home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.07.2019. 09:19
82.238 Posts in 6.108 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

zatisje pred buru(talamasca @ budapest)

Pages: [1] 2
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

Kae papci, ko ide nakraju, ja sam ziher tamo...predlazem da se svi zaletimo do grada u srijedu i kupimo karte za vlak...moj prijedlog je vlak koji krece oko 15 i tamo dolazi u 21 navecer, to nam je taman da odemo na neku cugu prije partya....tam ce nas docekat dva madara...jednom od njih su rijecani pomogli onaj put kad je bio solstitium festival pa ce ovaj put oni nas fino odfurat do lokacije partya koja brijem nije predaleko od kolodvora, fakat je sve dosta jednostavno i mislim da vam treba maximalno 300 kuna za ovaj party....vracali bi se nazad sa vlakom koji krece oko 10 ujutro, i to mi se cini logicno sobzriom da lestat vrti od 4 ujutro pa do 8....glupo mi je da moram u 5 odlazit....eto....ko ide onda....ak treba ja idem solo...nebi mi bio ni prvi ni zadnji put....boomski  Very Happy

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
07.10.2002. 18:12
View Profile WWW
N.

Rank: Tribe Warrior

U planu je da se ide. Wink

Na flyeru za Electric universe koji gostuje u Budimpesti par tjedana kasnije ima tocna lokacija partyja: http://goa.hu/flyerek/avatar1.jpg. Izgleda kao neko skladiste.

VESLAJ! GONJAJ!!
07.10.2002. 18:30
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

hmm....neznam meni je electric universe onak.....cheese....hebiga  Wink

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
07.10.2002. 22:20
View Profile WWW
N.

Htio sam rec da na flyeru za Electric Universe ima slika mjesta gdje je party. A i Talamasca ce bit na istom mjestu.

VESLAJ! GONJAJ!!
08.10.2002. 04:08
View Profile
hypnotic

Rank: Tribe Member

Nemogu dobiti dva dana slobodno Crying or Very sad , pa cu najvjerojatnije u metelkovu jer mi netreba slobodna subota za to...

"Mutation......It is the key to our evolution."
08.10.2002. 09:46
View Profile
tee

Offline Offline | Gender: Female

S obzirom da ne znam jos 100% da li cemo ici (manjak para, manjak love, manjak deviza i manjak kuna), i da cemo se odlucivat do subote, zamolila bih Dovlu i ostatak putujuce ekipe da priceka s kupnjom karata za vlak do subote. Jbga, pa nije to bus!!!  Mozda postoji opcija CityStar popusta na povratne karte za vise od 2 osobe, naravno, ukoliko s Madjarima imamo taj ugovor. Za Sloveniju pali bez problema. Sto je vise ljudi, to je jeftinije.

Many dead animals in the past changed to fossils, while others preferred to be OIL.
09.10.2002. 16:27
View Profile
N.

Quote from: "tee"
S obzirom da ne znam jos 100% da li cemo ici (manjak para, manjak love, manjak deviza i manjak kuna), i da cemo se odlucivat do subote, zamolila bih Dovlu i ostatak putujuce ekipe da priceka s kupnjom karata za vlak do subote. Jbga, pa nije to bus!!!  Mozda postoji opcija CityStar popusta na povratne karte za vise od 2 osobe, naravno, ukoliko s Madjarima imamo taj ugovor. Za Sloveniju pali bez problema. Sto je vise ljudi, to je jeftinije.

Moze, i meni tako vise odgovara.Onda javite tu na forum sto je dogovoreno.Dovla jel to ok?

VESLAJ! GONJAJ!!
09.10.2002. 17:11
View Profile
ukee

Rank: Tribe Initiate

I ja isto necu znati do zadnjeg casa jer je vremena malo, a obaveza puno... pa se i vikendom radi... vjerojatno ipak idem.

10.10.2002. 02:26
View Profile
tee

Bila sam na HZ sajtu i za Madjarsku nista od CityStara, ali ima ovo:
Na temelju posebnog sporazuma, između Hrvatske i Mađarske redovite prijevozne cijene sni¾ene su za sva dvosmjerna putovanja:
- za pojedinačna putovanja i skupine do 29 putnika za 65 % i
- za skupine veće od 29 putnika i posebne vlakove za 70 %

Ali ako se ide u Slo vlakom, prilikom kupnje povratnih karata za vise od 2 osobe (pod uvjetom da su stariji od 26 i nemaju vise popust za mladez Laughing ) obavezno potrazite CityStar. Koji puta osobe iza pulta znaju cudno gledat kad se to zatrazi i nevoljko ispisuju te karte, ali zadnji puta kad smo isli u LJ, zena je bila jako ljubazna. Uglavnom, treba ih pitat da li se to isplati nakon sto im navedete vrijeme polaska, vrijeme povratka i broj osoba koje putuju.

Many dead animals in the past changed to fossils, while others preferred to be OIL.
10.10.2002. 15:58
View Profile
njax

kae papci?

do budimpeste vam nisu potrebni nikakvi posebni popusti buduci da je karta sama po sebi vec jeftina.

Povratna karta je oko 130kn sto je tesko dobiti jeftinije. Ipak je do peste nekih 400~450km, tako da je cijena vise nego prihvatljiva.

Nego, kolikoo je upad na party?
Vanja

I love the smell of napalm in the morning.
Smells like... ...Victory
11.10.2002. 12:14
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

Quote from: "njanja99"
kae papci?

....interna izmedu mene i onih par ljudi sto se uvijek kad dode neka najava pocnu nabrijavat i ostavljat postove tipa...e idem ziher blabla i onda tjedan dana pred party samo sute....but never mind that.....

karta za party je 3500 forinti na ulazu sto ti ispadne oko 90ak kuna....nije bas jeftino al jebiga...ja hocu cut lestata a jos ktome mi je ostalo 4000 forinti od zadnjeg putovanja tamo i tu mi nemaju ama bas nikakve koristi

11.10.2002. 13:00
View Profile WWW
N.

Quote from: "Dovla"

karta za party je 3500 forinti na ulazu sto ti ispadne oko 90ak kuna....nije bas jeftino al jebiga...ja hocu cut lestata a jos ktome mi je ostalo 4000 forinti od zadnjeg putovanja tamo i tu mi nemaju ama bas nikakve koristi

3000 HUF tocno ili ti 90 kuna... Smile

VESLAJ! GONJAJ!!
11.10.2002. 16:49
View Profile
tee

Danas u petak pod punom odgovornoscu izjavljujem da nejdemo u Budapest. Najveci razlog je to sto mi se NEDA VISE PUTOVAT!!!!  5 sati do tamo, pa cijelu noc ludovat, pa 5 sati nazad. I nakon toga bih trebala normalna i odmorna doc u ponedjeljak na posao Shocked ????
Svima koji idu zelim dobru zabavu, a ja cu se eto zrtvovat (jer bih jaaaako voljela cut i osjetit Talamascu) ipak s nadom da cu neki drugi puta otic do tamo. Wink
Pusice svima, T. Razz

11.10.2002. 18:35
View Profile
N.

Quote from: "njanja99"
kae papci?

do budimpeste vam nisu potrebni nikakvi posebni popusti buduci da je karta sama po sebi vec jeftina.

Kaze Njanjator glasom prijekora. Smile

VESLAJ! GONJAJ!!
12.10.2002. 04:01
View Profile
tee

Very Happy  Very Happy  Very Happy
E da, pozdrav od PAPAKA jer ocito smo mi upali u tu skupinu neodgovornih...  Laughing  Laughing
Pitam se da li ce se Glas Prijekora odlucit za neko putovanjce preko granice...

Veseli i zdravi bili, u Budimpesti se dobro proveli!!
T&D
 Wink

12.10.2002. 14:41
View Profile
Pages: [1] 2
TP.forum  |  Tribe events  |  Arhiva  | 

zatisje pred buru(talamasca @ budapest)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk