home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
24.03.2019. 16:05
82.227 Posts in 6.100 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Ako nije na Trensplemenu, nije parti!

Pages: [1]
Dovla
Administrator

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Spammer

NyanNyan

ako nije najavljeno na trensplemenu - nije trens
oces ti dodavat najave?

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
09.05.2013. 12:16
View Profile WWW
oknarbo

Rank: Tribe Leader

ne kužim, zašto bi to radio ja? mislim da si me krivo skužio - relax bro - carstvo u drugarstvu i te spike

'And in the end, the love you take is equal to the love you make'
09.05.2013. 15:30
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ne kužim, zašto bi to radio ja? mislim da si me krivo skužio - relax bro - carstvo u drugarstvu i te spike
pa kajaznam, dobio sam dojam da ti smeta sto najava nije gore...jebiga nema ljudi koji bi se bavili sajtom vise

We are the music-makers, And we are the dreamers of dreams, Wandering by lone sea-breakers, And sitting by desolate streams. World-losers and world-forsakers, Upon whom the pale moon gleams; Yet we are the movers and shakers, Of the world forever, it seems.
10.05.2013. 18:24
View Profile WWW
Karahana
Moderator

SY.... Ma jebanje u oko!!!

Pa najave nema jer je orgovi nisu poslali nikom niti najavili na forumu. Nema nikakve veze s tim sto nema ljudi koji bi radili na sajtu...

Postani hacktivist! --> hacklab01 @ AKC Medika
11.05.2013. 11:26
View Profile
oknarbo

ne, ništa me ne smeta, to je bila onak kao zajebancija, ništa tebi ili vama na račun...pa prerasli smo te spike, zar ne? dođi nam na partije koji put dovla pa ćeš vidjet kako se lijepo družimo

moram napomenuti da najava ipak postoji samo je spala dolje niže i otkazan im je starliner - ipak je trance Smile

12.05.2013. 10:16
View Profile
Dovla
Administrator

NyanNyan

ne, ništa me ne smeta, to je bila onak kao zajebancija, ništa tebi ili vama na račun...pa prerasli smo te spike, zar ne? dođi nam na partije koji put dovla pa ćeš vidjet kako se lijepo družimo
hvala na pozivu ali ja dodem tam di me se bookira da sviram i eventualno tam di se vrti mjuza koju slusam...jednostavno ne slusam trens vise i nema mi smisla samo zbog druzenja s ljudima doc na party

sto se najava tice ratko se javio da ce ih dodavat pa eto, samo jos da otvorimo neki account za to i problem rjesen

12.05.2013. 18:47
View Profile WWW
oknarbo

ma ratko zajebava ko i inače

12.05.2013. 22:58
View Profile
Pages: [1]
TP.forum  |  Tribe evolution  | 

Ako nije na Trensplemenu, nije parti!

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk