home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
20.02.2020. 18:46
82.244 Posts in 6.112 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Guma - Toonville :) Nov sam na forumu pa molim vas proslusajte me malo ;)

Pages: [1]
Gumeni

Rank: Tribe Initiate

pozdrav svima, eto bavim se muzikom u slobodno vrijeme, a sviram i u bendu al trance sam nekak uspio nac i zavolit Very Happy
Na forumu sam nov (ovo mi je prvi post) i htio bi da me malo "prigrlite" u pleme Smile
Htio bi vam svima pokazat jedan svoj uradak, pa da mi kazete kako vam se cini Smile

Eventualno jos bi trebao smixat stvar da instrumenti budu dobrih glasnoca, al cini mi se da je za sada ok pa poslusajte pls  Mr. Green

Ime pjesme sam nabacio tek toliko, al pomogo je komentar mog frenda da mi pjesme zvuce ko "iz crtica" hehe

Uglavnom, reko bi da radim trance al nisam bas siguran di bi tocno svrsto ovu stvar Very Happy

http://soundcloud.com/emilzuccon/guma-toonville

Reko bi da imam malo cudni stil sto se tice moje kreacije al staces, svako ima svoje tripove Very Happy
tu je link, stvar bi bilo dobro poslusat do kraja jer oko 4-5 min ima jos neki B dio pa.... ugl, cut cete  Cool

peace.

Edit (LINK SADA RADI!! ) Smile
21.01.2010. 21:30
View Profile
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

ne radi ti link...barem ga ja nemrem otvorit

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
21.01.2010. 21:34
View Profile WWW
Gumeni

stvar sam danas stavio, mozda jos nije ucitano ili nest...

ja dobro otvaram.

nisam se reggao neg sam sam uplodao mozda je u tome stvar :/

ak nebu i dalje radilo bum na youtube stavio ili nest pa cu onda stavit novi link

Edit (Link radi sad Razz)
21.01.2010. 21:35
View Profile
deimos

a sviram i u bendu

Da nije Angel of Fire? Mr. Green

Btw fora stvarka al ono produkcijski je njuberska hehe Very Happy Al nema veze, jos ak ti je prva - mrak. Very Happy Samo nastavi rokat... I da zvuci ko iz crtica ili neke stare igrice za amigu, hmmm Mr. Green

Btw tip, nemoj koristit organ kao trens lead

Btw2 izasao je i noviji FL od 6ice Mr. Green

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
21.01.2010. 23:13
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

odustao nakon prve 3 sekunde, sori jebiga al kvaliteta produkcije je debelo ispod mog thresholda

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
21.01.2010. 23:15
View Profile WWW
PsiloCybian

-__-

hmmm da sound necu komentirati a ostatak ako je ovo jedna od prvih stvari je super Smile

eto male liste popravaka Smile

~onaj lead melodija sa orguljama + ona prateca visoka melodija  ti je preglasna Wink
~crash pothitno zamjeni
~kad krene onaj dio sa chord rifom nekim, hmm kak da objasnim ... sam riff je super sve dok ga nespustis ... pa zvuci ko da si pravio to ko pratnju za nekog lika koji svira gusle Very Happy

et cekamo da cujemo dalje Very Happy

pooz Very Happy

22.01.2010. 08:29
View Profile WWW
ae

Rank: Tribe Leader

ma za pocetak prva liga  Smile

moje je zvucalo ko sa gameboya kad sam na midi presao Laughing

samo naprjed da se to sjebat sto i je cijela brija te zanimacije  Very Happy

uzivaj!

mene kad miksete vide, otope se.
22.01.2010. 09:24
View Profile
zrinx

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

:8:

samo napred,
ne slusaj zle jezike jer uz njih ne mres napredovat, slusaj sebe.

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
22.01.2010. 10:35
View Profile WWW
Limeni Nos

Rank: Tribe Warrior

a sviram i u bendu

Da nije Angel of Fire? Mr. Green

A i vi se znate? Very Happy

Kao što su ti već rekli, slušaj dobronamjerne savjete od ekipe.
A ne Dovlu i Karahanu.
nhf, jel :p

22.01.2010. 11:52
View Profile
deimos

A i vi se znate? Very Happy

Prosli put u mocvari limeni (kad si se ti uneredio), a kasnije sam skuzio da svira kljave u bendu (vidio na vanjinim slikama nekim Very Happy )

22.01.2010. 14:46
View Profile WWW
Gumeni

a onaj dio di su mi orgulje, ako imslite na oko 1:40 i to,  to mi je zapravo frula, al sam nekak probo sound izmjenit da zvuci  vise elektronicki Very Happy

to sam malo svjestan da mi je preglasno, morat cu jos zamjenit.
Zapravo najvise me zeza odabir instrumenata i podesenje glasnoce :S

radio sam ja i prije neke stvari

http://www.youtube.com/watch?v=JJeiKJwwCnU  

ovu  sam jos davno sklepao Very Happy (znam da mozda nije goa al naziv sam bezveze stavio tak ^^)

Fora je kaj sam prelijen da dovrsim stvar, a cini mi se da ova zadnja (ona Toonville) mi jos najvise lici na neki trance.

Problem mi je jedino odabir instrumenata i podesenje glasnoca   :/ Al dobro, s praksom se postize nesto, ipak i sam moram priznat da mi stvari koje radim ispadaju sve bolje i bolje  Mr. Green

I hvala na potpori i dobrim savjetima, to mi stvarno puno znaci Smile

svjestan sam da je lose smixano i to al najvise me zanima da li je sama stvar (melodije itd...) solidna za slusanje Very Happy
tj, da ona Toonville npr ima neku buducnost, sta bi rekli ?  Laughing
(neznam, meni je stvar super, samo da se smixa,  al ipak bitni su drugi dojmovi posto glazbu radim i za ostale ^^)
22.01.2010. 14:50
View Profile
deimos

tj, da ona Toonville npr ima neku buducnost, sta bi rekli ?  Laughing
(neznam, meni je stvar super, samo da se smixa,  al ipak bitni su drugi dojmovi posto glazbu radim i za ostale ^^)

Ja bi reko prvi macici se u vodu bacaju, mozes se jos vjezbat malo na ovoj, npr mixat malo da leveli budu ok, i tako. Onda kad "rijesis" problem glasnoca i instrumenata skuzit ces da tu dolazi jos hrpa stvari

Tipa EQing (valjda najbitnija stvar imho), efekti itd... (traka ti je prilicno suha s time, recimo)

Ugl onda idi radi iducu stvar, moj savjet Very Happy

22.01.2010. 14:53
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Guma - Toonville :) Nov sam na forumu pa molim vas proslusajte me malo ;)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk