home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.03.2019. 16:04
82.227 Posts in 6.100 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Najave?

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Kaj oce neko od vas 16 kaj imate pristup adminu actually to apdejtat ili da trazimo novu osobu za to

daklem...ako je netko voljan stavljat najave na naslovnicu neka mi se javi na pm...

posao je jednostavan, dobijete mail account najave@trancepleme.com na koji stizu najave partya i paralelno s time gledate events forum i apdejtate najave na naslovnoj kroz nas CMS..

za zahvalu dobijete par trancepleme bedzeva Mr. Green

...e al za ozbach...nemam vremena svaki put to sam radit

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
27.12.2009. 22:44
View Profile WWW
Ratko

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Mogu ja!
Ratko

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
28.12.2009. 11:43
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Predlazem da i najave(at)trancepleme.com prebacimo na google apps mail da filtrira spam el ga fakat stize JAKO puno. Toliko puno da ja na svoj tp account koji je na gmailu dobivam pregro ciljanog spama - toliko da ga vise ni ne gledam...  Rolling Eyes Il mozda ja brijem? Very Happy

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
28.12.2009. 12:26
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

meni je redirektan mejl s najava na moj privatni i ne dobivam opce spama s njega.. al sam lijen sto se stavljanja najava tice, priznajem.. boom se popravil Smile

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
29.12.2009. 10:52
View Profile
Brijana

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

Vidim da su Najave u zadnje vrijeme sve manje aktivne. Npr. ovaj mjesec je pun partija, piše da nema nijedna najava. Problem je vidljiv već dulje vrijeme. Shvaćam ih gore napisanog da postoje stanoviti problemi.

Ako ima problema oko stavljanja najava, možda bi bilo ljepše za TP sajt umjesto praznog crvenog prozora na naslovnici staviti neki natpis sa linkom na podforum "Tribe events" koji je vrlo aktivan i informativan? Ja taj podforum koristim u informativne svrhe (gledajući "Najave" mogla bih propustiti neki zanimljivi party), no znam ljude koji kažu da gledaju samo prvu stranicu i najave i nisu članovi foruma pa ga ni ne gledaju. Njima, i svima koji novi "nabasaju" na TP, takva bi uputa dobro došla.
08.12.2010. 19:14
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

radimo novu verziju sajta, u meduvremenu mogu samo zamolit neke od 20ak clanova sajta koji imaju admin pristup da dodaju koju najavu tu i tamo, ja jednostavno ne stignem...ic mjenjat ovaj stari sustav i prilagodavat ga necemu sto ce trajat jos par mjeseci mi se neda

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
08.12.2010. 19:18
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Ako se ne varam, najave se salju na najave@trancepleme.com u formatu za lako pejstanje u CMS. Najave na forumu su uglavnom prilicno lose formatirane. Razlog praznine na naslovnici je cinjenica da se nikom neda c/p. Embarassed Bit ce da nam je dopizdilo nakon tolikog vremena. Very Happy

Slozit cu tutorial slaganja najava, tak i tak uopce nemamo tocno definirano sto ide u najavu. Very Happy

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
08.12.2010. 20:39
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Najave?

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk