home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
21.11.2019. 01:54
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

ionsko srebro

Pages: 1 [2] 3 4 ... 11
Nizidramanii_yt

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Warrior

ja ipak više vjerujem pčelama i bilju Smile
jbno je bilje al jbna je i sintetika, ovisi za kaj.

Cim me pocne malo hvatat prehlada, rijesava sve u roku od 2 dana! Nisam uopce vise bolesna...
tak ja isto s C-vitaminom rofl

Quote from: Limeni Nos
u biti valjda zato  isluže hiden trakovi
da cimaju drogirane ljude Very Happy
03.01.2010. 21:34
View Profile
Ratko

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Pijem ga negdje 2 mjeseca i sta ja znam? Nisam bolestan! Bogme nisam ni poplavio...ne pridonosim neku vaznost tome...to je stvar osobnog izbora.

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
04.01.2010. 09:24
View Profile
Richpa

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

Pijem ga negdje 2 mjeseca i sta ja znam? Nisam bolestan! Bogme nisam ni poplavio...ne pridonosim neku vaznost tome...to je stvar osobnog izbora.

S jednog strucnijeg website-a

Dakle, koloidno srebro nije nikad otrovno ili opasno?

Koloidno srebro se radi ISKLJUČIVO U DESTILIRANOJ VODI, tj. voda ne smije imati nikakvih minerala ili bilo čega otopljenog u sebi. Inače bi se srebrni ioni povezali s otopljenim mineralima i mogli činiti soli ili otrovne supstance. ( srebrni nitrat ili srebrni klorid ) Dakle, najbolja je čista voda dobivana destilacijom, odnosno kondenzacijom vodene pare.

Što u vezi argirije, bolesti vezanoj uz "plavu kožu" ?

Nikada nitko nije ikada prijavio niti jedan slučaj koji je vezan uz upotrebu koloidnog srebra. Tu bolest vežu uz prekomjerno uzimanje srebrnih soli ( srebrni nitrat ) koja sadrži otrovne supstance. Bilo koja količina koloidnog srebra ne može uzrokovati argriju.

Jedina negativna strana uzimanja odjednom u početku previše koloidnog srebra je Herxeimerov efekt, a to je slučaj kad srebro ubije previše patogenih tvari da ih tijelo ne može odjednom izbaciti iz sebe normalnim putem, već ih izbacuje sekundarnim putevima - preko pluća, sinusa ili kože. Koloidno srebro je najbolji antibiotik koji ubija SAMO bakterije koje nisu poželjne u tijelu, a ostavlja npr. one koje su nam potrebne za probavu ili slično ( acidofil ). Također ubija viruse i gljivice.

Kako napraviti KOLOIDNO SREBRO ?

Evo optimalne izrade koloidnog srebra kojeg možete vrlo lako napraviti i kod kuće. Uzmite pola litre DESTILIRANE vode i ulijte ju u čistu staklenu ili plastičnu posudu. Za elektrode možete upotrebiti žicu ili foliju od čistog srebra ( a pogodni su i srebrni predmeti kao što su npr. 2 žlice iz srebrnog kuhinjskog kompleta - ionako vam stoji bezveze u ormaru ). Razdvojene elektrode stavite u posudu, pričvrstite ih nekako i pustite ISTOSMJERNU struju između 12 - 40 V. To možete dobiti i raznim stabiliziranim ispravljačima ( adapterima za struju 12 - 40 V ) ili baterijama ili akumulatorima. Npr. možete povezati serijski 2 ili 3 akumulatora od 12 V, tako da dobijete 24 ( sa 2 ), odnosno 36 V ( sa 3 akumulatora ). No, dovoljno je već i 12 V da bi proces uspješno završili. Ovisno o naponu i temperaturi vode ( najbolje ju je malo zagrijati oko 30-40 stupnjeva C ), nakon 15 - 40 minuta se pojavi maglica oko jedne elektrode. Proces pustimo da traje oko 30-60 minuta i tada se maglica raziđe u vodi i otopina opet postaje prozirna. Isključimo struju, prelijemo u neku posudu u kojoj ćemo uskladištiti koloidno srebro. Najbolje u staklene boce od tamnosmeđeg ili tamnoplavog stakla ( npr. od piva !!! ). I čuvamo ga na tamnom mjestu, jer na suncu se brže deioniziraju čestice, pa dulje traje i efikasnije je ako se čuva na tamnom mjestu.

Mnogi ljudi su probali i vidjeli utjecaj najboljeg prirodnog antibiotika - koloidnog srebra. Osobno ga pijem i mogu reći da sam vrlo rijetko bolestan, bolje se osjećam i lakše podnosim neke teške situacije vezane uz promjenu vremena i slično. Neki ljudi zahvaljuju koloidnom srebru što su preživjeli bezizlazne situacije kada su i doktori rekli da "nema više spasa". Izgleda da balansira tijelo tako da se ono bolje može zaštititi od dnevnih napasti sa raznih strana. Mnogi me traže da im napravim koju litru, i mnogi koji su počeli koristiti osjećaju pozitivne promjene. Nekima treba nekoliko mjeseci da se to manifestira, a neki za par dana već osjećaju promjene. Ali zapamtite: ovo rješava samo POSLJEDICE mnogih bolesti, ali UZROKE ustvari treba odstraniti ( gubitak energije na razne načine - stres, nervoza, uzimanje nezdrave hrane... )!!!

04.01.2010. 11:22
View Profile WWW
ae

Rank: Tribe Leader

ali u današnja vremena recimo neko ko se bori iz dana u dan za šnitu kruha i živi pod stresom 24 sata na dan nema baš previše vjere u nešto što nije opipljivo... nažalost je tako...

sva sreca pa imaju stvar izbora.
ja ti drzim fige u pronalazenju onoga sto ti treba i vjeruj meni to sto ti treba postoji a i ako ne postoji stvorit ches.
sam odjebi onu drugu stranu price u glavi koja kaze da nema koristi od toga sto se trudis i ostavi drugu stranu da stane na to mjesto tak da imas duplo jaci potisak i rokaj i nedaj se zajebavat jer te zajebava samo gluplja osoba od tebe.
posalji ga-ju-ih u kurac pa nek se misle  Laughing
to ukljucuje i tebe ako se umoris Wink

eto mojih par pametnih izbrijancija, jer ak odustanes propadas 100 % a ako neodustanes nepropadas nego rastes, siris se, a na kraju svega toga je ono sto zelis.

mene kad miksete vide, otope se.
04.01.2010. 12:04
View Profile
newformat

Rank: Tribe Member

da... u pravu si...  palac.gif
04.01.2010. 19:03
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

sam odjebi onu drugu stranu price u glavi koja kaze da nema koristi od toga sto se trudis i ostavi drugu stranu da stane na to mjesto tak da imas duplo jaci potisak i rokaj i nedaj se zajebavat jer te zajebava samo gluplja osoba od tebe.
posalji ga-ju-ih u kurac pa nek se misle  Laughing
to ukljucuje i tebe ako se umoris Wink
meni je ovo upalilo Smile

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.01.2010. 19:27
View Profile WWW
Nizidramanii_yt

Rank: Tribe Warrior

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19729504?itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_RVDocSum&ordinalpos=16

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19726047?itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_RVDocSum&ordinalpos=17

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16207049?ordinalpos=1&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_SingleItemSupl.Pubmed_Discovery_RA&linkpos=4&log$=relatedarticles&logdbfrom=pubmed

kolko vidim, ovo se istražuje sve u 16 tak da priče o tome da zli ljudi u kutama to taje nije istina Laughing

ovo me full podsjeća na preksu kad su ljudi prije pili živu kao laksativ i niš im nije bilo... Laughing

jbt, fkt imam osjećaj ko da su neki ljudi debili, evo našao sam lijekove koji sadrže srebro Silvadene, Flamazine i Thermazene koji su se koristili kod dezinfekcije opekotina ali im je opalo korištenjei Laughing

EDIT: evo pročitao sam prvi tekst i našao toliko pizdarija i notornih neistina da bi autora fkt trebala biti sramota Laughing
tolko o tome Very Happy

Quote from: Limeni Nos
u biti valjda zato  isluže hiden trakovi
da cimaju drogirane ljude Very Happy
04.01.2010. 21:11
View Profile
Hikaru

Smile  Mr. Green

Mr. Green Mr. Green Very Happy

05.01.2010. 11:10
View Profile
deimos

Evo sad vidim da moj filter za vodu doma (cesto nam voda zna bit nepitka pa smo ga morali zeti) pri filtriranju ubaci malo ioniziranog srebra u vodu da pokoka bakterije i to..

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
05.01.2010. 14:23
View Profile WWW
newformat

Evo sad vidim da moj filter za vodu doma (cesto nam voda zna bit nepitka pa smo ga morali zeti) pri filtriranju ubaci malo ioniziranog srebra u vodu da pokoka bakterije i to..

fakat...  Shocked ima i tuševa... i NASA koristi takve finte...
hm.... zanimljivo...
05.01.2010. 21:32
View Profile WWW
Sykosonik

naravno da svatko ima pravo sa sobom raditi što hoće. samo često ono što djeluje izvana ne funkcionira jednako i iznutra. imajte to na umu kada mi budete dolazili za koju godinu  Mr. Green
07.01.2010. 01:14
View Profile WWW
ixchel

Offline Offline | Gender: Female

Rolling Eyes kak mi je hebeno smjesno kad vidim da likovi koji nisu zavrsili fax se pozivaju na tudje diplome.... ak  vam to tako puno znaci papir, isprintam vam ja jednu pa se hvalite da je na tom isprintanom papiru svo znanje jednako kad potplatis profesora, ili prepisujes sa šalebahtera, a da ne spominjem doktore kojima dodjes pa ti po netu, ili knjizi traže simptome tvojih bolesti.  Face Palm   ... al neka glavno da su educirani kako pravilno gramaticki  i pravopisno napisati recept za novu "svinjsku" gripu   Wink

No da se vratimo na topic... prestala sam neko vrijeme piti koloidno, uhvatila me viroza  sto se vec godinama nije dogodilo, imala sam temp. grlobolju i sve sta semoze skupit u isto vrijeme, otisla po koloidno, prosla me i temperatura, i grlo, i sve popratno u 2 dana! Viroza nemoze bit plecebo, pa se molim vas ostavite tih vasih pametnih "doktorskih" komentara, barem dok ne zavrsite taj tehnicki fax  Laughing pa se onda mozete hvaliti sami sebi (kao al bundy) kako ste inteligentni sto znate izrecitirat ono sto vam profesori kazu Face Palm

p.s.- cujem za te kozne bolesti i sl da treba dosta dugo vremena proci, no ovako za prehlade i sl. super pomaze. Jel mozes opisati kakva kozna bolest je u pitanju, mozda ti mogu pomoci, jer sam bila trazila nekaj za sebe (sto mi btw doktori nisu znali pomoci 14 god.)...

can somebody please stop čozmik fart for being art?
06.02.2010. 23:46
View Profile
Byte

d(°_o)b

Koloidno srebro je odlično, ali, ako imaš problema s kožom na licu, poslušaj prvo jednu drugu preporuku, iz vlastitog iskustva: uzmi si u apoteci losion s klindamicinom. Košta 30 kn, ide na recept besplatno, a mene je spasio. Ako ti ni to ne pomogne, rokaj po srebru. Very Happy

Cyberspace. A graphic representation of data abstracted from banks of every computer in the human system. Unthinkable complexity.
06.02.2010. 23:49
View Profile WWW
Sykosonik

......

Face Palm
07.02.2010. 01:22
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
Pages: 1 [2] 3 4 ... 11
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

ionsko srebro

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk