure od sexa u prirodi bile iscrpljene

mene huti heita i yab yum na čokolino asociraju

16.06.2009. 22:00
View Profile WWW
sy

(. Y .)

da, bome je jutarnja zika

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
16.06.2009. 22:20
View Profile
Pages: 1 [2] 3 4 5
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

The Ruženje

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk