home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.06.2019. 11:32
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

feestgedRuis @ Ghent, Belgium (01. 01. 2010)

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Oduvijek sam mrzio novogodisnja slavlja, uvijek neka tlaka oko tih dogovora ko ce di s kim sta, svi se uvijek porazbijaju beyond recognition i sve skupa je uvijek tolko umjetno i napuhano...fala k. da sam ove godine imao rjesenje za tu novu godinu i da nisam morao manicno radit dogovore s nikime...

Lego sam spavat u 2 ujutro da bi se morao dic u pol 5 i hvatao let u 8 ujutro da bi sletio u brisel u 10...nikad vise..

na aerodromu me docekao Tom, super lik s kojim sam se vozio do Genta gdje je bio party i gdje sam ostao ta 4 dana...cim sam sjeo u auto i cuo mjuzu osjecao sam se ko doma (ne doma kao zagreb )...odveo me do mjesta gdje zivi organizator, Ronald, u istoj zgradi kao makeup club u kojem se tu vecer odvijao minus label party...nakon kratkog rucka odlazimo do hotela gdje sam ostao do subote, Gent je jako mali grad tako da mi je sve bilo blizu i pri ruci...hrpa DJa je bila u gradu taj dan, bilo je gro partya no ovaj na kojem sam ja pustao je pocinjao tek 1. 1. u 12 popodne...proveo sam novu godinu sa Ronaldom i njegovih par prijatelja na veceri u nekom velikom zatvorenom prostoru gdje je bilo 500 vrsta hrane, sve savrseno...nakon malo bauljanja po gradu i fotkanja otisao sam spavat ranije jer sam znao sta me ceka sljedeci dan..

party je trajao ni vise ni manje nego 24 sata...sve je pocelo u podne i nakon dorucka u hotelu su me odveli na lokaciju partya...sve skupa me jako podsjecalo na recimo londoner uz jarun, takva nekakva vibra no sam klub nije bio toliko fancy niti pun separea i sranja...bilo je predobro ne razmisljat o tome ko svira, nisam znao nikoga sa lineupa osim Goetzlicha koji je svirao tek puno kasnije...cjeli dan sam proveo u klubu i cjelo vrijeme plesao...mjuza je uvijek bila super, sound vrhunski i svi DJi su odradili posao totalno profi...kvaliteta 10 stepenica iznad svega...oprema idealna...

sebe naravno necu komentirat, samo mogu rec da me fascinirao broj ljudi koji me dosao cut i da je bilo predivno pustat apsolutno sve stvari koje sam htio i koje volim bez straha od neke negativne reakcije, u principu cjela koncepcija partya je totalno zanimljiva...kroz klub je valjda u tih 24 sata proslo 1000 ljudi a nikad na flooru nije bilo vise od recimo 200, vise nije ni stalo...i nikad nije bila guzva, nikad nije bilo sranja...ljudi bi dosli, poslusali nekog DJa kojeg su htjeli i otisli dalje...tematika partya su bili gusari i doslo je gro ljudi u kompletnim kostimima, svi DJi su dobili na poklon gusarske case

Goetzlich mi je bio solidan, nekako kad god slusam njemce uvijek je to sve po spagi super al nema onog wow faktora...ipak, bilo je fakat gro zanimljive i originalne mjuze...al bio sam preumoran od cjelog dana partijanja i odveli su me u hotel spavat..sljedece jutro sam se morao pokupit iz hotela a imao sam jos jednu noc za prespavat...tu su krenule zavrzlame sta i kako jerbo ekipa s partya nije prestajala sa konzumiranjem svih konjskih droga...nije mi se dalo vise cekat ujutro u hotelu pa sam nakon dorucka otisao u obilazak grada...Gent je totalni overload za fotografe, imaju tipa 12 katedrala i to sve na vrlo malom podrucju...prosao pol grada, vidio dizajn muzej i na kraju dosao do Ronalda na after...tamo sam sreo Chris Wooda kojeg nazalost nisam cuo na partyu ali prva stvar sto me pitao je da li znam Petra Dundova....obozavam te "mali svijet" situacije...after nije pokazivao nikakve znakove umirivanja a nama su obojici zeluci poceli radit...odlucili smo pricekat jos jednu curu i pokupit se jest...ovo su tocno oni trenuci kada jednostavno shvatis da u ovom poslu nema zajebancije i bude ti sasvim jasno zasto vecina DJa ima zahtjeve koje imaju..srecom na scenu je stupila Margaux...i sve ovo sto sam gore napisao nakon tog trenutka je palo u zaborav...

Odvela nas je na posten rucak, pomogla mi da kupim cokolade za ljude doma, odvela Chrisa na vlak i meni ponudila spavanje kod sebe doma i prijevoz na aerodrom...nakon cjelog dana partyijanja i zesceg zujanja u usima ovo je bila tolko iscekivana pomoc...normalna vecera, tusiranje, dorucak sljedece jutro i prijevoz do aerodroma sa trijeznom osobom...sve sto sam trebao..and then some

Gent je grad sa burnim nocnim zivotom, brdo partya, prekrasna arhitektura i divni ljudi...jedva sam sjeo nazad na avion...i sta prvo cujem kad dodem doma, sanader se vraca...srecom cim sam dosao ksebi dobio sam poziv da idem opet svirat gore...hrpa fotki je na mom webu i myspaceu, uglavnom arhitekture grada jer jednostavno zasjenjuje sve ostalo...

sto jos rec...savrsena svirka, super mjuza, super hrana, tetosenje i ...

kaj da ja sad radim recite vi meni  Embarassed

np Fever Ray - Triangle Walks (Spektre Vocal Mix)

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
09.01.2010. 20:16
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

feestgedRuis @ Ghent, Belgium (01. 01. 2010)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk