home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
25.05.2020. 16:42
82.249 Posts in 6.116 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

The Ruženje

Pages: [1] 2 3 ... 5
Liza

Rank: Tribe Initiate

Evo kad niktko neće zapoćeti budem ja..

..ovo je bio pravo DRUŽENJE, koje ni kiša koja je padala u 2 navrata nije mogla spriječit,toliko pozitivne energije i domaće atmosfere dugo nisaam doživjela na partiju, nije bilo  "backstagea" kao inače na partijima, nego je sva ekipa zajedno the ružila...

Dolazimo na mistično mjestašce oko 22h taman kad je počela kiša i ugasila se mjuza, svi su se okupili oko vatre točnije lomače Mr. Green i kisnuli, dok odgovorni nisu ipak odlučili upaliti mjuzu i evo ga kreće ludnica, čim je počela muzika svi su se rasplesali i kao da su svojom pozitivnom vibrom otjerali kišu koja je stala i nebo se razvedrilo i pokazale su se zvijezde...
Nakon nekog vremena kiša opet počinje ali to kao da nikog nije omelo u the ruženju jer su svi dalje nastavili micati svoja tijela u ritmu muzike za ples..

Uglavnom sve u svemu jako dobro

Umalo zaboravih besplatna voda na šanku - SVAKA ČAST

Toliko od mene.. Mr. Green
15.06.2009. 13:50
View Profile
Balvan

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Warrior

Super je bilo lutanje po kisi i grmljavini kroz mracnu sumu 
A onda smo naisli na mistican svijet trensera   gens.gif
Mjuza je bila ok, atmosfera je isto bila dobra.  Kul party  Smile

No one bothers me here...not even Thulsa Doom.
15.06.2009. 21:19
View Profile
stallone

..ovo je bio pravo DRUŽENJE, koje ni kiša koja je padala u 2 navrata nije mogla spriječit,toliko pozitivne energije i domaće atmosfere dugo nisaam doživjela na partiju, nije bilo  "backstagea" kao inače na partijima, nego je sva ekipa zajedno the ružila...

drago mi je da su to i drugi primjetili

jos jedan u nizu sjajnih The Ruzhenja @ adolfovac

rezidenti razvalili , gosti takodje, ai publika takodje !

not our thoughts
15.06.2009. 22:42
View Profile
*fraulein daisy*

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

besplatna voda na šanku - SVAKA ČAST

voda je uvijek besplatna na šanku

la la la la la la
16.06.2009. 10:21
View Profile
sy

Rank: Tribe Spammer

(. Y .)

pa i nije bash... na ovim invazija tekkno openairovima se placa bocica vode. treba otplatit 10kW light showa

no kako god...

stigli mi na parti kad je kisa stala, negdje oko pol 1 i taman nixon zavrsava set sa nekim cudnim dignem te spustim te bacim te na pod i sameljem te bez beda outrom. reko, oooouuukej, valjda nece bit tak cijelo vrijeme..heh, kako sam se prevario... nakon toga ide diabolicni b2b duo samog lucifera i negovog buraza mefista. ja neznam di se takva produkcija nalazi, al slike trganja udova nevine djecice, vadjenje utrobe trudnica i silovanje malih slatkih cincila samo zato sto se moze su mi prve asocijacije koje su se stvorile. do svitanja sam vise postao imun na skripu apokalipse koja se proljevala sljemenom te se s par ljudi zaputio u istrazivanje okolne sume di smo naisli na odlicne plejseve di se moglo bacit u zen.. i tako smo ostali gnojiti tamo dok nismo odlucili da je vrijeme za povratak. cak i nakon nekih sat vremena hoda se i dalje cula konjica 4 jahaca apokalipse

sve u svemu, dobar parti i jos bolje druzenje  Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
16.06.2009. 10:47
View Profile
nixon

^-there-^ can be only trance

ovako nešto u slikama:
 gens.gif Dancing boing.gif hungover tuzan.gif
slike trganja udova nevine djecice, vadjenje utrobe trudnica i silovanje malih slatkih cincila samo zato sto se moze su mi prve asocijacije koje su se stvorile.
ozbiljno?Shocked ..nemoj ti više slušat psy,a dark ni u slučajno

16.06.2009. 12:21
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

slike trganja udova nevine djecice, vadjenje utrobe trudnica i silovanje malih slatkih cincila samo zato sto se moze su mi prve asocijacije koje su se stvorile.
my work here is done Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
16.06.2009. 12:23
View Profile WWW
sy

(. Y .)

pretvaram se u dovlu....

i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
16.06.2009. 12:25
View Profile
graag

dočekala syev osvrt, o glazbi nemam što puno dodati, bilo je stvarno tu mač darka za jedno neiskusno i dobro dijete poput mene. nixon me izbezumio s onim aj em sejtnnnnn po samom našem dolasku, uhvatila me paranoja malo al se i više nego iskupio za sve pokvarene motorne pile i traktore i motokultivatore s onim jutarnjim chillom... ne sjećam se točno koja je stvar bila, al meni i novostečenom bezimenom frendu leptiru je sjela samo tako.

moram još dodat da nisam bila na puno partija do sada, al po količini primjećene negativne energije od strane hrpe sjebanih ljudi /slike iz glave ne mrdaju, traume se liječe ukupnim pozitivnim dojmom/.... strašno ak tog bude i ubuduće, mislim da će me energetske pijavice isrcpit tolko da ćete i mene jednom vidjet kak ležim u hrpi pepela dok mi ljudi bacaju drva na glavu (btw: bilo bi mi izuzetno drago da čujem da je ta cura preživjela bez većih posljedica)

enivej, zahvaljujući ogromnoj pozitivi od tih par ljudi koje sam skontala na partiju i nenadjebivom stapanju s prirodom na syev prijedlog, moram zaključit da mi je ovo bio jedan od najboljih partija do sad! 

dokle god ima i trunka veselja, da se mačkica (jbna, btw) razvuć i u višednevni smajl oduvadoua.

vidimo se opeth, naravno 

Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.
16.06.2009. 13:05
View Profile
massive

pasitimisli.

pretvaram se u dovlu....

pazite da se na nekom darku ne zabijete jedan u drugog i ne poništite se vremenski-policajac *poof* stajla...

kürűza.
16.06.2009. 13:15
View Profile
dreaddelic

Rank: Tribe Leader

Blejim u znopra

Hvala svima kaj su došli i Theružili se s nama..

voda je uvijek besplatna na šanku

na Hoodwinku nije bila, ni na šumskim psima.. Shame on you

Tktktktk
16.06.2009. 14:24
View Profile
Balvan

moram još dodat da nisam bila na puno partija do sada, al po količini primjećene negativne energije od strane hrpe sjebanih ljudi /slike iz glave ne mrdaju, traume se liječe ukupnim pozitivnim dojmom/.... strašno ak tog bude i ubuduće, mislim da će me.....

Ne znam di si ti vidla tolko sjebanih ljudi i negativne energije, pa plejs je bio prepun dobrih hepi piplova  Very Happy
Brijem da je ovo jedan od rijetkih partija na kojem nisam primjetio otiske raznih kretenizama.

E da sad sam se sjetio onog aj em sejtn,  zakon 

Jedino kaj mi je dizalo tlak su bili oni "motorna pila" prijelazi, al frajer cini se obozava mucit ljude takvim ispadima lol

No one bothers me here...not even Thulsa Doom.
16.06.2009. 17:18
View Profile
sy

(. Y .)

al vristim jos uvijek kad se sjetim onog lika sta je jebao sve sta je gledao i jos uzivao u tome ko prase u blatu

16.06.2009. 17:29
View Profile
massive

pasitimisli.

?

kürűza.
16.06.2009. 17:46
View Profile
sy

(. Y .)

tu perverziju se trebalo vidjet..

evo...opet vristim od smijeha

16.06.2009. 17:56
View Profile
Pages: [1] 2 3 ... 5
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

The Ruženje

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk