home info clanci recenzije galerije profili intervjui downloads linkovi forum mail impressum
Welcome, Guest. Please login or register.
10.08.2020. 11:33
82.251 Posts in 6.118 Topics by 1.195 Members
Latest Member: vladec
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Oddvod Crew presents : Goa Vibes, 22.06.2013

Pages: 1 [2]
smegma

Offline Offline | Gender: Male

Rank: Tribe Member

Smegma@ evo dobio sam dojavu upravo da je edi stigao sretno i spretno jucer doma nakon tour de shuma  i da spava  Mr. Green

e stevo legendo nek je stigao doma sad sam i ja mirnije duše  Angel

. . . first blood . . .
24.06.2013. 13:08
View Profile
HYPNODELIX

poseban pozdrav psu koji se igrao samnom ujutro nismo se upoznali ali valjda ćemo drugom prilikom...bit će druge prilike nadam se isto mjesto ista glazba.

Bok,ja sam pas Konan i hvala svima koji su se igrali sa mnom i bacali mi stap na partiju,bilo mi je super! I bit cu opet na sljemenu 19.7. pa se opet mozemo igrati skupa Mr. Green
I ja i moji vlasnici volimo gou tako da svaka cast organizatorima na prezakon partiju! Very Happy
Jedva cekamo sljedeci put!

24.06.2013. 17:36
View Profile
Sativasaurus

Rank: Tribe Initiate

Ekipa veliki 
Bilo je vrh , trebalo bi češće ovak  Fly
24.06.2013. 17:52
View Profile
ROX

Rank: Tribe Warrior

Goa <3

Ja sam bacao štap Konanu ujutro Very Happy

Stvarno odličan party, na žalost mene je isto snaga napustila taman kako je Stevo počeo svirat i našao sam se u vreći na travi gdje su me potom komarci izrešetali. Nadam se da rumunjska rakija koju sam dijelio nije nikome napravila previše štete Wink

Plejs je super, pive je bilo do ujutro, zvuk i muzika odlični. Ponešto krkana je bilo vidljivo al i lako zanemarivo u cjelokupnom dojmu.

Poseban pozdrav krkanu u narančastim hlaćama koji je kod vatre srao i prigovarao o peder balu i maltretirao ljude svojim zavidno intelektualnim spikama na razini puža golača, kao i heroju kojeg je na povratku vozač izbacio iz busa jer mu se bahatio kad ga nije htio pustit bez karte.

Inače jedva čekam reprizu Smile

tribe of šejvers

http://www.rox-unreal.net/ ~
24.06.2013. 19:37
View Profile WWW
Limeni Nos

Rank: Tribe Warrior

Nadam se da rumunjska rakija koju sam dijelio nije nikome napravila previše štete Wink

a čuj... Very Happy

Parti odličan, nadam se da tek najavljuje više ovakvih događanja na velika vrata!

25.06.2013. 20:19
View Profile
smegma

Bok,ja sam pas Konan i hvala svima koji su se igrali sa mnom i bacali mi stap na partiju,bilo mi je super! I bit cu opet na sljemenu 19.7. pa se opet mozemo igrati skupa Mr. Green

konane vježbaj vilicu do 19.7. da ti nitko ne može istrgnut štap iz usta a meni ga je bome istrgnuo iz ruku par puta nije mu uzalud ime konan ma i švarceneger bi bio ponosan  Mr. Green

nadam se da se vidimo 19.7. jedva čekam nakon ove goe ne mogu izbit šumu iz glave.

. . . first blood . . .
25.06.2013. 21:50
View Profile
Pages: 1 [2]
TP.forum  |  Tales of the inexpressible  | 

Oddvod Crew presents : Goa Vibes, 22.06.2013

Jump to:

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2002-2011 © Trancepleme.com | Design by Dovla, coding by Psihodelikk