home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.03.2019. 16:45
82.227 Posts in 6.100 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Festival: Lost theory festival 2012

Pages: [1]
Ratko

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Shaman

Gustav

Festival upoznavanja, druzenja, emocija...jako cist i korektan fest.
Puno se moze nauciti od Lost theory-a.
Vidimo se i iduce godine!

22.02. Hypnodelix@Mocvara
22 - 28.7. Lost Theory Festival @ Gračac
23.08.2012. 08:40
View Profile
noirLoom

Rank: Tribe Member

Prekrasna, prekrasna priroda! Riječica je fantastična, podsjeća me na Utopiju /after boom/.
Srdačni ljudi, dovoljno frikova:), fino!

Iduće godine ne bi bilo loše staviti malo gušće dekoracije iznad plesnog poda, čisto radi sunca!
Što se mjuze tiče setovi u maniri minimalističkog psy zvuka: Grouch, Master margherita i Val su bili odlični.
Sljedeće godine možda malo više psygressiva i fuzionističke psihodelije i to po noći, radije nego turbo speed psycore!

Love and light! 

옴 마니 파드메 훔   ॐ मणि पद्मे हूँ   ཨོཾ་མ་ཎི་པ་དྨེ་ཧཱུྃ།
24.08.2012. 02:07
View Profile
Brijana

Offline Offline | Gender: Female

Rank: Tribe Leader

Voljela bih pročitati malo detaljniji review od strane nekog tko je kampirao cijele vrijeme festivala u prostoru za "obične posjetitelje", dakle ne u VIP-u ili negdje vezano za izvođače/organizaciju. Posebice ako ima netko tko je bio i 2011 pa može usporediti dvije godine.

Kakva je bila situacija s mjestima za šatore u hladu? Redovitom dostavom vode?
Je li ove godine bio drukčiji raspored floorova ili se opet u kampu čuo freestyle/experimental floor?
27.09.2012. 22:43
View Profile
emke

Rank: Tribe Initiate

Bio sam samo prošle godine. Hlada ima malo, ali naravno kako to i biva na trance festivalima, svatko uglavnom donese svoj hlad. Došao sam 2 dana ranije sa 4 ljudi, jer mi bilo dosadno na moru. Pa smo našli mjesto odmah uz freestyle floor taman uz potočić. Sunce je pičilo od  13h-18h, ali već u 11 postane vruće za boraviti u šatoru, tako da.
Voda je bila uvijek dostupna. Jedina zamjerka na tuševe, koji su kul izgledali i prakticni su, ali vec drugi dan ih je od njih 20tak samo troje radilo, a zadnji dan jedan..jedva. Primjedba i na pritisak kojim je pitka voda tekla, tj. kapala. Ljudi na ovakvim festivalima su eko osvješteni pa nije potrebno stegnuti ventil da moram čekati 5 minuta da natočim flašu vode, a umivanje je pravo umijeće Smile
Sve ostalo super, chill odličan, psy također, iako malo podebljati hlad na glavnom, istina.
I kao zadnja primjedba je freestyle floor koji je doslovno 50tak metara ako ne i manje od početka ograde koja dijeli kamp i festivalski dio, tako da je po noći kada hc,sc i ostale perverzije( no offens) razvaljuju bilo ne moguće spavati, osjećao sam se silovano. Osobno mi i nije toliko smetalo, čepići za uši dušu dali, a i rijetko kad se išlo prije sunca spavat, no bilo je i djece, starijih ljudi, različitih bioritama na festivalu, pa su ipak mogli malo udaljiti taj floor, al bože moj Smile
Sad kad malo pogledam na post, samo se žalim, nemojte ništa zamjeriti, festival je odličan, te dolazim i sljedeće godine obavezno Smile
04.10.2012. 17:06
View Profile
oknarbo

Rank: Tribe Leader

ja sam bio uz rijeku i bilo je hlada za popizdit - od zore do sumraka - vode je bilo uvijek u onim velikim kanistrima, bilo je jako čisto zbog skupih čaša i općenito mirno. ulaznicu za taj dan nisi mogao kupiti navečer već samo preko dana to je vjerojatno zaustavilo padobrance. mjuze i dobre i loše po svačijem ukusu. dovoljno popratnog sadržaja poput radionica koje funkcioniraju i čajdžinica i štandova i kina i ne znam, brutalno zvjezdano nebo...

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
06.10.2012. 20:55
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Festival: Lost theory festival 2012

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk