home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.06.2019. 22:44
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Festival: OZORA FESTIVAL 2010. 03.-08.08.

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13
ROX

Rank: Tribe Warrior

Goa <3

meni je cijeli chill lineup apsolutni sex

tribe of šejvers

http://www.rox-unreal.net/ ~
15.07.2010. 23:05
View Profile WWW
psihodelikk
Guest
massive

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

pasitimisli.

osim kad treba ici kupiti kocke secera za kavu. onda nema problema

kürűza.
16.07.2010. 05:38
View Profile
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Il vodu iz ducana tak da se mozes posrat.

Daj ne rise likk kad smo brijali na kuhanje. Navikli smo da je hrana jeftinija nego sto je bila prosle godine. Iduci put kad idemo kuhamo. 100%. Janjetinu cemo spec. I cvarke napravit.

A uostalom nemres se bas po nama ravnat. Prve godine nismo uspjeli sator dic cijeli festival.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
16.07.2010. 11:08
View Profile
twisted_medicine

Rank: Tribe Leader

PsYhIjAtRiJa

Prve godine nismo uspjeli sator dic cijeli festival.

|    -|-    |
16.07.2010. 11:53
View Profile
ROX

Goa <3

pa s obzirom da sam svoj novi sator koristio samo jednom i da sam ga taj put traljavo improvizirano slozio da je sav kripl nahero bio, bit ce avantura na ozori ga postavljat sigurno. ili da bude jos interesantnije, treba pojest neku caroliju pa onda ic slagat sator  onak uđeš u njega natripan i srusi se na tebe.....proguta te svemir, i budes unutra 6 dana. Kako je bilo na ozori? - JEBENO

tribe of šejvers

16.07.2010. 12:14
View Profile WWW
Drle

hehehhe i to je dobra ideja Very Happy

Trensajmo zajedno !!!
16.07.2010. 12:17
View Profile
InNEr
Global Moderator

profesionalni amater

šator sux bigtime, i ljudi nikako da to nauče.. ako imate gdje držat stvari na sigurnom (nečiji auto npr, u koji se mozete i sakriti u slucaju jace kishe), sve što će vam ikad trebat je hammock.. šatori su skučeni, neudobni i ono najgore, u njima je prebrutalno vruće i zagušljivo.. i to u bilo koje dana il noći...

iznad hammocka si eventualno rastegnete ceradu koja vam onda daje hlada i štiti od kiše.. i imate svoj najudobniji i najprozračniji šator ikad Very Happy

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
16.07.2010. 13:39
View Profile
ROX

Goa <3

e al ide se vlakom jbg :/

makar si mislim neki improvizirani hlad napravit izvan satora i tam spavat ak ce lijepo vrijeme bit a da sator bude samo za stvari. dobro sam upoznat s uvjetima u satoru na suncu, bez beda i preko 50 bude unutra

tribe of šejvers

16.07.2010. 13:58
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

šator sux bigtime, i ljudi nikako da to nauče.. ako imate gdje držat stvari na sigurnom (nečiji auto npr, u koji se mozete i sakriti u slucaju jace kishe), sve što će vam ikad trebat je hammock.. šatori su skučeni, neudobni i ono najgore, u njima je prebrutalno vruće i zagušljivo.. i to u bilo koje dana il noći...

iznad hammocka si eventualno rastegnete ceradu koja vam onda daje hlada i štiti od kiše.. i imate svoj najudobniji i najprozračniji šator ikad Very Happy
slazem se djelomicno, ja di god da idem ako nemoram furat sator necu...tlaka su za furat na avion jer su teski i ne ostave ti dosta prostora za ostalu prtljagu...ipak u slucaju ozore di se ide autom i jos ktome ostaje tjedan dana ipak nije tolki bed....a i ak rokne kisurina na sigurnom si...da ne govorim da sam prosle godine spavo u hemoku i prehladio se brutalno, na ozori bude fakat mrma po noci i nije bas neka fora

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
16.07.2010. 14:16
View Profile WWW
Microgram

Rank: Tribe Initiate

1200th

pa s obzirom da sam svoj novi sator koristio samo jednom i da sam ga taj put traljavo improvizirano slozio da je sav kripl nahero bio, bit ce avantura na ozori ga postavljat sigurno.

Same here Mr. Green Bit ce fora ak ce falit dijelova ili ako ih bude previse

btw. jedno pitanjce, tj. dva - koji bi bio razuman omjer forinti i eura koji bi trebalo imat sa sobom? Nest sam citao da se na samoj ozori mogu lako promijenit euri u forinte, ali ne i obrnuto, tak da pretpostavljam da bolje veci dio love imat u eurima?

16.07.2010. 16:34
View Profile WWW
Karahana
Moderator

Na stanodvima sa foodarom / pizdarijama ti je generalno sve jeftinije ak placas direktno u forintama (vecina su madjari pa im je to valjda sexy).

Ostale stvari koje kupujes oko standova (a povremeno i na standovima lol) nekad primaju samo eure, ali uglavnom te oderu kak got okrenes. Very Happy Ak ides u Ozora exchange office opeljesit ce te, naravno. Smile

Sad o omjeru nemam pojma fakat, ja sam se uvijek do sad sjebo i neceg mi je na kraju falilo il sam imo previse.

16.07.2010. 19:20
View Profile
Vrharvest

Rank: Tribe Member

btw. jedno pitanjce, tj. dva - koji bi bio razuman omjer forinti i eura koji bi trebalo imat sa sobom? Nest sam citao da se na samoj ozori mogu lako promijenit euri u forinte, ali ne i obrnuto, tak da pretpostavljam da bolje veci dio love imat u eurima?

evo ja dns bas idem na goa gila pa sam se malo raspitivo, a nesto znam i otprije. dakle, vjerojatno ces moc placat i u forintama i u eurima, ali ce te sve jeftinije ispast ak bus placo s forintama. e sad, u zg forinte da bi kupio, moras ih narucit, ali ti je puno bolja (najbolja) opcija ako imas zaba kreditnu da dignes pare u madariji. jer je zaba dio unicredit grupe koja ima bankomate po madariji.
17.07.2010. 07:59
View Profile
Karahana
Moderator

Mozes u Madji kupit forinte sa kunama. Navodno je bolji kurs ali ne znam da li je to jos uvijek istina.

I uvijek postoji mogucnost da te spale kad dobijes 22 milijarde 800 milijuna i 500 tisuca forintzgegzh pa koji milijun fali. Wink

17.07.2010. 10:24
View Profile
Vrharvest

Rank: Tribe Member

Mozes u Madji kupit forinte sa kunama. Navodno je bolji kurs ali ne znam da li je to jos uvijek istina.

mozes, i dobar je kurs zbog toga sto madari kupuju kune u ovo vrijeme ko ludi jer idu na more. ne kupovati od ulicnih covjek-mjenjacnica
17.07.2010. 10:53
View Profile
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Festival: OZORA FESTIVAL 2010. 03.-08.08.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk