home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
21.11.2019. 09:10
82.243 Posts in 6.111 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

TRANCE TELEPORT 2nd. ANNIVERSARY @ Club Discordia (23.10.2010)

Pages: [1]
Distortion Crew

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Member

...heh,da,
otkako rado zalazim u ovaj čuveni klub,ne pamtim ovakav gužvenac - zaključak je: Discordia definitivno nije mjesto za takav kapacitet ljudi...

no,party - sudeći po glazbi i atmosferi bio je i više nego odličan - predobro posjećen Smile , vidjeh puno dragih ljudi i frendova koje definitivno ne viđam svaki 'drugi' dan u gradu, pa čak i one izvan Rijeke ... ventilacija je valjda samo ublažila,ali nema takve koja može progutati taj silni dim, što od cigareta,što od isparavanja znoja ...  Mr. Green

...negdje oko 3.00h u zoru uputih se prema bus-stanici (tako je to kad ovisiš o javnom prijevozu), s obzirom da je klub max. do 4.00h ujutro,a prvi polasci nedjeljom tek od 5.20 (jednostavno,nedamise nakon ovak yebenog trensa ići uprskati ovu predivnu noć nastavkom na nekoj 'fensi-šmensi' briji u kojekakvom Terminalu, i sl. - sačuvajmebiže tek onih cajkerskih birceva - iššš Wink ) -> bus linija 101, prepun dojmova skoro sam čak i promašio svoju stanicu hehe ...
 ...samo neka je više ovakvih preyebenih trensijana - po mogućnosti u nekom većem prostoru, jer za ovog je frenčh artista ovaj 'čuveni riječki klub'  jednostavno "kutija šibica"  Very Happy
24.10.2010. 21:25
View Profile WWW
val vashar

Rank: Tribe Spammer

daj napisi nesto o mjuzi 

Sodom Like There's No Gomorrah!
25.10.2010. 07:23
View Profile WWW
Brijana

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

Meni je Francuz bas dobro sjeo, ugodan za ples, fluidan i melodican, lagano psihodelican. Volim plesnu glazbu s kontinuiranim i konzistentnim ritmom.

A i ostali nasi majstori sviraci, bas sam se zgustala, nakon sto vise od 2 mjeseca nisam bila na partiju.

Zanimljivo, bile su i neke cure dosle autobusom iz Varazdina i Zagreba samo na party, svaka cast! Ovca, nisam znala da te obozavateljice iz VZ prate okolo po svirkama  Mr. Green

otkako rado zalazim u ovaj čuveni klub,ne pamtim ovakav gužvenac - zaključak je: Discordia definitivno nije mjesto za takav kapacitet ljudi...
....
 ...samo neka je više ovakvih preyebenih trensijana - po mogućnosti u nekom većem prostoru, jer za ovog je frenčh artista ovaj 'čuveni riječki klub'  jednostavno "kutija šibica"  Very Happy

Da, morat ce tamo opet uvesti neka pravila oko ulaza, pozivnice i sl, kao ranije.
U biti, glavni je "bug" taj da bi sa pusenjem trebalo biti obrnuto - da bude dozvoljeno u prvom  prostoru (namijenjenom sjedenju i stajanju), a zabranjeno na dance flooru. Onda bi bilo vise mjesta za plesanje a i manje zagusljivo, ljudi bi otisli zachillati, popricati i zapaliti cik, pusilo bi se manje, a ionako mali plesni prostor ne bi zagusivali staticni pusaci. Ili ako je nemoguce zbog sanka i zakona, da pusenje dozvole gore, tamo gdje se stavljaju izlozbe i na putu za WC.

A sto se veceg prostora tice, pa bit ce, za dva tjedna u La Noche Wink
25.10.2010. 22:56
View Profile
Distortion Crew

Rank: Tribe Member

Zanimljivo, bile su i neke cure dosle autobusom iz Varazdina i Zagreba samo na party, svaka cast! Ovca, nisam znala da te obozavateljice iz VZ prate okolo po svirkama  Mr. Green
--------
A sto se veceg prostora tice, pa bit ce, za dva tjedna u La Noche Wink

brijem da su to valjda one 2 cure koje su me oko 21.30 srele na putu i pitale gdje je DISCORDIA ...
----
znam za LaNoche - samo je upitno da li ću biti u Ri taj vikend ...

što se tiče Francuza, bio je super - volim takve dinamične setove,a dobro začinjene efektima i melodičnošću ...i naši domači 'igrači' su bili ovajput super - Virtual Lamia; super su mi bili oni 'vokali' u downbeat selekciji, neposredno prije laganini punjenja kluba ...
26.10.2010. 20:24
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

TRANCE TELEPORT 2nd. ANNIVERSARY @ Club Discordia (23.10.2010)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk