home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.06.2019. 11:41
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Pistolero with Hedflux @ Medika (15. 01. 2010)

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

heh, nevjerojatno kak svaki put kad malo zagusti dobijem ono sto sam trazio  Smile

ovo je fakat bio party za pamcenje...glavni gost je pojeo...al da obavimo formalnosti prije toga

imao sam zesce obzderavanje mesom s frendovima prije partya i krucijalno pitanje je bilo da li cemo do navecer uspjet izbacit iz sebe vecinu toga da mozemo normalno plesat...dosli smo do medike oko ponoci, taman malo prije nego sto je hedflux poceo pustat...novi prostor, horda ekipe i zadimljeni prostor nisu bas obecavali pa sam neko vrijeme oklijevao ispred ulaza da li uci ili ne dok se ostatak moje ekipe pokupilo po cugu..

sva sreca da sam usao kad jesam jer nakon nekog vremena vise nisu pustali ljude unutra (tako da su frendovi otisli doma)...nemogu vjerovat da sam uopce razmisljao da odjebem party zbog guzve...nakon ulaska opce odusevljenje...prostor je super!...sound je takoder odlican, a guzva kakva god da je bila nije bila toliko grozna, nasao sam svojih par kvadratnih metara i to je bilo to..divno je svako toliko odbacit sve stecene standarde i uc u grotlo prljavih podova, zadimljenih i znojnih prostora na sirovo razbacivanje

hedflux me rasturio...bilo mi je drago cut poznate psihodelicne prizvuke u nekom novijem i originalnom ruhu, sound koji sam toliko volio i obozavao i kojega je pojela cookie cutter filozofija napokon je dosao na neko plodno tlo..osvjezavajuce i interesantno...toliko voljena tristotrojka i rezajuci i ostri bejslajnovi...toe to, ono sto je pitch black napravio od tog sounda u downtempo vodama to je hedflux napravio u uptempu..pao je zesci razbac no svako malo bi izasao van iz prostora nadisat se kolko tolko normalnog zraka...sta je je, fakat bi morali nekako ventilaciju rjesit u prostoru..i tako je sve teklo super tih sat i pol dva da bi negdje u pola seta nastao totalni sok...cujem poznate elemente i mislim si...ma neee, nije to ta stvar, nema sanse pa tip brije na breakse...I was wrong...

tip je pustio miki litvak & ido ophir - shnorkel u dousk remixu http://www.youtube.com/watch?v=JgcjG_UTqGA ...puko sam ko kokica...ko da mu je neko reko e tam na flooru ti jedan tip brije na progressive aj pusti neku od njegovih najdrazih stvari...nakon toga se vratio u breaks vode i ja sam ostao zapanjen narednih pol sata...kako, zasto...odkud si to iskopo majke ti!

zmayo pocinje nakon hedfluxa ali moje noge me napustaju, bilo mi je totalni gust jednostavno otic kad mi pase znajuci da nemoram nikoga nigdje vozit i da ne ovisim o nikome, sjeo u auto i doso doma...ovo je vrijedilo svake ulozene lipe

ful mi je drago sto se party ocito isplatio i sto je zmayo sa svojim konstantnim trudom i stavljanjem glazbe na prvo mjesto dosao do toga...svaka cast na odlicnom partyu, cak je i ekipa bila skroz ok

np Robert Babicz - Astor

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
19.01.2010. 13:51
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Pistolero with Hedflux @ Medika (15. 01. 2010)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk