home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
26.08.2019. 00:39
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

they worship the owl/xenomorph live@medika26/03/10

Pages: 1 2 [3]
Karahana
Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

normalno kad dub ekipa radi EQ

Sve se bojim PsyLaba. Vec su se Fjodori bunili el im dub tonci uvijek preglasno bas namjeste.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
01.04.2010. 10:24
View Profile
Lethe

Rank: Tribe Initiate

Meni samo baš nije jasno zašto neki idu na partije za koje unaprijed znaju da im se neće svidjet?

Ajd dečki nemojte tam dolazit i pustite nas djetinjaste koji vidimo pozitivu čak i sovama da uživamo... Da nam ne kvarite tam vibru Smile

A što se tiče prostora, grozan je, ovim putem nudim svoju fizičku pomoć u sređivanju ventilacije, ne živim blizu pa ako se bude radilo dovoljno mi je dan prije i dolazim. Jer je boravak unutra potpuno nepodnošljiv...
01.04.2010. 10:31
View Profile
deimos

Meni samo baš nije jasno zašto neki idu na partije za koje unaprijed znaju da im se neće svidjet?

Ajd dečki nemojte tam dolazit i pustite nas djetinjaste koji vidimo pozitivu čak i sovama da uživamo... Da nam ne kvarite tam vibru Smile

O daj foff.

1. mozda netko ide iz supporta organizatorima, kojima i tih 50kn dosta znaci. a mozda ga recimo zanima glavni gost, ako vec ne ostatak lajnapa. samo npr.

2. iskreno ne znam kak ti netko tko dodje na party i, ak mu se mjuza taj tren ne svidja, ode negdje malo sastrane pricat i zajebavat se s ljudima (ili ode doma ), moze kvarit vibru???

Inace da, nisam bio na partyu iz razloga zvanog fax, inace bi doso ofc (psihicki pripremljen na prostor u mediki).

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
01.04.2010. 11:07
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

doso sam na party da vidim ljude, podruzim se i popricam malo, ispusem ventil nakon radnog tjedna, odigram partyu UTa u hacklabu , cujem live act koji me je prije 6-7 godina zanimao, vidim izvedbu tog live acta sobzirom da lik svira gitaru, podrzim organizaciju zato jer dovode gostovanje ...i zadnje...zato kaj nemam nigdje bolje za otic, ono kaj se meni slusa tu nemrem cut, pa napravim kompromis tu i tamo i odem na "next best thing"

ti to dosta?

to sto mi se mjuza nije svidjela ne znaci da se nisam dobro proveo tu vecer (ne mogu vjerovat da sam upravo ovo napisao )

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
01.04.2010. 11:13
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

Negdje sam procitao da je Xenomorph bio punker u mladosti pa mozda zato zvuk gitare nije ekstra hohoho.

01.04.2010. 14:39
View Profile WWW
twisted twins

Rank: Tribe Leader

musica x machina mi je bila super,malo na istu foru ali fino..a xenomorph jos bolji,tek na pola lajva je
poceo vrtiti ono pravo..šteta jer je sve to palo u drugi plan radi loseg razglasa(previse basa,a iza pretiho), pogotovo jer covjek radi mastering-e i ocito se kuzi u mjuzu...prostor nije los samo kaj treba
ponjet bocu sa kisikom i gasmasku protiv dima. Cool
01.04.2010. 15:49
View Profile WWW
eLIZAbETHS

Rank: Tribe Warrior

Poslusala sam samo Xenomorph this time, super je bilo. Cya ! !
07.04.2010. 16:21
View Profile
Kur

Xena autentick rules;
leek i muzeeka!

drago mi je da sam bio.

"Dive into your Essence, brother, search for the seed that brought you, me and all into being. I also came from that seed. There you will find what unite us, what make us One of a Kind with the One who is All Kinds."
14.04.2010. 10:08
View Profile
mrrak

samo komentari na sviranje gitare:
1. u pocetku gitara pretiha(al ajde kao uvod)
2.u sredini partya kad je najbolje zvučala gitara "svirao" ju je na  playback
3.pred kraj je nekoliko puta promašio žicu
03.05.2010. 01:28
View Profile
izudin

Rank: Tribe Member

JEDNOSTAVNO LIK JE PUŠTAO ČUŠPAJZ  ....
KOLKO SE SJEĆAM NIJE NI JEDNU STVAR UMIXAO Confused

DAJ ZATVORITE OVAJ TOPIC Very Happy
03.05.2010. 01:46
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

naravno da nije kad se radi o live actu  Face Palm

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
03.05.2010. 08:33
View Profile WWW
dreaddelic

Rank: Tribe Leader

Blejim u znopra

Face Palm

Tktktktk
03.05.2010. 12:46
View Profile
Pages: 1 2 [3]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

they worship the owl/xenomorph live@medika26/03/10

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk