home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.06.2019. 21:57
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

HELP¨- traži se rasplodni mačor

Pages: [1]
FM_tina

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Warrior

zivot je lijep oboji ga//

trebam malu pomoć , več par dana mi se moja voljena mačka TERA!! i odlučila sam joj uslišat molitve i nač joj dečka,, tj, odlučila sam proširit našu malu obitelj Smile a več par dana tražim nekog potencialnog tatu, ali teško svi mačori na koje sam naišla su bez muda Sad hehe

tak ako znate il imate mačora voljela bi dogovorit spoj, netražimo alimentaciju, netrebata ni u posijetu dolazit, buduči otac je osobođen svih obaveza , na njemu je samo da se zaljubi, da pusu mojoj mački i ode doma hehe Smile i svi sretni i veseli , a moja draga mačka više neče bit usamljena jer če imat male kikače Smile

i pokušala sam i na još nekim forumima, ali nitko mi se nejavlja Sad

i`m sorry you are  not exactly who you think you are Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
05.04.2010. 17:44
View Profile WWW
*fraulein daisy*

Rank: Tribe Member

lol lol lol
 još uvijek tražiš?
aj držim fige i ak naiđem na nekog javljam!

la la la la la la
06.04.2010. 11:02
View Profile
graag

Rank: Tribe Member

aaaaaaaaaahahahah, tina, prvo zahvaljujem na uljepšavanju kišnog jutra. baš sam se ismijala.
i da, moram se pohvalit da je moj mačor još reproduktivno sposoban i seksualno jako aktivan tako da bih ti rado pomogla, osim činjenice da smo malo daleko - u županji.

u svakom slučaju, sretno u potrazi...

ili možda da se raspitaš za banke sperme?

Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.
06.04.2010. 13:28
View Profile
deimos

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Zasto radije ne udomis napustene macke (ili jednu), ima ih i prevec u azilima, a svoju steriliziras, pa vise nece patit u danima tjeranja...

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
06.04.2010. 14:12
View Profile WWW
FM_tina

Rank: Tribe Warrior

zivot je lijep oboji ga//

Zasto radije ne udomis napustene macke (ili jednu), ima ih i prevec u azilima, a svoju steriliziras, pa vise nece patit u danima tjeranja...

swpju ču swakak sterilizirat , ali mislila sam poslje okota, i ostavila bi si mačića, as pokušala sam udomit , ali mojoj dragoj mačkidruge mačke stavraju traumu, jako ih se boji, a pasa uopče ne hehe,, a treba joj društvo , a nažalost ima problema poprilično velikih sa druženjem s drugim macama

i`m sorry you are  not exactly who you think you are Smile

vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje wjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima wrijede drugačija prawila i zakoni...
06.04.2010. 16:07
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

HELP¨- traži se rasplodni mačor

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk