home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
21.08.2019. 06:41
82.242 Posts in 6.110 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: Technics RP-DH1200 DJ Headphones

Pages: [1] 2
CybeRho

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

stare oko pola godine, ocuvane i shljakaju bez ikakvih problema, frend ih prodaje jer je upao u neke pare pa si kupio sennheiser Mr. Green

Frequency Response: 5Hz - 30kHz
Cijena : 700kn, nove su oko 1100 - 1200kn kako gdje.

24.08.2009. 13:35
View Profile
dreaddelic

Rank: Tribe Leader

Blejim u znopra

te sluške su do jajeta... ako se neko dvoumi - nek ih uzme - isplati se

Tktktktk
26.08.2009. 09:33
View Profile
ae

zajebo se frend gadno  Razz

mene kad miksete vide, otope se.
26.08.2009. 19:05
View Profile
dreaddelic

Blejim u znopra

zajebo se frend gadno  Razz

word.gif

Tktktktk
27.08.2009. 08:22
View Profile
CybeRho

hmm ne znam, nove sennheiserice zvuce fantasticno, al i cijena im je fantasticna bogami.

bilo kako bilo, tako je i jos uvijek su na prodaju.

cak razmisljam da ih ja sebi ubodem Smile

28.08.2009. 10:00
View Profile
ae

ja da sam ti ubo bi ih   Very Happy

28.08.2009. 10:49
View Profile
dreaddelic

Blejim u znopra

I ja da sam on ubo bi ih  Very Happy

Tktktktk
28.08.2009. 10:53
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

hmm ne znam, nove sennheiserice zvuce fantasticno, al i cijena im je fantasticna bogami.
ima neki novi model ili pricas o HD25? meni fascinantno da su HD25 sad actually skuplje za parsto kuna nego kad sam ja svoje ubo...nebi ih mjenjao za nista

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
28.08.2009. 12:15
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

Romano, jel to slucajno Spico prodaje?

28.08.2009. 12:18
View Profile WWW
PsiloCybian

-__-

ja nebi ubo sennheiserice nikad Very Happy kad na trzistu postoji AKG i BeyerDynamic Smile ali to je nesto na sto ja brijem lol Very Happy

28.08.2009. 12:30
View Profile WWW
CybeRho

let me tell you sth about beyerdynamic Smile

ja imam djx-1 model i kad sam ih kupio bile su mi pregenijalne, zvuk je puno topliji i puniji nego na ovim technicsovim, izolacija je bolja i masivnije su nekako pa lakse stoje na glavi. jedino sto malo smetaju kad ih spustis oko vrata.

i to traje koji mjesec dok ti ne pukne jedna plastika koja drzi slusalicu sa kucistem. onda kad je popravis pukne druga. sve je tako jebeno kvalitetno i super osim te 2 plastike koje drze zvucnice. pravi horror nastupa kad dodjes na servis i lik ti kaze da jedna kosta 300kn + servis, a npr. ista stvar kod pioneera hdj-1000 (koje isto lako "pucaju") dodje 200kn, imaju ih uvijek na lageru i sam si ih montiras za 10 min. dok se sa djxicama zajebavas 2 dana.

i tako mi sad leze slomljene Sad

ima neki novi model ili pricas o HD25? meni fascinantno da su HD25 sad actually skuplje za parsto kuna nego kad sam ja svoje ubo...nebi ih mjenjao za nista

fkorz, to su te. samo je on ubo HD 25-1 II model... evolucija valjda

@richpa - da on ih prodaje

28.08.2009. 12:39
View Profile
ae

a jebiga moraju negdje ustediti(nadoknaditi budjet), al zvucnice iliti zvucnici su sigurno oke.. kak sam cuo jeben sub response(BD) ali fakat -cist informativno- razlika izmedju zvucnika i slusalica je nebo i zemlja jer slusalice funkcioniraju na neku sasvim drukciju tehnologiju..(tipa nema zraka-prostora kroz koji putuje zvuk) pa samim time su to nekaki zvucnici iz kojih direkt ide zvuk u glavu ali je potrebna emulacija da bi si shvatio kao tipa toga da slusas iz zvucnika koji su par metara od tebe, perverzija ali eto emulacija stvarnosti(perverzije radi cak i filing suba u sobi), po tome se cijene slusalice kad ih stavis na glavu a imas filing kao da slusas iz normalnih zvucnika u prostoru(poseban osjecaj iliti wtf), poanta je u tome da te slusalice prevare a sto te bolje prevare to su bolje jer ce to mozak shvatiti kao svakodenvnu stvar i nece se morati brinuti o zvuku koji nije stvaran odnosno da mora kalkulirati iliti prebacivati zvuk koji cuje u ono kako bi se trebao cuti  Laughing to je uglavnom dobra slusalica, a bome ih ima samo zavisi kake trebaš..

ak ces tako daleko onda dodjes do situacije da imas par komada slusalica i svaka je dobra u necemu, koliko ja znam ne postoje slusalice koje mogu sve, kao ni sto ukusi stvaratelja koji briju na te brije iz razlicitih kompanija nisu isti..

svi oni zele stvoriti savresnstvo i dok ga ne stvore nece stati  Mr. Green

pa samim time nista nije bolje od necaga drugoga, dakle ne postoje bolje slusalice od nekih drugih, bit je samo ono sto ti treba ako ti treba nesto trece mozda nadjes i na placu ako nenadjes u hi endu..

slusalice su iskustvo koje se ne pamti nego samo traje u tom trenutku............................

04.09.2009. 22:41
View Profile
x-rayz

Rank: Tribe Shaman

da king

da ih nemam ubo bi ih odma.. moras cepice za usi nosit ispod kolko rokaju..

http://www.myspace.com/xrayzproductions

"Zvali su iz Twisted-a, mole te da se vratiš među njihove artiste. Posford ne može spavati jer zna da te možda traži neki drugi label"
Draco

"iksrejz je u biti chak noris produkcije"
Karahana
05.09.2009. 22:27
View Profile WWW
sy

(. Y .)

razlika izmedju zvucnika i slusalica je nebo i zemlja jer slusalice funkcioniraju na neku sasvim drukciju tehnologiju..(tipa nema zraka-prostora kroz koji putuje zvuk) pa samim time su to nekaki zvucnici iz kojih direkt ide zvuk u glavu ali je potrebna emulacija da bi si shvatio kao tipa toga da slusas iz zvucnika koji su par metara od tebe, perverzija ali eto emulacija stvarnosti(perverzije radi cak i filing suba u sobi)
pa i nebi se slozio s tom tvrdnjom jer nije bitno koliko ima zraka, bilo metar bilo nanometar, titranje cestica ce postojat te samim time sluske funkcioniraju isto kao i svaki drugi zvucnik samo sto su manje opne, glasnoca takodjer i ide direkt u uho. razlika je sto se kod slusalica uvijek cuje savrsen stereo odnos, te se cesto preporucaju kod slusanja materijala koji je snimljen binauralnom tehnikom (jer se prek sluska bolje cuju interauralne razlike same snimke) dok kod zvucnika u sobi imas poziciju zvucnika nasuprot slusatelja, akustiku sobe u igri, a i kad se slusa preko zvucnika, dolazi do jaceg SPL-a pa ces cesto "osjetit" nesto sto nebi cuo inace pa ti se zato valjda cini da se koristi "drugacija" tehnologija..

ak te bas zanima nesto drugacije, procekiraj si elektrostatske zvucnike, to je spica sam tak  Wink
a sad ga offtopicarim u pol 3...hahahah

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
06.09.2009. 01:23
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

onda cu i ja otic u offtopic i rec da mi je super kak su svi uberprofi strucnjaci i profi DJi ali svako malo kad god negdje pustam na partyu mi dode neko i kaze:

e, jel mos posudit sluske, nitko od DJa nije uzeo svoje

n00bs

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
06.09.2009. 09:36
View Profile WWW
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tribe Bazaar  | 

P: Technics RP-DH1200 DJ Headphones

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk