home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
22.09.2019. 05:31
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Legaliziranje DJa

Pages: 1 [2] 3
drashan

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Warrior

Ma kakav honorar  Rolling Eyes , vazno je da si sretan onim sto radis (vrtis)  http://gle.to/index.php?pg=2&show=5&id=56583&videoid=7017
19.07.2010. 20:38
View Profile
Karahana
Moderator

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Zato i je sve besplatno.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
19.07.2010. 21:24
View Profile
izudin

Rank: Tribe Member

Ja brijem da treba njima roknuti PSY-AJ po fensi bircevima tako da se svi razidu 

psyside-psychotic circus
20.07.2010. 00:37
View Profile
Vrharvest

Ja brijem da treba njima roknuti dark po fensi bircevima tako da se svi razidu 

psyside-psychotic circus

to samo u hrv ljudi bjeze od darka. nismo jos na mentalnom nivou, iliti, nismo se jos oslobodili predrasuda...da bi mogli slusat dark, najmoderniju, najkompleksniju i najbolju ziku na svijetu  pozzz
20.07.2010. 06:38
View Profile
ganeshdj

Rank: Tribe Leader

imam filing da nikome u zampu nece padat na pamet ic gore na sljeme ili odru ili gdjegod vec bude neki open air party...mislim da ce se drzat klubova i generalno mjesta gdje se mlati veca lova..

bili su u jedinstvu na tribal warriorsima

20.07.2010. 08:47
View Profile WWW
deimos

to samo u hrv ljudi bjeze od darka. nismo jos na mentalnom nivou, iliti, nismo se jos oslobodili predrasuda...da bi mogli slusat dark, najmoderniju, najkompleksniju i najbolju ziku na svijetu  pozzz

LOL ovo me nasmijalo za dobro jutro Very Happy

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
20.07.2010. 09:56
View Profile WWW
sy

(. Y .)

LOOOOOOOOL

MULTI - Face Palm

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
20.07.2010. 10:06
View Profile
psihodelikk
Guest
izudin

brijem da je po tom pitanju najbolje kupiti skener ne(pa nek si oni misle je li oriđiđi ili kopija) Wink
09.08.2010. 01:53
View Profile
CybeRho

Ovdje treba istaknuti da licence neće morati imati DJ-evi koji koriste originalne CD-ove i ploče, što otvara pitanje ne radi li se na taj način diskriminacija u odnosu na one koji su legalno kupili mp3 preko nekog od brojnih glazbenih servisa.

Pa evo sasvim solidna rupa.

Ne kazem da ZAMP nije u kurcu, to je valjda ocito, al ako imas doma 10 originala, stavis ih u ruksak i nemas straha.

09.08.2010. 13:17
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Ovdje treba istaknuti da licence neće morati imati DJ-evi koji koriste originalne CD-ove i ploče, što otvara pitanje ne radi li se na taj način diskriminacija u odnosu na one koji su legalno kupili mp3 preko nekog od brojnih glazbenih servisa.

Pa evo sasvim solidna rupa.

Ne kazem da ZAMP nije u kurcu, to je valjda ocito, al ako imas doma 10 originala, stavis ih u ruksak i nemas straha.
da samo kaj 90% mjuze kaj neki od nas vrte ne izlazi odavno na cdima...ja mjuzu kupujem iskljucivo prek beatporta vec dosta dugo...i sad mogu saugat

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
09.08.2010. 17:01
View Profile WWW
nešo

150 kn na trošak organizatora kao uvjet dj a i rijesena stvar ,kasnije im saljes ime adresu artista
i pitas do kojeg roka vrse isplatu istima ! naravno oni to preskoce (kao i uvijek) i treba ih
zakucat na sud ! moraju negdje kiksat mamu im jebem !
ali salu na stranu bitno je barem ako prijavljujes dogadjaj da se sam pobrines da ti ga ne uniste ,
zamolis dj e da sranje od iskaznice izvade i stavis trosak + 150 kn kao organizator !
09.08.2010. 21:38
View Profile WWW
CybeRho

ima i te.

Ako je to prijavljen party sa upadom, red je da organizator plati licencu za taj event ako vec na njemu namjerava vrtiti neku lovu. pogotovo ako je dj booking fee malen ili jos cesce nikakav.

sto se tice backslapping bro bro trance establishmenta, bilo bi ok da artist koji trazi 500€+ za gig, ima licencu za zaradjivat te pare.

09.08.2010. 23:55
View Profile
psihodelikk
Guest
Davor

Rank: Tribe Initiate

ja sam zvao pravnu sluzbu zampa, dobio sam dosta informacija o ovome...

ovoga se najvise trebaju bojati rezidenti klubova/birtija/slicno - partiji tipa neki open air bi trebao ionak biti prijavljen ko koncert, a na koncerte u pravilu nikad ne dolaze, ili kontrolu rade naknadno po papirima ali to je ono gotovo nikad.
..vezano uz ovo gore....ono sto je cinjenica bila da su klubovi partije i koncerte prijavljivali ko "kava + background mjuza - ko da sjedis u bircu i slusas radio" a ne ko "koncerte/dogadanja" cim automatski autori i izvodaci ne dobivaju davanja koja klub tak i tak plati pausalno neg sve ode po klucu ko za radio stanice - znaci kurac.

posto ce se slati trackliste - znat ce se tocno sto je vrceno i autori bi trebali dobiti naknadu za javno izvodenje, sto je pozitivno - neka ok lova je u igri, mislim da je oko 1-2kn po playu. nece oni provjeravati dali si ti vrtio bas domaceg autora ili nekog stranca - tak da ima prostora za navuci lovu hr producentima  umjesto da ide severini ili nekom ko nebude nikad dobio nista od toga jer nije u sustavu.

bed kod tih provjera je sto to radi policija koja je needucirana - dok ih se ne educira bit ce svega i svacega jer oni ne kuze kaj je kaj

na beatportu i ostalim servisima stvarno stoji u terms of use da kad kupis trek kupis ga za privatnu upotrebu bez naknade za javno izvodenje kao sto ej slucaj na cd-ima i vinilima i pise da zemlje same ureduju zakonski nakndu za jvno izvodenje...jebiga...pravnp goledano stoji sve...

ono sto je generalni zajeb je cijena - jer je previsoka

drugi zajeb je sto kad se uzme u obzir needuciranost provoditelja zakona prilikom kontrola - 90% je sigurno kad oni vide iskaznicu nece pitati jel to legalno kupljeno ili ukradeno...cim je na mala vrata maltene legalizirano piratstvo...iako se kunu da nece biti tako ali budimo realni....

...jebiga....da je to trebalo rijesiti je..ali da je ovo jos jedno od onih nismo nikog pitali ko vas jebe evo vam namet rijesenja ko sto se radi u cijeloj drzavi je
10.08.2010. 09:43
View Profile WWW
Pages: 1 [2] 3
TP.forum  |  Tribe gathering  | 

Legaliziranje DJa

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk