home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.06.2019. 22:42
82.231 Posts in 6.104 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Trancepleme v3

Pages: [1] 2
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Ok ljudi, situacija je sljedeca...odlucio sam odvojit mjesec dva i napokon sklepat novu verziju sajta sa funkcionalnim admin suceljem i svim ostalim featurima dostojnim jednom web2.0 portalu...sto ce bit gore a sto nece je u ovom trenutku nebitno, mogu samo reci da cemo neke sekcije ukloniti a ostale spojiti, cilj nam je pojednostaviti cijeli prikaz sadrzaja, za puno stvari danas postoje gotovi servisi i pokusat cemo se orijentirat na ono sto je najvise bitno...najave partya, galerije i vijesti...

za to sve trebamo vasu pomoc...naime nista od ovoga nece biti napravljeno ako se u ovom topicu ne javi barem troje ljudi koji ozbiljno zele raditi na webu..

nazalost jednostavno ne mogu niti zelim razvijati web mjesec dana da bi ga na kraju morao opet sam updateati i da opet sve zjapi prazno...nakon skoro 10 godina kolko ovaj sajt postoji zalosno je da nema vise ljudi koji imaju entuzijazam za trens i zele nesto doprinjeti..ja sam u drugim vodama i bio bi najsretniji da mogu nekome pouzdanome dati sajt u ruke..stoga vas sve molim koji imate imalo volje da se javite u ovu temu jer ono sto se od vas trazi je stvarno minimalno i nece vam oduzimati puno vremena

tolerancija prema humoru i zajebanciji u ovom topicu s moje strane je ravna nuli, zelim da ovaj sajt pozivi i sljedecih 10 godina a za to mi trebaju ozbiljni ljudi koji imaju neko osnovno znanje o tematici sajta...dakle, tko zeli pomoci?

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
02.02.2011. 01:34
View Profile WWW
MewCore

Rank: Tribe Initiate

Nedavno sam regan, a kao sto se vidi po broju postova - lurkam, no trance scena i (na zalost) rijetki eventi su nesto sto mi je trenutno medju primarnim interesima i ukoliko je moguce, rado bi na neki nacin pomogao pri promociji. Duze se vrijeme amaterski bavim fotografijom, a u proteklo vrijeme i video snimanjem te imam mogucnost zabiljeziti low light uvjete. Primijetio sam kako je galerija najzapostavljeniji dio sitea i moguce da bi zivosti uvele video montaze koje bi prenjele atmosferu sa evenata ili mozda vise popratnog slikovlja?
Na tom bi podrucju bez dvojbe mogu djelovatii, a sto se tice updateanja samog sitea, rado i to, no interesira me o cemu se konkretno radi?

BTW, odaziv bi se vjerojatno povecao da se link do topica nalazi na homepageu Wink
02.02.2011. 12:16
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

kul, ok pa evo da budem jos malo konkretniji, stvari koje treba raditi na dnevnoj bazi su updateanje najava

dakle treba netko tko ce citat mailove sa najavama partya, gledat forum topice i eventualno facebook eventove i dodavat ih sve na sajt...pokusat cemo naravno svim organizatorima dat pristup da to rade i sami al ovaj dio je po meni najkriticniji

isto tako treba netko tko ce pisati kratke vijesti, nista pretjerano pametno, neki kratki sazetak oko toga sto se dogada svaki vikend i sto je novo na sajtu

galerije su takoder kriticne i tu uvijek treba pomoc, stavit cemo batch uploader da to bude sto jednostavnije, sto se videa tice vrlo vjerojatno cemo jednostavno linkat nas youtube kanal pa se povremeno moze ubacit neki video clip u vijesti i slicno

to je vise manje to...jedini dio koji zahtjeva malo konstantniji angazman su najave, al opet kazem, ako dovoljno organizatora bude imalo account nebi trebalo biti problema

od nikoga se ne ocekuje da pise velike clanke i da to radi svaki mjesec

ajd bum stavio i na naslovnu link

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
02.02.2011. 12:38
View Profile WWW
deimos

buduci da sam svaki dan na netu i otvaram mail, mogu apdejtat najave..

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
02.02.2011. 13:34
View Profile WWW
MewCore

Rank: Tribe Initiate

Ukoliko ce najave sad biti sistematizirane, mogao bi si dati zadatak snimiti reprezentativni video ili foto materijal koji bi portretirao na sto lici pojedini klub(vecina to nema niti na maticnom siteu) i kakva je gdje vibra tokom partija. Nema previse mjesta gdje se eventi periodicki odrzavaju tako da bi se mogla sloziti nekakva vizualna trens karta Zga i okolice(bar s moje strane), a vremenom mozda i sire. 

Sto se najava tice, mogli bi sloziti popis mjesta koja bi trebalo provjeravati(osim ako sva nemaju newsletter)? To bi znatno olaksalo stvar i ne bi mi bio problem dnevno provjeriti ima li na njima nesto novo i onda puknuti ovdje.
02.02.2011. 15:28
View Profile
sy

(. Y .)

Nema previse mjesta gdje se eventi periodicki odrzavaju tako da bi se mogla sloziti nekakva vizualna trens karta Zga i okolice(bar s moje strane), a vremenom mozda i sire. 
open air pariji se ne bi smjeli ucrtavati, bar po mojem misljenju, a od lokacija ti ostaje onda mocvara, medika i koji put aquarius i londoner tak da to i ne bi imalo previse smisla...

sto se mene tice, mogu i ja updejtati najave, a ak treba, mogu i pisat clanke o produkciji, svaki mjesec neka tema i opsezan tekst o tome...samo bi u tom slucaju treba netko lektorirati jer sam nepismen  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
02.02.2011. 18:05
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Ukoliko ce najave sad biti sistematizirane, mogao bi si dati zadatak snimiti reprezentativni video ili foto materijal koji bi portretirao na sto lici pojedini klub(vecina to nema niti na maticnom siteu) i kakva je gdje vibra tokom partija. Nema previse mjesta gdje se eventi periodicki odrzavaju tako da bi se mogla sloziti nekakva vizualna trens karta Zga i okolice(bar s moje strane), a vremenom mozda i sire. 

Sto se najava tice, mogli bi sloziti popis mjesta koja bi trebalo provjeravati(osim ako sva nemaju newsletter)? To bi znatno olaksalo stvar i ne bi mi bio problem dnevno provjeriti ima li na njima nesto novo i onda puknuti ovdje.
o novim featurima sajta mozemo nasiroko...u nekoj drugoj temi, ovo sto sam gore naveo su prioriteti a iskustvo je pokazalo da sto kompliciranije feature dodajes to je teze nac ljude koji ce ih uredivat...tako da o ovome mozemo pricat kad cemo imat sustav koji funkcionira i radi bez greske

02.02.2011. 18:28
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

S obzirom da vise-manje redovito pratim izdanja, novosti i sve vezano za Goa Trance mjuzu, mogao bih stavljati vijesti po tom pitanju na index site-a ako uopce planirate imati ''novosti''. Isto tako mi nije problem ni napisati pokoju recenziju ako vec bude potrebe i za tim, no vjerujem da bi u tom slucaju mogli s moje strane ocekivati 1-2 recenzije svakih 2-3 mjeseca (ne zato sto mozda ne bih stigao, vec sto se u spomenutom jako rijetko izdaje).

Uglavnom, javite ako cu vam biti od koristi.

03.02.2011. 14:28
View Profile WWW
Drle

Rank: Tribe Warrior

imam volje ,nemam znanja  Crying or Very sad

ja bi samo da tema sajta ostane ista jel su mi boje bas pic pic  Mr. Green

Trensajmo zajedno !!!
03.02.2011. 20:37
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

hvala puno svima na javljanju, bice lakse strikat kod sad Smile

03.02.2011. 23:02
View Profile WWW
CybeRho

always here to help teh trancepleme. imho najvise fali dobrih i pravovremenih recenzija, kao i mjesecnih tekstova o upcoming (sve manje znam hrvatski bogami) izdanjima. pratim jako sirok spektar izdanja pa mislim da mi to nebi bio problem. al mislim da je najbitnije stancati hrpetine recenzija, jer ako smo tu zbog mjuze onda je treba i prezentirati ekipi koja tu dolazi, a ne da se i dalje posta 1200mics po fb (nesretnik se mozda prepozna). cak imam i neki koncept u glavi al to otompotom.

da, nadolazecim je rijec koju sam trazio. gdm -.-

05.02.2011. 16:06
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

(sve manje znam hrvatski bogami)
likewise...and couldn't give 2 shits about it...I use English because it allows me to express myself in a more precise manner Wink

uglavnom super dapace, makar ja nebi forsao recenzije toliko...ali ako imate volju pisat samo dajte...mislim da cemo sve zive tekstove na sajtu strpat u jednu sekciju clanci...pa onda nek nutra ide sta god...bolje 5 jabuka u kosari nego po cjelom stanu Mr. Green

05.02.2011. 16:49
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

mislim da cemo sve zive tekstove na sajtu strpat u jednu sekciju clanci...pa onda nek nutra ide sta god...bolje 5 jabuka u kosari nego po cjelom stanu Mr. Green
Mislim da je ovo zapravo odlicna ideja, s obzirom da na sajtu postoji poprilicno tekstova rasutih u par sekcija, ako bi se islo na tu varijantu jedne ''zajednicke'' sekcije, to bi moglo biti pun pogodak, ako nista bar ce ta sekcija obilovati clancima a prefiks ''recenzija'' ''info-tekst'' ''produkcija'' u tom slucaju je najmanji problem.

Thumbs up za ovu ideju

06.02.2011. 17:23
View Profile WWW
Thinker Bell

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Member

One, two, three, four, we are LOST

mogu i ja updejtati najave, a ak treba, mogu i pisat clanke o produkciji, svaki mjesec neka tema i opsezan tekst o tome...samo bi u tom slucaju treba netko lektorirati jer sam nepismen  Wink

Mogu ja lektorirat ak treba Smile
Btw i meni se sviđa ova ljubičasta boja pozadine Wink

Lassie, vrati se kući. Skuvala sam ti pašta šutu.
28.02.2011. 19:26
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

project update: dizajn skoro gotov, samo glancam stvari sada...u narednih par mjeseci krece html/css dio..

uglavnom kolko god da se sve cini mrtvo ovdje rad na sajtu se nastavlja i nadam se da cemo do kraja godine imati novu verziju online

22.05.2012. 14:51
View Profile WWW
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Trancepleme v3

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk