home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
26.06.2019. 09:21
82.233 Posts in 6.106 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Main Sequence Star

Pages: 1 [2]
Karahana
Moderator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

SY.... Ma jebanje u oko!!!

OK, vrlo je jednostavno, trens je sad los, nekad nije bio.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
03.03.2011. 03:33
View Profile
hang glider

Rank: Tribe Initiate

Very Happy
03.03.2011. 16:42
View Profile
Electrica

Sloboda narodu

OK, vrlo je jednostavno, trens je sad los, nekad nije bio.

AHAHAHA tako je simple thing

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
03.03.2011. 16:54
View Profile WWW
CybeRho

nieeeeeeeeeeee, samo treba uzet lopatu i zasukat rukave. nema vise epic labela aka hommega, twisted, nano koji su bili mainstream a opet dobri. mainstream je u kurcu, zapravo mainstream "scene (tj. onoga u sto je ona evoluirala)" uopce vise nije trens niti je psihodelican. btw. uvijek mijesam zyce i zrće Mr. Green

@richpa tek sam sad ovo vidio a ne vidim gledat, daj vremena do sutra plox

p.s. jebo te tuskarr Razz

04.03.2011. 02:18
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ok I'll bite...

ta cinjenica da vise ne postoje "veliki" labelovi je po meni super stvar...sad imamo stotine manjih sa puno raznovrsnijom ponudom mjuze...nema mi gore nego ono sto se desilo zenonu, iono recordsu i slicnima (mos i ibogu strpat ovdje makar je po meni diskutabilno jer nije bas sve toliko homogeno)...ogromna velika kaša artista koji svi rade slicnu mjuzu, koriste iste zvukove, rade u istom studiju i medusobno se remixiraju do besvjesti...i štancanje izdanja svaki tjedan zbog toga što se broj projekata samo povećava...grozim se ideje da mi je release schedule pun za naredne 2 godine i da samo cekam da mi stize vec unaprijed dogovorena mjuza...

puno mi je privlacnija ideja da jednostavno trazim nesto novo i originalno u svim smjerovima..ali nazalost to nije profitabilno...beatport psytrance chartove uredno opsjedaju njemci koji su isto tako sa svojim oompah woompah soundom progutali sve...to je nazalost losa strana interneta, cim je svima sve dostupno lakse je poskidat s neta (ili pobrat od frenda) sve gotove zvukove i slozit svoju verziju copypaste automatski je prag za ulazak u cjelu pricu smanjen..

al isto tako netko tko ima talent i znanje i radi nesto originalno moze lakse biti pronaden...svako svog konja hvali pa evo i ono sto ja danas smatram cutting edge mjuzom... http://soundcloud.com/danielmehes/sets/daniel-mehes-idleness-ep-flow/

e i btw...iskreno se nadam da nikad nece doc dan kad cu sa gustom izjavljivat da je ta i ta mjuza otisla u kurac i da ce mi to bit vrhunac argumenta u nekoj diskusiji...do sada sam uvijek uspio nac nesto novo sto mi je super i mogu se kao i do sad jednako veselit i angazirat oko toga..here's to the next 10+ years

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.03.2011. 03:09
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

nieeeeeeeeeeee, samo treba uzet lopatu i zasukat rukave. nema vise epic labela aka hommega, twisted, nano koji su bili mainstream a opet dobri. mainstream je u kurcu, zapravo mainstream "scene (tj. onoga u sto je ona evoluirala)" uopce vise nije trens niti je psihodelican. btw. uvijek mijesam zyce i zrće Mr. Green

@richpa tek sam sad ovo vidio a ne vidim gledat, daj vremena do sutra plox

p.s. jebo te tuskarr Razz
Gledaj na to ovako, trance mjuza je generalno u kurcu i razlog tomu je samo cinjenica da je doslo do zasicenja. Prevelik broj izdavaca, prevelik broj izvodjaca, prevelik broj izdanja, normalna stvar da ce nastati reciklaza. Zato me onda ne cudi da veliki igraci tipa Twisted, odu u sasvim drugom smjeru, pa boze moj, Twisted je '98 izdavao gou, '04 fullon/psytrance, danas je to Simonov poligon za eksperimentiranje s live bendovima i to mi je opet OK, vjerojatno iz razloga sto bas ne zele se ukalupiti i svakodnevnicu gdje ti dnevno izlazi 10 albuma i 20 kompilacija.

No opet ima pozitivna strana price - jaca konkurencija tjera ljude da rade bolje i kvalitetnije, i pravi gust mi je (iskreno) kada u moru generickog fullona i škripavog darkpsy-a naletim na mjuzu u kojoj mogu uzivati doma, kod prijatelja ili na partiju. Postoji tu dosta izdavaca koji jos uvijek drze visok stupanj kvalitete i rade i izdaju kvalitetnu mjuzu koja nije ugrozena niti izraelskim pop cimalicama, niti skripom niti bilo cime. Iskreno svatko ce pronaci u svakom segmentu trens mjuze ponesto za sebe. Na kraju krajeva, svake godine izadje i hrpa super downtempo izdanja koja cesto su puno ''psihodelicnija'' i zrelija nego nekakav trens na 145 BPMa.

Nostalgija je zajebana stvar, masu puta pozelim da neki xy projekti rade mjuzu kakvu su radili prije par godina ali opet pogledam na drugu stranu i otkrijem masu novih projekata koji pršte talentom i magijom i što bi onda trebao radi nekakve nostalgije zapostavljati mogucnost da zbilja uzivam u necemu sto ovog trenutka izlazi i sto je dobro? Naravno da necu, pruzit cu sansu onome sto se desava i dokle god se desava i vozi i dokle god ima mane, bit cu tu i slusat cu to, a jednog dana i ako se promijeni nacin razmisljanja i ukusi odu u totalno druge sfere, s gustom cu opet moci pustiti album i uzivati u njemu i sjetiti se proslog razdoblja. Dobra mjuza nema rok trajanja i to je valjda nekakva univerzalna istina.

Nda, nisam ja bio Tuskarr, nego Sniper Wink

Sutra Smile

04.03.2011. 03:34
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

danas je to Simonov poligon za eksperimentiranje s live bendovima i to mi je opet OK, vjerojatno iz razloga sto bas ne zele se ukalupiti i svakodnevnicu gdje ti dnevno izlazi 10 albuma i 20 kompilacija.
um, twisted ne vodi posford...a i ako pratis malo sto se dogada, novi YB album se gura preko pledge musica...ok da eventualno ce izac i na twistedu ali situacija se promjenila dosta...ott isto izdaje novi album preko bandcampa

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
04.03.2011. 03:42
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

danas je to Simonov poligon za eksperimentiranje s live bendovima i to mi je opet OK, vjerojatno iz razloga sto bas ne zele se ukalupiti i svakodnevnicu gdje ti dnevno izlazi 10 albuma i 20 kompilacija.
um, twisted ne vodi posford...a i ako pratis malo sto se dogada, novi YB album se gura preko pledge musica...ok da eventualno ce izac i na twistedu ali situacija se promjenila dosta...ott isto izdaje novi album preko bandcampa
Ne tvrdim da je njegov u smislu vlasnistva, vec da se po pitanju projekata koji tamo izdaju (a mozemo ih na prste izbrojati), dolazi do toga da se vise isfurava ''live band'' spika. Ott bi trebao izaci sada 15.03. kao self-release. Nadam se iskreno da je pripremio pokoje iznenadjenje Smile

04.03.2011. 03:53
View Profile WWW
Dovla
Administrator

NyanNyan

pa ni prometheus ni ott nisu live band spika...mislim da se promovira jednostavno ono sto je ostalo najpopularnije gore...svi ostali poput GBU, KoxBox i slicni su otpali odavno a od backroom beatsa ni rijeci vec godinama...label jednostavno vise nije relevantan i uz nove nacine distribucije mjuze nema potrebe za njegov opstanak...da se sutra ugasi nebi nista pretjerano izgubili bas zato sto gore ima 3-4 artista koje svi znamo i koji imaju alternativne metode dopiranja do kupaca/fanova i funkcioniraju sasvim ok

vise bi izgubio da se ugasi iboga ili neznam...nano

ps isprika OPu...neda mi se sad splitat topic, bum sutra

04.03.2011. 04:00
View Profile WWW
Pages: 1 [2]
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Main Sequence Star

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk