home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.10.2021. 10:43
82.269 Posts in 6.119 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

*R.A.D.I.O.N.I.C.E. ŽONGLIRANJA *P*O*I*

Pages: 1 [2] 3 4 5
*fraulein daisy*

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

eh da mi je vidit da i mene netko nesto nauci xD hahahah xD

ma poie treba sam vjezbat, mislim, kad ti drugi objasnjavaju samo se gubis u konceptima stvorenima u glavi.. ruka ovdje, ovo tu, ovo ovak...

sam prati flow iznutra.. izudaras se par puta al nemres sebi zamjerat kaj se mlatis Very Happy mwhahah xD
al dobro, kako kome Smile nie da mi je bed pokazivat x) Wink

vidjamo se Very Happy

briem da se uvijek može neš naučiti novo   palac.gif
da, definitvno, vježba i redovitost. ali isto tako u mom slučaju je bila šema da sam sve solo učila prek interneta, a kad sam drugima pokazivala ful su brzo napredovali, tak da brijem da je lakše naučiti kad imaš osobu pored sebe koja ti ukazuje na greške u vrtnji i koja ti iznova može detaljno  pokazati svaki tik u slowu. al svako nek uči kak mu lakše!  Smile kasnije kad se nauče trikovi totalni flow  word.gif  Wink
hehe neko nalazi ispunjenje u planinarenju, igranju komp. igrica,  a neko u poiima  .

la la la la la la
21.04.2010. 18:25
View Profile
pZychedelic

Rank: Tribe Initiate

ma poii su presavrsena stvar... aktivna meditacija kompletna Smile osvijestenost o space-time geometriji, i nacinu funkcioniranja istog Smile Wink

da istina da brze ljudi napreduju kad im objasnist, al kaj ja znam, ja napredujem najbrze kad sam skuzim Very Happy a kuzim fkt brzo mwhahhaha xD al da, cilj je kao sto tipkas xD kompletni free flow Smile

21.04.2010. 18:58
View Profile
*fraulein daisy*

ma poii su presavrsena stvar... aktivna meditacija kompletna Smile osvijestenost o space-time geometriji, i nacinu funkcioniranja istog Smile Wink

da istina da brze ljudi napreduju kad im objasnist, al kaj ja znam, ja napredujem najbrze kad sam skuzim Very Happy a kuzim fkt brzo mwhahhaha xD al da, cilj je kao sto tipkas xD kompletni free flow Smile

poii su super stvar da, ali pobogu nemojmo sad pretjerivat  Rolling Eyes  sa space-time-geo-trlababalan stvarima. to je izvorno borilačko/lovni " instrument" koji je napravljen više za kordinaciju i motoriku ne za meditativne svrhe.
super sve 5 al nevolim kad neko previše  zabrije pa onda razvije neke svoje osobne teorije koje nemaju veze s izvornim stanjem.

općenito sam skužila da muški brže pohvataju takve stvari od žena, imaju "čišće" zahvate, brže skuže i jednostavnije vizualiziraju u glavi pokret koji trebaju napraviti,  ali jebiga na kraju cjelokupni dojam je bolji kad žena vrti bez obzira na sve  Cool 

la la la la la la
22.04.2010. 10:47
View Profile
pZychedelic

poii su super stvar da, ali pobogu nemojmo sad pretjerivat  Rolling Eyes  sa space-time-geo-trlababalan stvarima. to je izvorno borilačko/lovni " instrument" koji je napravljen više za kordinaciju i motoriku ne za meditativne svrhe.
super sve 5 al nevolim kad neko previše  zabrije pa onda razvije neke svoje osobne teorije koje nemaju veze s izvornim stanjem.

općenito sam skužila da muški brže pohvataju takve stvari od žena, imaju "čišće" zahvate, brže skuže i jednostavnije vizualiziraju u glavi pokret koji trebaju napraviti,  ali jebiga na kraju cjelokupni dojam je bolji kad žena vrti bez obzira na sve  Cool 

hahah xD ne vidim bas koji je potencijal poii-a sto se tice lovackog aspekta hahahaha xD pa nisam ni reko da je napravljen za meditativne svrhe, ali moze vrlo lako sluziti u tu svrhu Smile jer se ipak radi o prirodnim pokretima... sto se moze zakljucit samim time kaj kak god ga vrtis uvjek je u ritmu glazbe (dobro ovisno o pokretima mozes biti i vise i manje u ritmu ali sama kruznica je uvjek u ritmu Very HappyWink

u principu, ja sam prie nego sto sam poi-e primio trenirao aikido, i kad sam se primio poi-a skuzio sam da se radi o fkn indenticnoj stvari... kao i Tai Chi... sve je to usko povezano, i slijedi manje vise iste principe...  i kak sam prekino s aikidom fkt mi je trebalo nesto.. i onda su me nasli poii Very Happy

mislim naravno, na opcenito sve mozes brijat kak god zelis... tak i za poi vrijedi, ali cinjenica je da kad vrtis poie si u vrhovnom procesu kreacije...

manipuliras prostorom oko sebe u sadasnjem trenutku... dakle fokusiran si na stvaranje i sadasnjost.. a to jest, bar koliko sam upucen, cilj mnogih duhovnih vijezbi Smile

osvijestit sadasnjost i svoju vaznost u njoj Very Happy tako da, iako mozda nie napravljen za meditativne svrhe, vrlo dobro sluzi u istoj Wink x)

hahahah samo ovaj dio "nevolim kad netko zesce zabrie" jbt kaj onda nikog ne volis? jer svi mi tu na ovom planetu jebeno tesko zabrijavamo... hahahahahhahahah xD

cuvaj se.. globalno zabrijavanje je uzelo maha Very Happy mwhahahah mmm. a sto se tice ovog da zena bolje izgleda kad vrti... izgleda gracioznije to vjerovatno... ali mislim da nitko nije ludji od ovog frajera...

http://www.youtube.com/watch?v=HdPXscVBcng

ludi Yuta... najaci je lik.. al dobro.. ja cu bit ludji mwhahahah xD

al da, sve super sve 5, bitno da se vrte poii Smile

22.04.2010. 16:04
View Profile
*fraulein daisy*

hahah xD ne vidim bas koji je potencijal poii-a sto se tice lovackog aspekta hahahaha xD pa nisam ni reko da je napravljen za meditativne svrhe, ali moze vrlo lako sluziti u tu svrhu Smile jer se ipak radi o prirodnim pokretima... sto se moze zakljucit samim time kaj kak god ga vrtis uvjek je u ritmu glazbe (dobro ovisno o pokretima mozes biti i vise i manje u ritmu ali sama kruznica je uvjek u ritmu Very HappyWink

u principu, ja sam prie nego sto sam poi-e primio trenirao aikido, i kad sam se primio poi-a skuzio sam da se radi o fkn indenticnoj stvari... kao i Tai Chi... sve je to usko povezano, i slijedi manje vise iste principe...  i kak sam prekino s aikidom fkt mi je trebalo nesto.. i onda su me nasli poii Very Happy

mislim naravno, na opcenito sve mozes brijat kak god zelis... tak i za poi vrijedi, ali cinjenica je da kad vrtis poie si u vrhovnom procesu kreacije...

manipuliras prostorom oko sebe u sadasnjem trenutku... dakle fokusiran si na stvaranje i sadasnjost.. a to jest, bar koliko sam upucen, cilj mnogih duhovnih vijezbi Smile

osvijestit sadasnjost i svoju vaznost u njoj Very Happy tako da, iako mozda nie napravljen za meditativne svrhe, vrlo dobro sluzi u istoj Wink x)

hahahah samo ovaj dio "nevolim kad netko zesce zabrie" jbt kaj onda nikog ne volis? jer svi mi tu na ovom planetu jebeno tesko zabrijavamo... hahahahahhahahah xD

cuvaj se.. globalno zabrijavanje je uzelo maha Very Happy mwhahahah mmm. a sto se tice ovog da zena bolje izgleda kad vrti... izgleda gracioznije to vjerovatno... ali mislim da nitko nije ludji od ovog frajera...

http://www.youtube.com/watch?v=HdPXscVBcng

ludi Yuta... najaci je lik.. al dobro.. ja cu bit ludji mwhahahah xD

al da, sve super sve 5, bitno da se vrte poii Smile

moraš uzet u obzir da poii nisu prije xy godina izgledali isto kao i danas kao što i nisu imali istu namjenu. a ubijali su s time ptice (to je ono što je poznato) iskreno i dalje ne vidim poveznicu između poia i aikida (malo sam pro youtubala  ) al ak kažeš da ima, vjerovat ću ti na rječ, pošto neznam ništ konkretno o toj vještini, stoga neću dalje o tome.

"ŽEŠĆE ZABRIJE"- ok, ovo se može sad tu pretvorit u naš chat room zabrijačinu, a neda mi se i ne želim spemat vlastiti topik  Mr. Green jer već vidim di će to otić ak nastavim  Smile

a što se tiče samog izgleda vrtnje, moraš izuzeti subjektivnost pošto si i sam muškarac i barataš poima, ali dajem kiflu na panj da bi od 100 rendom mješanih spolova ljudi koji nemaju pojma niš o poiima reklo da im se više sviđa kako je to žena odradila  Very Happy isto tako znam da je problem podosta likovima bio taj koliko god ih poi zanimali nisu se upisali u radionicu jer im to malo gej izgleda na muškima, isto tako čujem i gro komentara ženske populacije (pa čak i moje frendice) da je to ženska sprava. to nije moje mišljenje, da nebi bilo!

da znam za njega od prije, lik je full dobar, tehnički full čisto, ali ja imam drugog osobnog favorita  Dancing  - nick woosley  tzar.gif

aj diskutiramo uskoro uzivo i mjenjamo skilove 

la la la la la la
22.04.2010. 18:32
View Profile
sy

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

(. Y .)

moja draga voli gledat kak ja vrtim poie 

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
22.04.2010. 18:59
View Profile
cyber witch

ja bih se složila da je poi neka vrsta "meditacije"...  ne treba to bit u nekakvom dubokom smislu, ali vrteći to osjećam se opušteno i lagano, nekako povezano sa svime.. ne znam.. možda je to samo moj osjećaj ali ja to tako shvaćam... možda je izvorno poi bio namjenjen drugim stvarima, ne  znam, ali ja ga mogu primjenit u ove svrhe...

drago mi je zbog radionice, htjela bih više novih pokreta naučit, tako da ću se vjerojatno prijavit... super ideja u svakom slučaju...  Cool

stones and flowers on the ground
we are lost and found
but love is gonna save us
22.04.2010. 19:12
View Profile WWW
*fraulein daisy*

moja draga voli gledat kak ja vrtim poie 

zato kaj vrtiš ko žena  palac.gif
a to je u najmanju ruku kompliment  Dancing

la la la la la la
22.04.2010. 20:07
View Profile
Ratko

Rank: Tribe Shaman

Gustav

....03.05. 2010. godine opet počinjem s radionicama koje će ovaj put ipak....

Nemam poi-e nadam se da to nije bad. Vidimo se!!!!

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
22.04.2010. 20:16
View Profile
*fraulein daisy*

Mr. Green vidimo se! pofuraj i Palu koji put. 

la la la la la la
22.04.2010. 20:20
View Profile
Ratko

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Mr. Green vidimo se! pofuraj i Palu koji put. 

To ce biti tamo gdje su ninje ili neki drugi place?

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
22.04.2010. 20:24
View Profile
*fraulein daisy*

To ce biti tamo gdje su ninje ili neki drugi place?

imam više opcija u planu, jedna od tih je Ninja place     al moram još malo izvidit situacije okolo i tako to, tak da još neznam točno. budem sve napisala na vrjeme kad izvidim, al sve su tak u blizini/oko centra da svima bude "blizu"

la la la la la la
22.04.2010. 20:30
View Profile
pZychedelic

da  da, nick je jeben, vidio sam negdje video di su yuta i nick kao dual spin.. presick shit... xD jos sam da mi je skuzit kak frajer onaj superuberdooper loop radi xD ili kak vec...

idu mi olliji ali superuper je presjeban Sad xD hahaha, al ima vremena Smile Wink

i da, koliko ja znam o povijesti poia zene su ih isprva koristile u ceremonijalnim plesovima... pa su si to muski prisvojili u svojskom stilu Smile ahahhaha xD

a i to sto kazes, uskoro cemo o tome uzivo Smile
pa i onda jos malo kad bude tvoja radionica Wink mwhahha xD

a sto se aikida tice, sumnjam da ces nac puno o tome, to je nesto sto sam ja svojski skuzio.. iako isti ovaj Nick, na jednom forumu sam nasao topic u kojem lik prica o tome kako mu je poi spinning jednak ko tai chi Smile sto je opet istina...

to je ta geometrijska dimenzija stvarnosti.. jezik holograma Very Happy o kojem su starjesine posvuda jako puno znale.. a  poi spinning u svrhu preformanca je samo koristenje te iste kruznice u neke druge svrhe (poput preformansa haha)...

uostalom, ja se vodim idejom da mi sve to vec znamo, samo moramo nanovo nauciti te pokrete Smile Wink

a sto se tice nedostatka poi-a ja imam par parova tako da nie bed, tko god ima volju vrtit lako ce se nac za njega Smile

nista.. jedva cekam Smile Wink peace out x) mwhahah

22.04.2010. 20:42
View Profile
stallone

Rank: Tribe Warrior

imam više opcija u planu, jedna od tih je Ninja place    

ninja platz Vam trenutno nije zen tai chi kompatibilan,tamo sad meditirraju bageri, kamioni, građevinski materijal, blato....bravo bandic

not our thoughts
22.04.2010. 20:56
View Profile
Karahana
Moderator

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Ne seri. Nooooo. Sta se gradi megabandic centar #XY aaaaaaaaaaaarrrrrrgggggggghhhhh!!!!!!!!! Sad bandic

Jesu pochupali jos "bolesnog" drvecha?

Moramo slozit :jahrdanka:

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
22.04.2010. 21:03
View Profile
Pages: 1 [2] 3 4 5
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

*R.A.D.I.O.N.I.C.E. ŽONGLIRANJA *P*O*I*

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk