home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.07.2019. 09:26
82.238 Posts in 6.108 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Galerija no werk

Pages: [1]
Vrharvest

Rank: Tribe Member

(nema dosta za galeriju, jebga)

galerija je tak i tak u banani (ak nemas dobru vezu da ti stave slike)
ajd aploudaj pa stavi linkse
pliz
01.04.2011. 07:20
View Profile
sy

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

(. Y .)

...loool

http://www.youtube.com/watch?v=lx3qL4kvmMo&feature=channel
i don't know what they'r saying, but the way they say it makes me keep watching =)
01.04.2011. 10:17
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

wtf? galerija je u banani zato kaj u 10 godina jedina osoba koja uploada fotke smo kara i ja i zato kaj je procedura za stavit fotke gore jebeno komplicirana i zajebana...nikome se neda to radit kad moze maltene drag n drop napravit na fejsu il negdje drugdje...get your facts straight

we'll fix it in v3

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
01.04.2011. 10:25
View Profile WWW
Vrharvest

Rank: Tribe Member

wtf? galerija je u banani zato kaj u 10 godina jedina osoba koja uploada fotke smo kara i ja i zato kaj je procedura za stavit fotke gore jebeno komplicirana i zajebana...nikome se neda to radit kad moze maltene drag n drop napravit na fejsu il negdje drugdje...get your facts straight

we'll fix it in v3

koja gomila sranja. znam da su vam nudili pomoc. ovim putem se i ja nudim da stavljam te slike. a vi se pravite blesavi. i onda su kao uvijek neki razlozi zasto se na aplouda. zadnji sam put risajzo slike, sve poslozio po redu, kak si mi i nalozio. di su sad te slike? get your facts straight
01.04.2011. 11:19
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

koja gomila sranja. znam da su vam nudili pomoc. ovim putem se i ja nudim da stavljam te slike. a vi se pravite blesavi. i onda su kao uvijek neki razlozi zasto se na aplouda. zadnji sam put risajzo slike, sve poslozio po redu, kak si mi i nalozio. di su sad te slike? get your facts straight
09. 05. 2010 u 17:04 ....stoji u mom inboxu mail od tebe sa .rar fajlom s fotkama...tako da ako mislis da sam zaboravio, nisam...pa opet ponavljam...procedura je jebena tlaka a ne dolazi u obzir da cu djelit svima FTP accountove ili vas ucit kak da editirate templateove...svakom selidbom hostinga se jedan feature u adminu sjebao one way or another...s obzirom da nemas pristup sucelju neznam od kud ti uopce pravo da donosis takve zakljucke...

isto tako ne znam od kud ti ideja da je potrebna "veza"...ko god da mi je slao fotke u zadnjih godinu dana je dobio marker u inboxu i ako otvoris galeriju primjetit ces da nista nije gore dodano vec jako dugo...

imao bi mi pravo srat da sam te stero u k. ,zaboravio ili stavio na dno neke liste cekanja zato kaj te ne poznam...which isn't the case...mogao bi danas sjest i izdvojit 20 minuta da dodam sve te fotke al mi se jednostavno neda vise radit s ovim suceljem, kad dignemo novu verziju dobit ces pristup i bice 5 puta jednostavnije svima

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
01.04.2011. 12:10
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Pa cinjenica je da je galerija sjebana ali je isto tako cinjenica da smo fakat mogli stavit fotke u galeriju (kad su ih ljudi vec poslali)...

Ja bi ih mozda i stavio, da sam znao da ih je netko uopce poslao... Razz Sjecam se nekih Vrharvestovih fotki od nekud. Oko njih je isto bila cijela saga da bi na kraju dobili 5 mutnjikavih fotki ili tek neshto... Jesu li to mozda iste te?

E da, i nemam FTP doma, zatvoreni mi portovi!

Kak je ono isla procedura... Moras nejmat folder kak se CMSu svidja, pa onda on nesh zdrkano generira thumbove... Psmtr.  Face Palm  Laughing

@vrharvest

Posaljem ti te tri fotke nije bed... Very Happy Samo ne smijem sad vadit karticu iz fotica jer cu je zaboravit u citacu a treba mi fotic.

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
01.04.2011. 12:50
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Kak je ono isla procedura... Moras nejmat folder kak se CMSu svidja, pa onda on nesh zdrkano generira thumbove... Psmtr.  Face Palm  Laughing
i moras dodat novog usera u adminu ak oces da pise ime autora fotki, pa mu dat privilegije bilo kakve, a da bi dodao usera moras neke folder permissione zrokat u cpanelu brijem, uz to treba napravit thumb za samu galeriju...mislim da je to to...it's been so long I forgot everything

it's 10 photos we're talking about...they suck...al sve za scenu buraz

01.04.2011. 13:59
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Galerija no werk

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk