home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.08.2019. 01:33
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Party: Oddvod w. Stevo allnight @ kanal Sava-Odra [02.07.10]

Pages: 1 [2]
Amar Kud

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

iiiiiiiiiii kak doc do tamo nekim javnim prijevozom... hmmm?

The tribe of Šejvers
02.07.2010. 02:00
View Profile
InNEr
Global Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

iiiiiiiiiii kak doc do tamo nekim javnim prijevozom... hmmm?

ovo vam je stara karta
http://www.trancepleme.com/oddvod.jpg

a ovo su autobusi...
Savski most - Lukavec
Glavni kolodvor - Lijevi Štefanki
Glavni kolodvor - Donji Dragonožec

svi autobusi pred Lukavcem prelaze preko naša dva nasipa a vi bi trebali zamoliti vozača da vam stane između njih, ili odma poslije njih.. štopajte si koliko vam je trebalo pješke od ceste do party plejsa, da znate koliko ce vam trebat na povratku.. na povratku liniji 315 treba samo par minuta od njenog okretišta do nasipa odnosno do stanice u Lukavcu, liniji 311 treba oko 25 min, a liniji 166 oko 7-8...

valja samo još napomenut da je u planu i after i to u šumi nekih 10ak kilometara od same lokacije partija, a selidba se ocekuje oko 8-9 ujutro, taman kad sunce postane problem.. do tamo ćete se već nekom utrpat u auto, a od tamo do doma ćete hvatat autobus sa stajališta u Donjem dragonožcu, koje je tamo najbliže. također mogu posložiti i linije 163 i 160 pa ako već printate (a preporučam vam to), onda isprintajte i ove dvije Wink

ak vas još šta zanima recite, a odgovore očekujte tokom dana..

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
02.07.2010. 08:28
View Profile
stevo

Rank: Tribe Leader

Oddvod 5 godina ... ko bi reko da je toliko vec proslo .... Very Happy i place stari , bome , uspomene na kvadrat , inspiracija ce bit na najjace danas , doletite na goa specijalitete nove i stare  Mr. Green

ak netko ide iz centra autom dajte neki pm posaljite da se dog , moram stedit noge i energiju 
02.07.2010. 10:16
View Profile
InNEr
Global Moderator

Rank: Tribe Spammer

profesionalni amater

e i da, zaboravio sam napomenut da je makadam uz nasip s one strane od farme koza na 2-3 mjesta dosta razrovan i malo ga je zajebano preć, a pogotovo ako neko ima malo niži auto, ili vas je više unutra.. tako da vam, u slučaju da dolazite s te strane (a većina vas bude, pošto je to standardni put prema uputama), preporučam da idete s nutarnje strane odnosno između nasipa... ali pripazite kad silazite s ceste, silazak vam je bliži onom drugom nasipu, a uz prvi je jarak Neutral  Very Happy

...a jednom sam htio plesati, kao što još nikada nisam plesao:
...htio sam plesati preko čitava neba...
02.07.2010. 11:01
View Profile
Drle

Rank: Tribe Warrior

ma ja cu nakraju dobro propjesacit -.-

Trensajmo zajedno !!!
02.07.2010. 11:02
View Profile
morph

Rank: Tribe Initiate

a nis..vidimo se !!  Very Happy
02.07.2010. 17:32
View Profile
graag

krece se.... ako oko ponoci, a dotad cu valjda stici, vidite ženu da tetura ili puže do flora, pružite ruku trenserskog prijateljstva il me našamarajte da dođem sebi  Very Happy

Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.
02.07.2010. 19:29
View Profile
twisted_medicine

PsYhIjAtRiJa

busom je jednostavno, isao sam jednom, staje na stanicu poslije nasipa, i samo se jednostavno malo vratis i ne znam koliko vremenski ima pjesacit, nisam na to tad davao previse pozornosti...

uglavnom se ipak vidimo Very Happy

|    -|-    |
02.07.2010. 20:39
View Profile
Kljaja

Totalno nenadaren talent

busom je jednostavno, isao sam jednom, staje na stanicu poslije nasipa, i samo se jednostavno malo vratis i ne znam koliko vremenski ima pjesacit, nisam na to tad davao previse pozornosti...

uglavnom se ipak vidimo Very Happy

cimni me na mob ako se izgubis, mozda ja nelatim nakon godinu i nesto dana apstinencije od mozgotrona i stevine goe  Mr. Green Face Palm

...
02.07.2010. 21:35
View Profile
twisted_medicine

PsYhIjAtRiJa

cimni me na mob ako se izgubis, mozda ja nelatim nakon godinu i nesto dana apstinencije od mozgotrona i stevine goe  Mr. Green Face Palm

hah sad vidjeh.... javio bi se da sam procitao ranije,,, ali eto onaj plavi zakon (stvarno bi mogao svasta napisat....) je presudio da ja sad tebi odgovaram... sad ne znam je se nastavilo ili ne, ali ne mozes bez ovak necega, bas ne mozes.... hm!?

|    -|-    |
03.07.2010. 01:22
View Profile
Albertinho

Rank: Tribe Initiate

I, jel na kraju bilo partyja ili ne? Ja obisao sve uzduz i poprijeko, ali cuo sam samo zvuk dizela i kreketanje zaba.
03.07.2010. 03:59
View Profile
t-styler

Rank: Tribe Warrior

ACAB
03.07.2010. 04:59
View Profile
Pages: 1 [2]
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Party: Oddvod w. Stevo allnight @ kanal Sava-Odra [02.07.10]

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk