home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
20.09.2019. 15:28
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Festival: OZORA FESTIVAL 2010. 03.-08.08.

Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13
psihodelikk
Guest
gstarcev

Rank: Tribe Leader

Ja koji isto ne brijem doma na mnml moram reć da sam morao ugasiti video Zrća, preloš je za ovu stvar od SCS-a. Stvar previše dobro vozi u odnosu na taj video Smile  Razz

20.07.2010. 18:36
View Profile
psihodelikk
Guest
Lethe

Rank: Tribe Initiate

Čujte, ljudi,

da li je netko kojim slučajem uspio nabasati na informaciju o cijeni karte u forintama ( i općenito o cijenama svega što se tamo nudi).Naime sjećam se pretprošle godine se dosta isplatilo imat novce u forintama, a prošle je situacija više bila naklonjena eurima, pa ne znam kaj mi je pametnije, a nije baš da sam uspjela nać nekaj kaj bi mi pomoglo u odlučivanju.
21.07.2010. 08:13
View Profile
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

svu lovu kaj imas furaj u forintama, al nije ni losa ideja uz to uzet tipa 100 eura

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
21.07.2010. 08:42
View Profile WWW
hAshyyUk
Guest
deimos

ma kitu jos uvijek s eurima nemres nis bas tamo.

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
21.07.2010. 10:01
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Ovisi kaj kupjes. Very Happy Al za foodaru je definitivno bolje imati forinte.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
21.07.2010. 10:07
View Profile
-Faraji-

Pozdrav
Jedno pitanje : zna li tko kakva je situacija sa plačanjem ulaza...dolazimo tek u četvrtak popodne pa da sad ne izbursavamo čitav iznos od 100 eura.
Fala

Ko se o mlijeko opeče, taj i u jogurt duva.
21.07.2010. 10:54
View Profile
sy

(. Y .)

eh, meni je draga dosla na zadnja 2 dana prosle godine i morala je platit punu kartu tak da jbg. trens kapitalizam  Rolling Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
21.07.2010. 13:31
View Profile
Brijana

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

hmmm forinte su koliko se sjećam bile pogodne za trgovine van festivala i na štandovima za hranu...

ostalo je sve bilo praktičnije imat u eurima...a sad nekako ako je prošlo godinu dana možda je više robe podređenu euru ako su u Eurozoni, ali to je neka moja logika ne mora da će bit istina.

Najbolje je kombinirano, ovisi tko drzi stand, i to ne previse kesa. I EC kartica tako da si mozes dic kesa ako ostanes bez istog. Postoje 2 scenarija kako se ostaje bez kesa na festivalu:

1: Netko ti ga ukrade dok spavas, makar drzao sve u bisagicama koje ipak skines dok spavas (desilo se prosle godine mojoj znanici na Ozori)

2: Nosis ga stalno sa sobom da ti netko ne ukrade, pa kad udjes u podrucje sarenih standova sve ti onako lijepo svijetli, pa cuga, pa fini biljni eliksircici, pa zanimljivi cajevi, itd, i onda ti svi oni ukrasi, odjeca, i kerefeke jos ljepse svijetle, pa kupis ovo, ono, pa castis ekipu cugom..., pa ti se i ekipi bas pije sampanjac na flooru,...., pa ti je hladno i kupis si prekrasnu sarenu jaknicu,..., pa je frendu hladno i hoce i on toplu vestu a sve one bas tako lijepo svijetle i titraju im pruge,...,
...i onda ti zadnji dan ljudi doniraju konzerve hrane nakon sto ti je netko iz satora popalio zadnje skrivene rezerve hrane i pica  
22.07.2010. 11:50
View Profile
hAshyyUk
Guest
goapsycho

pozdrav ljudi ja idem 10000000000000% za ovih par dana na ozoru iz osijeka sam i ono... ak neko ide iz okolice nek se javi pa mozemo nesto zajedno organizirati eto ljudi ..... BJEŽMO NA ZAJEBANCIJU ... Hh pissssss
25.07.2010. 20:16
View Profile
Ana

ide li tko iz pule da skombiniramo neki prijevoz?
26.07.2010. 09:05
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

GATES OPEN AS ADVERTISED ON :

SATURDAY ,JULY 31 13:00 pm

TICKETS AVAILABLE AT THE GATE : 100 eur
WEEKEND TICKETS AT THE GATE : 80 eur (from Friday 20:00)

eto vam sluzbeni info...dakle vikend karte su 20 eura jeftinije

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
27.07.2010. 09:51
View Profile WWW
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Festival: OZORA FESTIVAL 2010. 03.-08.08.

Jump to:

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk