home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.08.2019. 00:57
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

RIJEČ DVIJE O RADIONICI AUDIO PRODUKCIJE@MEDIKA 30.,31. i 01.07.09.

Pages: [1]
kayros

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Initiate

Admini, molim Vas da me ispravite ako pišem ovu temu na pogrešnom mjestu..

Eto ja osjećam potrebu da kažem nešto o radionici audio produkcije na kojoj sam bio.

Prvo, svaka čast Matayi... ...na njegovom strpljenju....Bio si dobar učitelj  Mr. Green

Drugo, pošto i sam prčkam po programima za stvaranje muzike još od početka srednje škole, mislio sam da nešto znam.
Međutim Mataya me uvjerio da nemam blagog pojma i na tome sam mu zahvalan.
Iako sam u ta tri dana sakupio informacija o produkciji koliko nisam sve zajedno od kada sam prvi puta sjeo za Reason 1., od čega mi se zadnji dan malo zavrtjelo u glavi, bilo je zanimljivo.
Znam da ni Matayi nije bilo lako u ta tri dana strpati sve što bi trebali znati, no šta je tu je...

Uglavnom, jako jako dobro, puno novih stvari...i to onih za koje se pitate "kako je to odsvirao" kad slušate neku opaku stvar...sad mi je jasnije kako se stvaraju neke dionice u npr. psytrance-u koje vjerojatno nikad ne bi skužio..no, možda bi al bi mi trebalo puno više vremena...

No, dobro, da skratim....mataya još jednom  ...hvala na cd-u!

P.S. pozdrav ekipi sa radionice!

A smooth sea never made a skilled mariner.
A wise person does at once, what a fool does at last. Both do the same thing; only at different times.
03.07.2009. 15:05
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

RIJEČ DVIJE O RADIONICI AUDIO PRODUKCIJE@MEDIKA 30.,31. i 01.07.09.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk