home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.06.2019. 16:12
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Croatian Psytrance Community @ Psy Universe

Pages: [1] 2
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

Registrirah se i napravih nam profil na ovom zgodnom psy ripoffu myspace-a koji bi u budućnosti mogao izrasti u jako zanimljivu socijalno-drustvenu mrežu s naglaskom na psytrance scenu. Registrirati se možete besplatno, napraviti svoj profil, dodati fotke, video zapise, možete pristupiti kao party promotor, artist, dj, dekorater ili obični korisnik. U svakom slučaju ako se odlučite za registraciju osjećajte se slobodnim pridružiti grupi: http://www.psyuniverse.com/en/community/groups/viewgroup/49-Croatian+Psytrance+Community

te dodati razno-razni sadržaj u vidu klipova s partija, raznih fotografija ili nadopuniti grupu s nekim korisnim tekstom.

Cya  Very Happy

19.11.2009. 15:03
View Profile WWW
gstarcev

Rank: Tribe Leader

Joj, kako je ružna Hrvatska zastava, bilo bi fora isfurati totalno novu i onda je uvesti u upotrebu.      ^^

19.11.2009. 15:43
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

Ma zastavu stavih cisto da ima neka slicica (avatar), lako se to promjeni Smile

19.11.2009. 15:53
View Profile WWW
gstarcev

Rank: Tribe Leader

Ok, makar ja sam mislio onako općenito ako kužiš što hoću reći. A za avatar grupe bi bilo fora stavit neku lijepu sličicu prirode možda Smile

19.11.2009. 16:02
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

Stavite ovdje neku zgodnu slikicu pa cu rado promjeniti.

19.11.2009. 17:17
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Daj mici tu zastavu jebote podsjeca me na izraleske / srpske / brazilske nacionalisticke podvige na festivalima.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
21.11.2009. 13:21
View Profile
deimos

Moram priznat da opcenito ne vidim smisao u ovome, al ak nekoga veseli..

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
21.11.2009. 13:31
View Profile WWW
CybeRho

Moram priznat da opcenito ne vidim smisao u ovome, al ak nekoga veseli..

kak ne jebogati?

21.11.2009. 14:17
View Profile
Karahana
Moderator

Ovo je cisto gubljenje vremena. A jos uz to od svega sto postoji na hrvatskoj sceni Richpa je odabrao staviti jedino kompilaciju koju je on napravio. A MP web, link na 101icu strim na radio, chiliibar, psyebancia myspace, trancepleme... WTF?! Very Happy

A spika sa zastavom je u najmanju ruku bljuvk.

Osim toga, Hrvatska vec ima online community trensera. Zove se trancepleme.com. Mozda nije tako uberfensi templejtasti dizajn ali jebiga sto je tu je.

21.11.2009. 14:35
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

Ovo je cisto gubljenje vremena. A jos uz to od svega sto postoji na hrvatskoj sceni Richpa je odabrao staviti jedino kompilaciju koju je on napravio. A MP web, link na 101icu strim na radio, chiliibar, psyebancia myspace, trancepleme... WTF?! Very Happy

A spika sa zastavom je u najmanju ruku bljuvk.

Osim toga, Hrvatska vec ima online community trensera. Zove se trancepleme.com. Mozda nije tako uberfensi templejtasti dizajn ali jebiga sto je tu je.
Pa zato sam u prvom postu napisao da se svatko moze registrirati i dodavati clanke i linkove i tekstove i predstaviti se u bilo kojem obliku, druga je stvar ako se nekome ne da sada registrirati i staviti neki link ili tekst. Dodao sam neke od spomenutih gore (nasao sam samo tekstove na hrvatskom, a ako ih imas na engleskom, mozes mi ih PM-at pa cu ih dodati, ili ih mozes sam dodati ako se registriras).

Zastavu cu maknuti i staviti nesto prigodnije tokom dana.

21.11.2009. 15:08
View Profile WWW
massive

pasitimisli.

Daj mici tu zastavu jebote podsjeca me na izraleske / srpske / brazilske nacionalisticke podvige na festivalima.

kürűza.
21.11.2009. 15:36
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

uff, psyebancia myspace je prepun informacija o sceni.. lol..

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
21.11.2009. 16:17
View Profile
psihodelikk
Guest
Karahana
Moderator

uff, psyebancia myspace je prepun informacija o sceni.. lol..

Pa onak,um konju, pise kad je parti? Rolling Eyes A i brijem da je jedina namjena tog sajta bila informiranje stranaca o nasoj sceni....

23.11.2009. 18:30
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

brijem da prvo treba poradit na tome da se scena ne svodi na 500 ljudi Rolling Eyes (od kojih su 450 dji lol)

mislim, super je ideja za zemlje tipa brazil, madjarsku, italiju gdje je na lose posjecenom partyju vise ljudi nego na svim nasim festivalima do sada. kad rijesimo problem pokrivanja partyja (i opcenito partyja), onda se mozemo bacit na promo kanale tog tipa.

fakat fora ideja (jest da je ko kujac u oko sto se tice dizajna) samo nemamo mi dovoljno ljudi za to.
Sve stoji sto si naveo, ali opet nije s goreg da se promovira (i ovo malo sto imamo) na sve moguce nacine, bilo to kroz nekakav tekst ili kroz najavu (sasvim ne bitno). Iskreno nadam se da ce Karahanina ideja se uskoro realizirati i da cemo imati kvalitetan uvid u scenu i njene fragmente na engleskom pa cu onda rado okaciti te prevode na ovu stranicu (s linkovima naravno). Uglavnom, nista (nas) ne kosta imati jos po koji info tekst na jos nekoj web stranici.

24.11.2009. 00:52
View Profile WWW
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Croatian Psytrance Community @ Psy Universe

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk