home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
19.07.2019. 09:32
82.238 Posts in 6.108 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Entities III (Croatian Psytrance Compilation)

Pages: [1]
Richpa

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

Purifier Of The Stars

S obzirom da smo u prva dva navrata sve radili u nekakvom užurbanom tempu, za ovaj treći nastavak odlučili smo si dati malo vremena pa tako povodom toga i ranije otvaram temu da svi mogu biti pravovremeno obavješteni i informirani o ovom projektu. Hrvatska psytrance kompilacija ''Entities'' do sada je izlazila na Ektoplazm platformi kao free release i oba parta su pobrala relativno pristojnu kritiku i rating:

Entities I 24,131 downloada / 83% rating
Entities II 12,369 downloada / 91% rating

Do sada na projektu smo radili Igor (Deimos) i ja uz Sašinu (Psilocybian) pomoć i naravno planiramo i dalje raditi oko ovog projekta zajedno, no svaka pomoć i ideja je dobrodošla, na kraju krajeva zato i postoje ove teme. Evo za početak ću samo reći da što se tiče ovog planiranog trećeg parta, osobno bi volio da ga izdamo krajem ove godine ili u najgorem slučaju početkom 2013. što nam daje dovoljno vremena i prostora za rad na selektiranju traka, artworku, masteringu, te i artistima dovoljno prostora da eventualno pripreme svoju mjuzu za ovu kompilaciju. Pravila su jednostavna, svi producenti i oni koji se tako osjećaju mogu svoje trake poslati na moj email: iparic70@gmail.com, te na Igorov: contact@deimos-soundlabs.com s tim da vas zamoljavam da ne šaljete nikakve previewse, nedovršene radove i sl. znači gotove trake, prvo u mp3 320 formatu a zatim ako odaberemo traku šaljete WAV file za mastering.

Stil? Do sada smo zbilja pokrivali maksimalno sve stilove, od ambient/psyduba, do progressive/psytrancea, goe i darkpsya i planiramo i dalje držati se toga s tim da i ako radite nešto treće a da je dovoljno zanimljivo i psihodelično, slobodno šaljite. Do sada na Entities kompilaciji prezentirano je 16 različitih projekata iz Hrvatske i nadam(o) se da ćemo u trećem partu nastaviti prezentirati nova otkrića ali i dobro već znane projekte.

Mislim da bi to bilo to, slobodno ovdje se izjasnite ako ste voljni sudjelovati i naravno, raširite riječ među kolegama/icama, siguran sam da možemo i ovog puta skupiti 10ak super radova s kojim ćemo predstaviti našu malu ali opet kvalitetom relativno bogatu scenu.

17.05.2012. 20:15
View Profile WWW
ChristianWolf

Rank: Tribe Member

mene nemoras ni pitat, znas da sam za hehe Very Happy
17.05.2012. 23:02
View Profile
renatobrnic

kakvo je stanje, dali je pristglo sta demo traka?

04.10.2012. 10:03
View Profile
PsiloCybian

-__-

budem slozio traku cim stignem

04.10.2012. 13:40
View Profile WWW
deimos

ja moram preslozit jednu svoju i budem jednu neizdanu db smixo opet

SoundCloud  Deimos  Perfect Blind  Dual Barrel
04.10.2012. 23:07
View Profile WWW
Richpa

Purifier Of The Stars

kakvo je stanje, dali je pristglo sta demo traka?

Za sada ništa, no kad se ovo aktualizira krajem godine onda očekujem(o) da će i radovi pristizati.

05.10.2012. 13:18
View Profile WWW
Electrica

Sloboda narodu

evo ja imam mnogo ih za dovršit pa eto dovršim jednu pa pošaljem Smile

My form is mystic, but my heart is pure,you'd better believe what I say I am the Necromancer.I cast deep spells and potent I am a Seerof the Real.My forces work against evil, for I love all I feel.ॐ
http://www.myspace.com/cosmicflower
http://www.myspace.com/shidarthaproject
http://www.youtube.com/watch?v=Sn2t0ltjP1s&feature=related
07.10.2012. 13:11
View Profile WWW
renatobrnic

cool!

11.10.2012. 17:45
View Profile
Richpa

Purifier Of The Stars

Pozdrav ekipica, samo da napomenem da smo dobili vec dvije trake i obe zbilja super zvuce pa apeliram na sve ostale koji su zainteresirani da nam se jave i pošalju svoje radove u MP3 320 formatu na email adresu/e:

iparic70@gmail.com
contact@deimos-soundlabs.com

s naznakom 'Entities'

Pozdrav

P.S. - moderatori ako mozete samo umjesto part II topica dodati ovaj kao pinned a onaj maknuti.

Hvala

30.11.2012. 10:06
View Profile WWW
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe expressions  | 

Entities III (Croatian Psytrance Compilation)

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk