home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
20.02.2020. 19:23
82.244 Posts in 6.112 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

psyebancia archaic@medika

Pages: [1] 2
elfib

Rank: Tribe Member

a sad kako je bilo...

wa da da
27.02.2010. 19:49
View Profile WWW
Karahana
Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Jedna od boljih recenzija ikad.

Meni je Archaic live bio totlani fejl. Mjuza je OK (valjda) ali je pre glasno bilo i zvuk je bio sjeban u sredini floora.

Sve u svemu, meni uzasan parti. Posto vise bas i ne pratim trens, mjuzi sudim prema tome kako me pokrece. Archaic me pokrenuo da izadjem van. Very Happy  Ljegbi super pusta, cuje se fidel-bifel utjecaj. I on i Ohnec su imali normalniji zvuk...

Neways valjda ste se pokrili! Very Happy Vidimo se na Xenomorphu, valjda ce on znat narihtat sound kak spada... Rolling Eyes

Btw, Archaic na ovoj slici zgleda koda je na koktelu konjskih sedativa.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
27.02.2010. 20:27
View Profile
Peptido

biloe razigrano,mnogo poznatih lica i cereka. Izgledalo je super,sam kaj nikako da se naviknem na taj prostor dolje,ipak mi nekako draži onaj gore,no dorro... Čestitke psyebantima i malom princu na još jednom uspješno isfuranom iventu... Do idućeg puta(nadam se bez kaputa) Smile (: 

GoAnaC
27.02.2010. 20:42
View Profile
elfib

onda vaki

wa da da
27.02.2010. 21:17
View Profile WWW
Byte

d(°_o)b

Aono, zvuk jest malo bio u kurcu, ali mene je držalo rasplesanog skoro do 0400, a onda je dva tjedna štrebanja i nespavanja ipak uzelo danak pa sam prilično slomljen odšepesao doma. Very Happy
Sve u svemu prilično dobra večer.

Cyberspace. A graphic representation of data abstracted from banks of every computer in the human system. Unthinkable complexity.
28.02.2010. 05:30
View Profile WWW
zrinx

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

:8:

With my feet upon the ground I move myself between the sounds and open wide to suck it in I feel it move across my skin. I'm reaching up and reaching out.
28.02.2010. 08:35
View Profile WWW
*fraulein daisy*

palac.gif
 čak ni samo 2 h spavanja,  sutradan mi nisu makli osmjeh s lica

la la la la la la
28.02.2010. 21:56
View Profile
CybeRho

meni je bilo super, plejs je svaki put sve bolje i bolje izdekoriran i sve skupa izgleda profesionalnije i doraslije. steta sto je sound u medici smece, pa i na tome treba raditi za slijedeci put.
 hvala svima sto su dosli, vidimo se i slijedeci put Smile

01.03.2010. 10:35
View Profile
pistolero

Rank: Tribe Warrior

steta sto je sound u medici smece
sound u medici nije smeće...na archaicu je bilo eventualno malo preglasno, a i to ne bi bio slučaj da je bilo više ljudi...kod nas je na hedfluxu sound bio i više nego odličan,a medika je sada dole superakustična...

01.03.2010. 12:28
View Profile
CybeRho

steta sto je sound u medici smece
sound u medici nije smeće...na archaicu je bilo eventualno malo preglasno, a i to ne bi bio slučaj da je bilo više ljudi...kod nas je na hedfluxu sound bio i više nego odličan,a medika je sada dole superakustična...

fakat ne znam onda koji smo sound ja i ti slusali Wink bio sam i na hedfluxu i bio je bolji sound al daleko od "više nego odličan".
možda picajzlim Wink

01.03.2010. 13:12
View Profile
t-styler

ja sam doso oko 3 u petak i sound je bio super Wink
01.03.2010. 16:04
View Profile
FM_tina

zivot je lijep oboji ga//

swe jew bilo sawršeno, onoliko koliko sam bila do 3,, samo jedna sitnica,,onaj strojček za dim, onak ,, fakat 2 much!!! swe sawršeno osim tog strojčeka,, koi je bio upotpunosti suwišan,, jer ionak iowak nema dole kisika i još sa tim strojem, onak ima ga još manje, to mi je jedina zamjerka Smile

i`m sorry you are  not exactly who you think you are Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
01.03.2010. 18:39
View Profile WWW
Byte

d(°_o)b

E da, to je bilo malo u kurcu, tri-četiri puta sam morao izlazit udahnut zraka i odmorit oči, inače bi mi bile ispale od dima. Što je, on the other hand, potpuni črunes, yes? Very Happy

Cyberspace. A graphic representation of data abstracted from banks of every computer in the human system. Unthinkable complexity.
01.03.2010. 18:44
View Profile WWW
Mrnjxara

Rank: Tribe Initiate

PARTI POTRGO !!!!...    (ne dobro pisat recenziju zgaženiji nego što si bio na partiju  Face Palm)

zato će bit tak kratka  peace.gif

milena ventilacijo moja...da smo se raanije sreli!!!!!

a post skriptum kaže:    hvala na novoprezentiranim stvarima iz kućne radinosti - kupujmo (slušajmo) rvacko!!!!!
02.03.2010. 02:30
View Profile
Amar Kud

Bilo lijepo i skakutajuće. Pozdrav Jasni Very Happy i nekoj curi sa stvarno lijepim ljubičastim kaputićem. Very Happy

The tribe of Šejvers
02.03.2010. 18:41
View Profile
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

psyebancia archaic@medika

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk