home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
16.06.2019. 16:45
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Party: Mjeseceva Rijeka 27.-29.08.2010., Drava Petrijevci (10km od Osijeka)

Pages: 1 [2]
zbau

Rank: Tribe Member

jeeee ni ja ne mogu danas, tek sutra popodne ako bude sve ok, prvo poso onda zabavica..
pozz

The truest expression of a people is in its dance and in its music.  Bodies never lie.
27.08.2010. 14:51
View Profile
graag

u županji je trebao biti moon neki kurac festival
ali je otkazan radi kise

sta kazu za osijek

da al taj moonsun kurac palac nije baš trens orijentiran, makar sam se ja trudila dovuć prošle godine nekog i za to, al nema baš interesa, jbg.... i prošle godine smo imali oluju sat vremena prije zakazanog početka partija, sve nam se raspalo osim raspoloženja pa je parti malo kasnio, dekoracija je bila kaos al tako to i treba bit, glavno da su ljudi imali gdje čagat do jutra osim narodnjaka. tako da stvarno ne znam o kakvim višim silama ovi moji tamo pričaju....

sorry na oftopičarenju, al popizditis me puko jer se raspada nešto u šta smo puno ulagali a vidim da se unatoč istim sranjima na drugim mjestima, tipa ovog partija, i dalje ustraje pa makar to značilo i neumorno uskakanje u vlastiti džep..
ekipa, svaka vam čast ii samo naprijed, u žu bi nam dobro došlo par takvih entuzijasta, makar se katkad doimali i suicidalni Wink

Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.
29.08.2010. 21:28
View Profile
Kikac

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Initiate

zašto se ovdje nije javilo da partyja uopće nije ni bilo???

<psajebavanje u mozaG>
31.08.2010. 17:20
View Profile
3TT

Rank: Tribe Warrior

partja je bilo u petak. u subotu popodne smo sve rastavili i otkazali zato sto je kisa ljevala nenormalno i bilo je 5 ljudi. A sta si ti doso u subotu tamo a nikog nije bilo, ili?

(----)
31.08.2010. 22:23
View Profile WWW
Kikac

nisam došla ja nego moj dečko s društvom, ja sam bila van hrvatske. oni su došli na praznu obalu... mogli ste nekako obavjestiti da je otkazano, a ne da ljudi dolaze bezveze. srećom pa smo iz čepina, nismo predaleko, ali šta da smo iz neke pripizdine? nije u redu, al dobro... i što vezi sljedećeg partyja? hoće biti za 2 vikenda ili???

<psajebavanje u mozaG>
01.09.2010. 00:16
View Profile
3TT

Rank: Tribe Warrior

evo ispricavam se ekipi sto je dosla na praznu obalu. cijeli dan sam razvozio stvari i nisam stigao stavit obavjest, stvarno sorry, s obzirom na to da je u petak bilo svega 10 ljudi na partiju nisam ni mislio da je potrebno...

uglavnom, iduci party ce bit uskoro, otvorit cu novi topik kad budem skonto vise Wink

pozdrav i jos jednom sorry

(----)
01.09.2010. 13:53
View Profile WWW
Kikac

Smile ok, bitno da ce bit opet uskoro! u petak je bilo malo ljudi jer najava nije nimalo razglašena, normalno... nit flajera, nit eventa na 031, fejsu, ništa. iako ovogodišnji party ne drži baš dobro financijsko stanje, bilo bi više ljud da je toga bilo Smile pozz peace.gif

<psajebavanje u mozaG>
01.09.2010. 15:29
View Profile
INTERPOL

Offline Offline | Gender: Male

Face Palm

Reality is a crutch for people who can't cope with drugs.
02.09.2010. 12:21
View Profile
Pages: 1 [2]
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

Party: Mjeseceva Rijeka 27.-29.08.2010., Drava Petrijevci (10km od Osijeka)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk