home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
15.09.2019. 17:37
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Party: Ministarstvo Psihodelije & Zvuk Prirode @ Močvara, 09.04.2010.

Pages: [1] 2 3 ... 5
MP

Rank: Tribe Warrior

Ministarstvo Psihodelije sa ponosom predstavlja
Zvuk Prirode!!!

Ilustracija by y0y0

Ovaj put stvarno ne treba trošiti puno riječi, reći ćemo samo - u goste nam dolazi Zvuk Prirode!!! Po prvi puta na Ministarstvu će svoj live predstaviti PsiloCybian uz DJ potporu 3TT-a i 2M-a. Psihodelični kauboji sa naše ravnice dolaze od Močvare napraviti oazu psajčine.
Može li rakija biti psihodelična, saznajte uskoro...

Live:
PsiloCybian (Zvuk Prirode, Os)
DJ:
3TT (Zvuk Prirode, Os)
2M (Zvuk Prirode, Os)

Extra: Dekoracije, chai i kolačići & LANGOŠI
Upad: 40kn
Napomena: Party traje od 22 do 05!

Info:
www.zvuk-prirode.hr
www.myspace.com/zvukprirode
www.myspace.com/psilocybian
www.myspace.com/dj3tt
www.myspace.com/ministarstvopsihodelije
www.ministarstvo-psihodelije.com

08.11.2013... Drums Don't Stop!
Fb
14.03.2010. 20:02
View Profile WWW
deimos

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
14.03.2010. 20:04
View Profile WWW
val vashar

ooo yeah!!!  

Sodom Like There's No Gomorrah!
14.03.2010. 20:04
View Profile WWW
MP

Rank: Tribe Warrior

PsiloCybian

My name is not important right now, I exist in shadow and in minds… Music is only that matters now, I will tell you my history so far. You will learn about myself and through the words you will get to know me very well. Like mentioned before, names are for commons. My sounds are for you. My story begins when I was about 13 years old and when my father put an electric guitar in my hands. At that moment my music ride has begun. Couple of years of learning musical basics passed and playing in bands really helped a lot in the situation that was about to follow. Somewhere along the line a friend gave me a track made by Miranda called Green man … from then and there I left my band and started making electronic music. I made music under many names but mostly under PsiloCybian. You can find me producing all kinds of electronic music, but 90% psychedelic trance. I can’t help myself I just love it. Sometimes I can imagine myself as a 80 year old grandfather sitting in his rocking chair listening to psy-trance remembering the good old days.

2M

U kontakt s elektronskom glazbom dolazi u ranim fazama svog života, nedugo nakon završetka rata. Ponesen anti-ratnim i sveopćim P.L.U.R. konceptom, tadašnje jake njemačke techno-happy hardcore scene, izražava zanimanje za takvu glazbu (općenito rave). Početkom 1997., sasvim slučajno dolazi u kontakt s goatrance-om. Fasciniran kompleksnošću i cijelokupnom kulturom goatrance-a, polako počinje zapostavljati zanimanje za sve druge pravce glazbe. Zajedno sa ljudima sličnog interesa, 1999. započinje “Temporal Flux Project”, čiji je cilj bio promoviranje goa/psy glazbe i kulture. Nažalost, neozbiljnost određenih pojedinaca dovela je do propasti nekoliko ključnih party-a koji su trebali demonstrirati goa i psy trance tadašnjoj osječkoj techno sceni. Propali party-i i neshvatljiva goatrance kultura za tadašnje osječane dovela je do velikih predrasuda o cijeloj stvari na lokalnoj razini i projekt se zamrzava. U narednim godinama sudjeluje u organizaciji nekoliko događanja s psihodeličnim prizvukom na istočnim prostorima. 2005. uključuje se u rad udruge BoomShroomTribe i zajedno s dragim prijateljima organizira/promovira goatrance zvuk i kulturu na području grada Osijeka, što čini i danas u udruzi Zvuk Prirode. Dj-ingom se bavi od 2000. god., kada je i odvrtio prvi javni set. Od tada do danas puštao je na mnogim javnim i privatnim partyima i festivalima u Hrvatskoj. Odrastanje na old school goa trance-u se odražava i na odabir stvari u setovima. Pokušava što više izbjeći novi komercijalni prizvuk i škripastu produkciju bez melodija, dok u isto vrijeme maksimalno približiti cijelu stvar ljudima koji nisu navikli na psy trance glazbu. Uvijek nastoji prilagoditi stil lokaciji, atmosferi i ljudima. Preferirani label-ovi : Agitato Records, Alchemy Records, Avatar Records, Flying Rhino Records, Moon Spirits Records, Nano Records, Neurobiotic Records, Sigma Records, Twisted Records, Vision Quest Records & YoYo Records.

3TT

Moji muzički dani počeli su s punkom za vrijeme srednje škole. To je trajalo nekih par godina, a onda krenuo moj lagani put prema elektronskoj glazbi. Prvo malo drum&bass, jungle, razni experimentalni artisti koje se i danas ne usuđujem svrstati u nijedan žanr i nakraju trance koji me nije toliko fasciniro u početku, ali prvi party na kojem sam bio (Free Spirit 2001) me totalno zakačio. Dobivši potpunu sliku cijele te kulture koja prati tu muziku, moje slušanje muzike se počelo potpuno okretati na trance, a potreba za drugim žanrovima je polako nestajala. Tako nabijeni inspiracijom pokrećemo projekt Regeneration koji sa sobom nosi niz partija. Po šumama, livadama, gdje god smo stigli radili smo partije. Tako se polako jača i moj osjecaj za DJing. Prvi put sam izvan Osijeka vrtio na UWOG-u 2003. (i na svakom do sada). Iako uglavnom vrtim trance, nisam bio još spreman za main floor i bilo je ljudi koji su to mogli odradit puno bolje tako da sam vrtio chill. 2005. prvi put puštam trance u Zg-u u Papillonu, pa u Ivaniću, Kninu, još nekoliko puta u Papillonu, u Zadru, u Splitu u Kocki, na Sljemenu, OddVod open air-u, ovo ljeto na afteru UWOG-a 4, a dalje gdje god me se pozove Smile Najviše volim nekakav inteligentni full-on, al se u setovima ne ograničavam na stil/lablove i tako to, pokušavam uzeti iz svega nešto što mi paše i stvorit priču. Za kraj, veliki rispekt svim ljudima koji su pokrenuli ovu scenu kao i onima koji je održavaju živom i guraju naprijed, i kolko se god nekad činilo da stvari stoje…uvijek se razvijamo, i tako će bit dok god bude ljubavi prema ovome što radimo Smile

08.11.2013... Drums Don't Stop!
Fb
14.03.2010. 20:07
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Aj falashivi vishe! Very Happy

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
14.03.2010. 21:11
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

sasha oce bit sta mammal footworka u igri?

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
14.03.2010. 21:17
View Profile WWW
twisted_medicine

Rank: Tribe Leader

PsYhIjAtRiJa

ako je tad onda nek bude bas tad, a do tad nadam se da se vidimo, cujemo Smile

|    -|-    |
14.03.2010. 23:03
View Profile
massive

pasitimisli.

super, jedva čekam! Dancing

kürűza.
15.03.2010. 00:04
View Profile
PsiloCybian

-__-

sasha oce bit sta mammal footworka u igri?

starno neznam :S mislim ja bih pustio al onda bi mi bpm iso od 128 do 146 a to mi nekak previse Very Happy nevjerujem da bi proslo dobro

15.03.2010. 08:01
View Profile WWW
deimos

Napravis Adam Hohman-Para Halu shemu Mr. Green

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
15.03.2010. 09:00
View Profile WWW
DraCo

starno neznam :S mislim ja bih pustio al onda bi mi bpm iso od 128 do 146 a to mi nekak previse Very Happy nevjerujem da bi proslo dobro

Imam pepeljaru s tvojim imenom koja će glumiti frizbi ako budeš klopotao na trance partiju. Mr. Green

hardcore life.means.hardcore tools.means.hardcore rules

Diggarama // personal // Soundcloud
15.03.2010. 09:57
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

Imam pepeljaru s tvojim imenom koja će glumiti frizbi ako budeš klopotao na trance partiju. Mr. Green
shhhhhhhh Razz

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
15.03.2010. 10:53
View Profile WWW
DraCo

shhhhhhhh Razz

Mr. Green

hardcore life.means.hardcore tools.means.hardcore rules

Diggarama // personal // Soundcloud
15.03.2010. 12:43
View Profile WWW
SamoanaC

Rank: Tribe Member

Ludnica..

Kako god okreneš..
15.03.2010. 19:10
View Profile
graag

Rank: Tribe Member

jeste mislili
Extra: DekoRAKIJE, chai i kolačići Mr. Green

i da, može rakija bit psihodelična, ak je se popije dovoljno. al ne preporučujem... 

nadam se da se (obne)vidimo 

Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.
15.03.2010. 19:34
View Profile
Pages: [1] 2 3 ... 5
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Party: Ministarstvo Psihodelije & Zvuk Prirode @ Močvara, 09.04.2010.

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk