home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
18.06.2019. 02:36
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Festival ili party?

Pages: 1 [2]
3TT

Rank: Tribe Warrior

cijela situacija se mogla bez tenzija i stranice teksta rijesiti preko 2 pm-a ili jednim tel. pozivom. pogotovo sto se svi u ovom topicu znamo uzivo.

situacija se odma tako i rijesila.

Inace se ne upustam u ovakve rasprave, potaknut sam samo cinjenicom da umjesto ocekivanog pozitivnog risponsa na najavu (jer prijatelji rade nesto u Osijeku, a ja sam uvjek sretan kad nasi prijatelji rade bilo sta i bilo gdje), dobijemo ovo sto sad citate.

samo jedno pitanje dado:

festival na trens sceni je oznaka za dogadjaj koji pruza, osim glazbenog dijela, osnovne uvjete za zivot sto ukljucuje kamp, wc, pitku vodu + eventualno hranu, tus i ekipu za prvu pomoc za one koji se ozlijede ili pretjeraju.

kad je ovo postala definicija festivala, iz kojeg trens udjbenika mogu to naucit? pitam se jel to samo jedna od blokada koje se nakupe kroz covjekov trens zivot i trens "karijeru". Kroz godine sve pokusavamo kategorizirat, smjestit i aranzirat u glavi. Mjuzu koju slusamo, ljude s kojima se druzimo cak i hranu koju jedemo... pa zato cak i kad nam se nesto svidja, ipak si necemo priznat jer smo to davno smjestili u "kutiju - NE" i cvrsto se drzimo onog sto smo naucili, makar znali da mozda i nije tako. Da li mozda zbog toga u ljudima energija oslabi...

da... kolko su stvari bile jednostavnije dok smo bili uvjereni da nam je za zivot na festivalu dovoljna vreca za spavanje i saka zita, a za ostalo smo govorili: "nace se, uvjek se nadje", onda nam p.l.u.r. nije zvucao tako blesavo, zapravo bila je to (i jos uvjek je) jedna vrlo ozbiljna spika.

(----)
20.08.2009. 23:41
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
3TT

Rank: Tribe Warrior

e pa drago mi je da smo se skuzili Wink

a sto se tice svjeze krvi, samo se sjeti sebe kad si bio svjeza krv ili jos bolje prije svog prvog party-a, dal te zanimalo oce bit wc-a i statijaznam, ma i tad te bolio k. Nema tu nikake diskriminacije kad je poanta svega toga da ljudi zaborave na komfor i da osjete taj bar jedan trenutak kad ti je najveci komfor sto si u svojoj vlastitoj kozi Laughing

a onaj ko se odvazi na tako putovanje, cjelu stvar ce sigurno zavolit, nema se tu sta zasluzit.

zao mi je sto ne mos doc, al bice jos svega i vidit cemo se ko i uvjek.

(----)
21.08.2009. 00:25
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
vrtlarGljiva

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Leader

Šta?

...
ali to je sada vec jedna ozbiljna (tabu) tema koja vise nema veze sa ovom raspravom. a rado bi je pokrenuo i mislim da bi se o tome trebalo raspraviti jer necemo mi ovdje biti zauvijek. treba nam svjeze krvi.

Zašto odmah ne kažeš maloljetnica kad svi znamo na šta misliš?  

Btw, jebo one plastične WC kutije na festivalima, ionako ih izbjegavam...  Razz

I mrak takodjer putuje brzinom svjetlosti...
31.08.2009. 08:32
View Profile
Karahana
Moderator

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Pa izbjegavas i festivale i partije u zadnje vrijeme. Very Happy

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
31.08.2009. 09:20
View Profile
vrtlarGljiva

Rank: Tribe Leader

Šta?

Istina, ovo ljeto pogotovo. Prvo radno nakon gro vremena. Morao bih naći job bez radnog vikenda...  Smile

I mrak takodjer putuje brzinom svjetlosti...
01.09.2009. 08:38
View Profile
Pages: 1 [2]
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Festival ili party?

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk